Смешки от форума 26

  • 111 817
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 28 704
Цитат
С мъжа ми сме в един парк, седнали на пейка. Не знам кой от двамата първи забеляза, а може би в един момент и двамата го констатирахме, че на една от близките пейки седи същество, в компания, копие на мен.
Crazy

А пише ли дали нещо са пили, яли или пушили в парка? Да не е от храната?

От тревата най-вероятно. Mr. Green

# 736
  • Мнения: 13 957
Ясно е, че "съществото" е смешката. Иначе разбрахме за какво става дума и без останалия текст. Peace

# 737
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Цитат
Да ритне ОКТОМВРИйското човече, мама с нетърпение очаква вече! /quote]

# 738
  • Мнения: 3 541
 Joy Joy Joy
Със сълзи се смея на последното.

# 739
  • Мнения: 13 957
Трябва да е тежка бременност, щом с нетърпение очаква да го ритне. Joy

# 740
  • Мнения: 4 188
Преди малко прочетох едно кощунство, ма не знам как да го прекопирам newsm78. Съвет - ако не ти се меси и тупа тестото за козунак, вържи го в две, три торби, кесии, или нещо си, и го пусни на центрофуга в пИралнята, брях, ЖДНБ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 741
  • Мнения: 18 567
Преди малко прочетох едно кощунство, ма не знам как да го прекопирам newsm78. Съвет - ако не ти се меси и тупа тестото за козунак, вържи го в две, три торби, кесии, или нещо си, и го пусни на центрофуга в пИралнята, брях, ЖДНБ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Трябва да си вземеш още 2 перални - една за козунаци, друга за октопод.

# 742
  • Мнения: 9 800
Ох, добре, че моят РД не е през октомври Wink Това беше много забавно - благодаря ти, че го постна  Peace Peace Peace

# 743
  • Мнения: 4 188
Ох, добре, че моят РД не е през октомври Wink Това беше много забавно - благодаря ти, че го постна  Peace Peace Peace
Не беше ти, съсела даде идеята за центрофугата, божкеее ЖДНБ, горката пИралня.

# 744
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Трябва да е тежка бременност, щом с нетърпение очаква да го ритне. Joy
Ще има да почака, има няма 6 месеца... hahaha
В нашата отчетна, когато бях бременна, имаше подобни изцепки. Една-две мами ритаха срещу подобни заглавия, а аз си виках, егати снобките! hahahaЯвно наистина от бременността се оглупява. При мен поне гарантирано! hahaha

# 745

Общи условия

Активация на акаунт