Не знам какво да правя вече...

  • 5 870
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте,мами ! От години чета темите във форума, но чак сега се регистрирам, защото имам нужда от съвет. На 24 съм и имам приятел от 7 години. Ревнива съм когато ми се даде повод, много съм се привързала към него и го обичам и някои неща много ме нараняват... Преди няколко месеца го засякох в заведение с друго момиче и знаете ли как реагира като ме видя запозна ме с нея и седнаха на друга маса. След малко дойде и ме попита дали с приятелката ми искаме да седнем при тях... много ме нарани... както и да е накратко скарахме се след това и аз излязох виновна, как се извъртяха нещата още не разбирам ... той пътува(моряк) и още си пише с нея и и пише като се върнел как щели да обикалят дискотеките,  А иначе ми говори колко много ме обича и да не се паля защото те били стари познати. Ама той не знае, че аз знам какво си пишат. Дайте ми съвет, защото вече се побърквам...

# 1
  • Мнения: 31 219
Ми зарежи го.

# 2
  • Мнения: 1 174
Когато ви запозна с момичето като каква те представи ? Това е приятелката ми или ?
Възможно е да му е просто стара позната.
Има други неща обаче, които не са много ок - не ти е казал, че ще се виждат, нито е седнал при вас. Чак такова усамотение да търси с просто приятелка... После като ви покани да отидете на тяхната маса, как ти се стори поведението им, свободно ли си говореха, теб включваха ли в разговора, все имаш някакви впечатления за отношенията им.
Не знам какво очакваш да чуеш в тая ситуация...

# 3
  • Мнения: 1 755
Той не те обича,това не е твоят човек.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 428
Това да видиш приятеля си с друго момиче,да ви запознае и да офейкат на другата маса си е направо обидно.И всичко,което си разказала води до извода да го зарежеш.По всичко личи, че явно вече не те обича,или не иска да е с теб,или си му писнала..всичко може да е.Продължи напред с човек,който ще те цени.

# 5
  • Мнения: 1 698
Е как не знаеш какво да правиш? Това не е връзка, а губене на време. Просто прекрати тези взаимоотношения и си живей живота, радвай се на младостта си и се развивай професионално, интелектуално. Не чакай този моряк да благоволи да акостира на твоето пристанище, след като корабът му е посещава и други пристанища.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 251
Здравейте,мами ! От години чета темите във форума, но чак сега се регистрирам, защото имам нужда от съвет. На 24 съм и имам приятел от 7 години. Ревнива съм когато ми се даде повод, много съм се привързала към него и го обичам и някои неща много ме нараняват... Преди няколко месеца го засякох в заведение с друго момиче и знаете ли как реагира като ме видя запозна ме с нея и седнаха на друга маса. След малко дойде и ме попита дали с приятелката ми искаме да седнем при тях... много ме нарани... както и да е накратко скарахме се след това и аз излязох виновна, как се извъртяха нещата още не разбирам ... той пътува(моряк) и още си пише с нея и и пише като се върнел как щели да обикалят дискотеките,  А иначе ми говори колко много ме обича и да не се паля защото те били стари познати. Ама той не знае, че аз знам какво си пишат. Дайте ми съвет, защото вече се побърквам...


Значи за момент забрави  реалната история и си представи друго: Той седи в кафенето с най-добрия си приятел (умишлено употребявам думата в мъжки род). Влизам аз, той ме запознава с него и сяда на друга маса.
Ами просто бих си тръгнала. Не от заведението, от връзката.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Била си на 17 когато сте се загаджили. Седем години сте заедно и търпиш подобно поведение.
Не го заслужаваш. Разкарай го и си живей живота. На 24 трябва да си влюбена и да летиш в облаците, не да се терзаеш за някой, който дори не те уважава.

# 8
  • Мнения: 1 572
Уважава те виждам Rolling Eyes
Научи го, че подобни действия могат да му се разминат с едната сърдя и почакай да видиш колко ще изнаглее в бъдеще. Няма да чакаш дълго.
Той има право да се вижда с приятели,  включително от двата пола. Но редно е да ти споделя предварително, а не да се прави на мишка,  когато случайно го хванеш.
Не че повярвах на версията "случайно", предвид как му четеш кореспонденцията. Но това ти е бял кахър. На твоята възраст трябва да си създаваш хубави емоции, а не да седиш в къщи и да рониш сълзи.

# 9
  • Мнения: X
Здравейте,мами ! От години чета темите във форума, но чак сега се регистрирам, защото имам нужда от съвет. На 24 съм и имам приятел от 7 години. Ревнива съм когато ми се даде повод, много съм се привързала към него и го обичам и някои неща много ме нараняват... Преди няколко месеца го засякох в заведение с друго момиче и знаете ли как реагира като ме видя запозна ме с нея и седнаха на друга маса. След малко дойде и ме попита дали с приятелката ми искаме да седнем при тях... много ме нарани... както и да е накратко скарахме се след това и аз излязох виновна, как се извъртяха нещата още не разбирам ... той пътува(моряк) и още си пише с нея и и пише като се върнел как щели да обикалят дискотеките,  А иначе ми говори колко много ме обича и да не се паля защото те били стари познати. Ама той не знае, че аз знам какво си пишат. Дайте ми съвет, защото вече се побърквам...
Е, как?      Laughing
Класика в жанра.Хванала си го със "свалени гащи", нормалната "мъжка" реакция е "Нападението е най-добрата защита!".Няма да се учудя ако те е изкарал и злобна, супер ревнива кучка.....
Абе, я го зарежи да си гони русалките, а ти се поогледай за някой точен и качествен мъж.
Аман от мухъли!

# 10
  • Мнения: 46 403
Нямаш приятел, имаш познат, с когото си лягате от време на време, когато е в града, и когато не е зает с друга.
Какво ще правиш зависи от това какво искаш. Ако те устройват тези отношения, стой си. Ако искаш нещо повече - търси.

# 11
  • Мнения: 1 081
Твоят приятел е изкусен, безсрамен манипулатор, егоцентрик, кръшкач, идиот и т.н., ти това ли заслужаваш за твоите 24? Вместо да имаш един човек, който те уважава и гледа в очите, готов е да създадете семейство в близко бъдеще, ти имаш насреща си един тарикат, който най вероятно не спира да ти слага рога.  Rolling Eyes
Млада си, отърви се от тоя....

# 12
  • Мнения: 35
Не е обидно това, че е бил на кафе с друго момиче, защото може наистина да са стари познати, стари приятели..Знам такива случаи! Peace Обидното е, че сякаш се крие, за да излиза, а после си сяда на друга маса.. Все пак, вие сте заедно, двойка сте.. Не би трябвало да седите на различни маси и после да се обяснявате...

# 13
  • Мнения: 1 572
Забрави го този филм. Всеки има кръг приятели от двата пола, но при 7 годишна връзка трудно ще "изникне" от нищото стара приятелка ,  за която досега не си чувала  Party
И при срещи с другия пол резонно се уведомява половинката предварително. Да не говорим как днес се чати през 10 мин, публикува се всяко изпито кафе, с таг къде, с кого. ....
Ако нямаш какво да криеш и си на ранни 20 години,  надали ще пропуснеш тези традиции Simple Smile Че и селфи със старата дружка ще пуснеш,  все пак Съдбата така изненадващо ви е срещнала....след яслата.

Общи условия

Активация на акаунт