Неспокоен сън, често будене и мрънкане

  • 15 834
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 904
Благодаря Hug

# 61
  • Мнения: 21
Здравейте включвам се и аз!
Моето момиче влезе в 7 месец от самото начало също като другото бебче не спи спокойно. Да отдавах го на глад и я кърмя на поискване и през ноща. Вярвах, че ще отмине. Наддава нормално. За периода от 7 месеца най-дълго е спала около 4 часа без пробуждане и  то не помня кога. Приспивах я преди люлеейки я на възглавница и то с много усилия се стигаше до сън. Вече така не и харесва приспива се след дълго и енергично бутане-блъскане в количката. Преместя ли я в леглото на 15 минута е будна и започва да крещи. Взехме легло на колелца ефект нулев слагам , клатя я и на 30 мин се пробужда. Ползвах хомеопатичните на мама натура без резултат. Личната не знаела кога ще отшумял този период. И така знам, че не е болка за умиране но не знам до колко е нормално за здравето и правилното развитие на детето. От всичкото това недоспиване денем е раздразнителна ревлива не ме оставя да ида с извинение и до тоалетна почват истерии и крясъци зад гърба ми. Цял ден си играем, пеем и пр. ... за да е спокойна. Нощно време да ми се събират 3 часа сън и то разпокъсани трудно ми е ставам нервна и преуморена, боли ме тялото от непрестанно носене и бутане на количка и в крайна сметка я оставям в нея поне за час да си отдъхна а тя е голяма вече за зимния кош неудобно е но ... Захранвам я хапва всичко мислех че това ще я успокои но не .... Няма зъби няма колики и т.н. да благодаря на Бог всичко е наред но детето не спи. Понякога от напрежение поплаквам знам, че на никой не му е лесно просто искам да споделя пък може и да ме посъветвате нещо. През деня придремва час два но не винаги и то пак след дълги опити в приспиване. Не знам искам да е спокойна и да спи не за да се наспя аз а за да се чувства добре тя. Да и аз мечтая за 5 часа непрекъснат сън. Нещата с всеки нов ден се повтарят или са по мъчни и от вчера!

Хубав ден на всички!

# 62
  • София
  • Мнения: 1 904
Здравейте, момичета! Както съм писала по- горе ни откриха преди два месеца Стафилококи ауреус и по препоръка на педиатърката давахме пробиотик и сребърна вода. Скоро ще правим контрола да се види има ли я още бактерията Rolling Eyes Преди малко повече от месец започнах захранване и въртенето нощем чувствително намаля, някои нощи почти го няма, НО... започна да плаче насън. Случва се дори по 5-10 пъти на нощ, реве с глас и трябва да я люлея, за да се успокои...дори понякога се опитвам да я събудя, за да спре да реве....не става....явно спи много дълбоко... На някой случвало ли му се е Rolling Eyes

П.П. нямаме още нито един зъб, според педиатърката сънува нещо и затова плаче, щяло да отмине с времето Thinking

# 63
  • София
  • Мнения: 30 085
И ние имаме такива периоди, в които проплаква насън. Е, не са 5-10 пъти, но всяко дете е различно. Според педиатърката са зъби. Аз също имам такива съмнения, защото съм мазала венците с гел и се успокоява.

Големият ми син също имаше такива проплаквания като бебе. Спомням си, че бях много стресирана. Както спи и изревава. Скачах на секундата и го гушвах. Успокояваше се, а аз не можех да заспя после с часове.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 904
Благодаря за отговора.Дано скоро се успокоят нещата Praynig

# 65
  • Мнения: 22
Когато моята беше така неспокойна много ме спасяваше шезлонга,като включех вибрацията и се успокояваше.Ако са зъби да го мъчат прахчетата на Nelsons Teetha помагат хомеопатични са.Дано да се успокой бебчето скоро Simple Smile И за мама здрави нерви.Моята е на почти 9 месеца и няма още нито едно пробило зъбче,просто е ужас будене на 1 час мрънкане,не яде много но явно ще е така за този период.Успех ти пожелавам и здрави нерви

# 66
  • София
  • Мнения: 1 904
Благодаря ти,да,период е явно, ще мине PeaceЩе пробваме тези хомеопатични,да видим bouquet

# 67
  • Мнения: 2 479
Благодаря ти,да,период е явно, ще мине PeaceЩе пробваме тези хомеопатични,да видим bouquet

Аз също съм много доволна от тези английски сашета. Мажа и с Бочко гел, също ми помага, по-скоро на малката, де! Grinning

# 68
  • Мнения: 493
А аз това хомеотапичното не съм го и чувало. На Ани за зъби и помага Дентокинд. Уж де.

# 69
  • София
  • Мнения: 30 085
И аз съм доволна от Teetha. Неудобството е, че не се продава свободно в БГ, а трябва да се поръчва онлайн.

# 70
  • Мнения: 2 479
А аз това хомеотапичното не съм го и чувало. На Ани за зъби и помага Дентокинд. Уж де.

Аз пък от този Дентокинд не видях никаква полза. Хубаво е, че на вас ви помага. Давах и Камилия на ампули, пак никакъв ефект. От тези сашета обаче има голямо подобрение. Първоначално си мислех, че си внушавам, но не е така. Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 30 085
И аз не съм очарована от Дентокинд, но си е до дете (пак казвам).

Общи условия

Активация на акаунт