И след новогодишното късметче, идва мойто сладко бебче! - 322

  • 33 558
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Име за тема 323

Опции:

# 735
  • Мнения: 804
Добре дошла Лили , ако все пак не си бременна тук може да откриеш морална подкрепа и някой друг съвет,но все пак може и да ти е било рано за тест ☝😊
А за изследванията на мен едните ми излязаха на деня като си ми дадоха потребителско име и парола а пролактина и антителата явно ги бяха препратили към друга лаборатория и за тях не ми дадоха и си ги чаках една седмица

# 736
  • София
  • Мнения: 612
Здравейте и от мен, момичета! Трудно пиша тук с моя счупен телефон, промъквам се от телефона на ММ и е малко сложно, но се случва.

Ани, съжалявам за лелката, но скоро ще стане, сигурна съм! Тази да е последната!
Лили, добре дошла в нашите редици, но да не се задържаш дълго. Както те е посъветвала Тончето, ако сте правили нормалните изследвания (включвам тук и Спермограма, че в голяма част от случаите проблемите идват от там), то се обичайте и чудото ще стане в най-добрия момент!  bouquet
Ливче, радвам се за твоята леля, да минава бързо и после със запретнати ръкави да го направите този сладък бебок!
Моята снимка е в сряда, а утре сутрин съм на контролен, да ме погледне преди ЦС, да вземе нови проби за изследвания и да видим дали нещата са се подобрили след лечението. Надявам се някъде между всички тези неща да успея и телефона да си оправя, та да мога да ви пиша повече.
Прегръдки за всички и успех на гонещите и обичащите се, и най-вече на Нечакащите. Да завършим темата подобаващо! Бременилчета, много Hug! Вие как сте ни? Да стоите на топло! П.С. Пуфе, +1 съм за крем Здраве, от гъстия. Слагаш и забравяш. Цинка вътре прави чудеса! :як:

# 737
  • Мнения: 155
Благодаря ви за гостоприемството, момичета  Hug

Правих цитонамазка и микробиологичен секрет. Спермограма не сме правили още. Според док е рано още.

# 738
  • Мнения: 1 478
Силве, браво на приятелката ти с близначетата!
Хайде да засечеш О този месец и да успеете да хванете яйцето!
Пуфенце, провери дали зовиракс може да се ползва за бременни. Много помага. Аз още като усетя, че тръгва да ми избива и се мажа и не успява да избие от зовиракса. Дано скоро се махнат тези херписи! Много е неприятно.
Ливче, хайде дано този Ц да е последен за тази година! 7-ми е скоро - ще чакаме да се върнеш с добри впечатления, доволна и обнадеждена от новия доктор!
Анита, съжалявам за лелката! Хубаво е , че си пуснала хормони, дано всичко е в норма! И на мен хормоните ми излязоха същия ден и си ги видях онлайн в цибалаб обаче, не знам защо трябва да чакаш до края на седмицата чак. Нищо де - важното е да са наред.
Лилвнце, добре дошла в тази така прекрасна тема! Но бързо да се омиташ към отчетни!
Дея, дано утре док каже, че всичко се е изчистило. Ще стискам палци за снимката в сряда да мине бързо, безболезнено и всичко с тръбите да е ок. Много скоро ще видим двете чертички, убедена съм!
Гоустче, Хриска, засякохте ли О? Стискам много палци! Както и на всички останали, гонещи яйцето тези дни! Има ли НЕчакащи скоро? Май чак другата седмица - отсега стискам палчета да изпълним новата тема с много двучертичкови тестчета!
Бременилчета, как сте? Аз съм като глътнала балон Blush
 Hug

# 739
  • Мнения: 399
Добре дошла Лили - дано не се задържиш в темата. Ако приемеш съвет от патило - няма такова нещо като рано ви е за спермограма. Направете - ако е добра, ще сте спокойни, ако има отклонения лечението отнема месеци. Ние започнахме опити февруари миналата година, от юли вече врънках ММ да си направи. Сг направихме октомври, оказа се плачевна - сега 3-4 месеца е на стимулация и после още няколко докато започнем процедура. Най - рано лятото. Не искам да те стряскам, но е хубаво да си е рутинно изследване като твоите. Стискам палци Peace

# 740
  • Мнения: 155
Добре дошла Лили - дано не се задържиш в темата. Ако приемеш съвет от патило - няма такова нещо като рано ви е за спермограма. Направете - ако е добра, ще сте спокойни, ако има отклонения лечението отнема месеци. Ние започнахме опити февруари миналата година, от юли вече врънках ММ да си направи. Сг направихме октомври, оказа се плачевна - сега 3-4 месеца е на стимулация и после още няколко докато започнем процедура. Най - рано лятото. Не искам да те стряскам, но е хубаво да си е рутинно изследване като твоите. Стискам палци Peace

Охх, и ти доста чакаш... Дано да те изненада и да стане по-бързичко  Hug
Благодаря ти за съвета. Ще говоря пак с док. Казва ни така, защото имаме 1 детенце и така е по-лесно явно..

# 741
  • София
  • Мнения: 679
Анита , съжалявам за Ц. Събота бях в Рамус и ми дадоха парола и днес са излезли резултатите. Пробвай да звъннеш и по Егн и име да ти дадат парола.
Ливче, успех при доктора .   Hug
Дея ,   Hug стискам палци за прегледа . А за снимката дано мине бързо и безболезнено.
Лиленце , добре дошла.

Момичета , безкрайно ви благодаря за съветите.
Скрит текст:
Дея , Ливче да  знаете че се намазах с крем Здраве , а преди това почистих с ракия, както каза Мини. Вики и Зовиракс мажа. Но си се представям и на пенсия с бастунче и пак ще ме мъчат тези гадове.   Mr. Green  ама съм като със силиконче .    Laughing 

# 742

Общи условия

Активация на акаунт