Диатомична пръст за очистване на паразити,гъбички и глисти!!!

  • 28 877
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 371
Благодаря, ще увелича и аз, тогава. И ще пия повече вода.

Здравейте,
може да пробвате да го слагате към някакъв сок, ако пиете сутрин сок, смути или фреш.
Тогава блудкавото се усеща по малко  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 737
Увеличих дозата! Не е гадно, пие се без проблем. За момента, нищо, като промяна в здравето, не мога да посоча.

# 17
  • Мнения: 7
Увеличих дозата! Не е гадно, пие се без проблем. За момента, нищо, като промяна в здравето, не мога да посоча.

Следя темата и чакам да споделите резултати.Поздрави. newsm78

# 18
  • Мнения: 1 737
Gal1313, пия всяка сутрин. Не е неприятно, ефект не съм усетила. Всъщност, ако има пречистване, не знам как би се разбрало Laughing

# 19
  • Мнения: 7
Ми на първо време, би трябвало на енергията да се отрази, повече издържливост, повишено настроение, е такива неща май newsm78

# 20
  • Мнения: 1 737
Ако е това, има ефект: много работа имам и засега удържам темпото. В личен план, доста тревоги, но учудващо проявявам спокойствие и разсъдък. Значи, може пръстта да действа.

# 21
  • София
  • Мнения: 135
И аз съм пила, най малкото силиция в диатомита бил полезен за костите.
https://bilki.bg/productv/4556/diatomit-infuzorna-prast-diatomna … zelgur-100gr.html

# 22
  • Мнения: 1 737
Изпих един пакет диатомична пръст и приключих. Сега съм на сяра- мсм, няма такава горчилка и гадост:stuck_out_tongue_closed_eyes:

# 23
  • София
  • Мнения: 371
Изпих един пакет диатомична пръст и приключих. Сега съм на сяра- мсм, няма такава горчилка и гадост:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Диатомичната пръст е хубаво да се пие три месеца, но въпреки това усети ли положителен ефект?

МСМ задължително с вит.С

Общи условия

Активация на акаунт