Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
60-61 от 61 отговора

София

Благодаря Hug
Цитирай

Здравейте включвам се и аз!
Моето момиче влезе в 7 месец от самото начало също като другото бебче не спи спокойно. Да отдавах го на глад и я кърмя на поискване и през ноща. Вярвах, че ще отмине. Наддава нормално. За периода от 7 месеца най-дълго е спала около 4 часа без пробуждане и  то не помня кога. Приспивах я преди люлеейки я на възглавница и то с много усилия се стигаше до сън. Вече така не и харесва приспива се след дълго и енергично бутане-блъскане в количката. Преместя ли я в леглото на 15 минута е будна и започва да крещи. Взехме легло на колелца ефект нулев слагам , клатя я и на 30 мин се пробужда. Ползвах хомеопатичните на мама натура без резултат. Личната не знаела кога ще отшумял този период. И така знам, че не е болка за умиране но не знам до колко е нормално за здравето и правилното развитие на детето. От всичкото това недоспиване денем е раздразнителна ревлива не ме оставя да ида с извинение и до тоалетна почват истерии и крясъци зад гърба ми. Цял ден си играем, пеем и пр. ... за да е спокойна. Нощно време да ми се събират 3 часа сън и то разпокъсани трудно ми е ставам нервна и преуморена, боли ме тялото от непрестанно носене и бутане на количка и в крайна сметка я оставям в нея поне за час да си отдъхна а тя е голяма вече за зимния кош неудобно е но ... Захранвам я хапва всичко мислех че това ще я успокои но не .... Няма зъби няма колики и т.н. да благодаря на Бог всичко е наред но детето не спи. Понякога от напрежение поплаквам знам, че на никой не му е лесно просто искам да споделя пък може и да ме посъветвате нещо. През деня придремва час два но не винаги и то пак след дълги опити в приспиване. Не знам искам да е спокойна и да спи не за да се наспя аз а за да се чувства добре тя. Да и аз мечтая за 5 часа непрекъснат сън. Нещата с всеки нов ден се повтарят или са по мъчни и от вчера!

Хубав ден на всички!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
60-61 от 61 отговора