Солна стая

  • 55 321
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 860
Здравейте, отскоро посещаваме с дъщеря ми, която е на 1г и 5м солна стая. До сега сме ходили 3 пъти. Целта на посещенията ни е профилактика, тъй като през пролетта и лятото почти всеки месец беше с кашлица, за която казваха че е алергична. Някой има ли идея колко сесии е добре да се направят и дали би навредило примерно 6 месеца да я водя по 2 пъти седмично или е твърде дълъг период?(има такава опция за карта с неограничени посещения за 3 или 6 месеца).

Здравей, може да я водиш през ден 20 пъти. После направи малко почивка - месец и пак 20 дни. Ще и се отрази добре

# 76
  • Мнения: 33
Здравейте, отскоро посещаваме с дъщеря ми, която е на 1г и 5м солна стая. До сега сме ходили 3 пъти. Целта на посещенията ни е профилактика, тъй като през пролетта и лятото почти всеки месец беше с кашлица, за която казваха че е алергична. Някой има ли идея колко сесии е добре да се направят и дали би навредило примерно 6 месеца да я водя по 2 пъти седмично или е твърде дълъг период?(има такава опция за карта с неограничени посещения за 3 или 6 месеца).

Здравей, може да я водиш през ден 20 пъти. После направи малко почивка - месец и пак 20 дни. Ще и се отрази добре
Благодаря за съвета. Така ще направя. Весели празници!

# 77
  • Мнения: 8
И аз съм се наканила да водя моето дете, което е на 1.5г, но се притеснявам че е още малко. Имало ли някакви ограничения, за които не съм  прочела?

# 78
  • Немция
  • Мнения: 6 808
Няма проблем. Дори бебе на навършен 1 месец може да се заведе. Четох за солни стаи с организирани бебешки групи в Германия, на бебета на възраст между 3 седмици до 1 година.

# 79
  • София
  • Мнения: 5 168
От утре солните стаи,  които работят с Мултиспорт затварят врати до края на месеца.
Кои стаи в София остават да работят?

Общи условия

Активация на акаунт