Къде в Бургас? (50)

  • 83 050
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 128

Предишните теми:

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 7 192
Знаете ли къде в Лазур могат да ми направят пъзел с моя снимка?

# 2
  • Мнения: 24 040
Знаете ли къде в Лазур могат да ми направят пъзел с моя снимка?
Попитай във фото Няголов Wink

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 4 003
от кой доставчик на   интернет и телевизия сте доволни, в момента сме с оптичен интернет и тв на Виваком, но понякога- рядко, но все пак се случва, прекъсват и се чудя дали да не ги сменим

# 4
  • Мнения: 24 040
Преди повече от месец питах същото и получих много различни мнения. В крайна сметка Тв ни е на Булсатком, а интернет от Гигамакс, защото и при двете фирми няма двугодишни договори, а си плащаме месец за месец. Т.е. излезе ли по-добра оферта -можем да се възползваме

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 130
Ние сме с Комнет от много години, случва се да спира, но бързо отстраняват повредите.

# 6
  • Мнения: 6 866
Колко струва абонаментът на Гигамакс?

# 7
  • Мнения: 24 040
Няма абонамент при Гигамакс. 15в на месец плащаме Peace
Преди години бяхме на Комнет и съм с отлични впечатления. Искахме пак да сме при тях, но казаха, че могат да ни включат до седмица, а Гигамакс го направиха веднага

Последна редакция: нд, 08 яну 2017, 21:19 от Г-жа Рамацоти

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 551
Ние сме с Комнет от много години, случва се да спира, но бързо отстраняват повредите.
да, сравнително бързо... аз лично плащам за цяла година и ми излиза 11/12 лв. на месец, което ме устройва

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз съм на Скат. Трета година вече, прекъсване е имало само веднъж. Това обаче в Изгрев. Чувам, че в центъра не са така доволни.
От къде да купя протектори за чекмеджетата, за да не ги отваря дребния?

# 10
  • Мнения: 958
от кой доставчик на   интернет и телевизия сте доволни, в момента сме с оптичен интернет и тв на Виваком, но понякога- рядко, но все пак се случва, прекъсват и се чудя дали да не ги сменим
Най-добри като качество и функционалност са Виваком.
За коректност нещата стоят другояче.

Всъщност, ако е само за интернет препоръчвам Комнет, но ако искате IP телевизия Виваком са без конкуренция.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 507
От 6 години сме на Виваком - интернет и телевизия, не помня да е прекъсвало някога.

Протектори за чекмеджета съм кпувала от Бамболино.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 336
И ние сме на Виваком в къщи и на работа. Проблеми до сега сме нямали с тях.

# 13
  • Мнения: 4 939
Само на близу не минавайте,че постоянно им прекъсва я интернета,я телевизията само нерви с тях.

# 14
  • Мнения: 328

Ние сме с Комнет от много години, случва се да спира, но бързо отстраняват повредите.
и ние сме на  Комнет телевизия и Интернет
доволни сме Laughing

Общи условия

Активация на акаунт