SportsDirect-70

  • 128 692
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 107
Здравейте!
Каква е тая доставка до България...£ 20.83, а в информа;ия за доставка пише , че до България е "Bulgaria   From £5.83"??? Голяма разлика?!

# 286
  • София
  • Мнения: 1 209

Стискам палци пак да заработят с DHL, че с тях комуникацията е много добра.

СД все още работят и с ДЛЧ . Peace


За да получаваш с DHL, трябва знаменцето на сейта да е на Великобритания , а не на БЪЛГАРИЯ, поне аз така забелязах...

Това НЕ Е вярно .Много хора писаха , че са получили поръчки с Еконт от англ.версия . Peace

Здравейте!
Каква е тая доставка до България...£ 20.83, а в информа;ия за доставка пише , че до България е "Bulgaria   From £5.83"??? Голяма разлика?!

На първа страница пише , че доставката НЕ Е фиксирана и 5.83 паунда е минималната доставка . Доставката зависи от артикулите в кошницата , понякога и едни чорапи може да я покачат . Peace


Имам излишни тези мъжки дънки  Size 34W L  http://www.sportsdirect.com/airwalk-cuffed-skinny-woven-jeans-me … ?colcode=64405303  Хубави са , меки , но малки за синът ми .

Последна редакция: ср, 14 юни 2017, 21:16 от tedichka07

# 287
  • Мнения: 54
Здравейте, и аз искам да попитам наистина ли преките доставки до БГ са по 20 паунда и нагоре? много се изненадах като видях че за поръчка 250паунда ми искат такава доставка? Не бях поръчвала от година, по принцип такава ли е вече доставката или има нещо друга, някаква тънкост която не знам за по-малка доставка?И още един въпрос, как по принцип пазарувате повечето с превозвач или пряка доставка до БГ?

# 288
  • Мнения: 86
Здравейте, имам pre -order артикул, който при пускане на поръчката не беше с такъв статус, датата на доставка се промени и вече е чак септември/ а беше юни/ как да процедирам, то са летни стоки, които септември вече не ми трябват????Моля някой да сподели?

# 289
  • София
  • Мнения: 1 209
Здравейте, имам pre -order артикул, който при пускане на поръчката не беше с такъв статус, датата на доставка се промени и вече е чак септември/ а беше юни/ как да процедирам, то са летни стоки, които септември вече не ми трябват????Моля някой да сподели?

На първа страница пише :

Може да откажете САМО Pre-Order  артикул от поръчката като пишете на cancel@sportsdirect.com . В писмото напишете и Product code от потв. мейл. Peace

# 290
  • Мнения: 86
Здравейте, имам pre -order артикул, който при пускане на поръчката не беше с такъв статус, датата на доставка се промени и вече е чак септември/ а беше юни/ как да процедирам, то са летни стоки, които септември вече не ми трябват????Моля някой да сподели?

На първа страница пише :

Може да откажете САМО Pre-Order  артикул от поръчката като пишете на cancel@sportsdirect.com . В писмото напишете и Product code от потв. мейл. Peace
Понеже сега видях, че половината артикули от поръчката вече не са налични дали мога да откажа цялата поръчка и кой номер пиша на пре ордер продукта ли, за да откажат само него??Благодаря!

# 291
  • София
  • Мнения: 1 209
Здравейте, имам pre -order артикул, който при пускане на поръчката не беше с такъв статус, датата на доставка се промени и вече е чак септември/ а беше юни/ как да процедирам, то са летни стоки, които септември вече не ми трябват????Моля някой да сподели?

На първа страница пише :

Може да откажете САМО Pre-Order  артикул от поръчката като пишете на cancel@sportsdirect.com . В писмото напишете и Product code от потв. мейл. Peace
Понеже сега видях, че половината артикули от поръчката вече не са налични дали мога да откажа цялата поръчка и кой номер пиша на пре ордер продукта ли, за да откажат само него??Благодаря!

Пиши им, че искаш да откажеш цялата поръчка .Не съм сигурна дали вече е възможно .

Ако искаш само Pre-Order  артикул да откажеш копираш на Pre-Order  № от потв.мейл.

# 292
  • Мнения: 22
Здравейте,има ли активен код за отстъпка.

# 293
  • София
  • Мнения: 1 209
Здравейте,има ли активен код за отстъпка.

Не. Peace

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Моля да ме извините, защото вероятно сте обсъждали, но с търсачката не намирам необходимата информация.  Blush
Мъжките тениски Lee Cooper и Pierre Cardin отговарят ли на номерата?

# 295
  • Мнения: 438
Моля да ме извините, защото вероятно сте обсъждали, но с търсачката не намирам необходимата информация.  Blush
Мъжките тениски Lee Cooper и Pierre Cardin отговарят ли на номерата?


На Pierre Cardin си отговарят, за Lee Cooper нямам наблюдения.

# 296
  • Мнения: 787
Моля да ме извините, защото вероятно сте обсъждали, но с търсачката не намирам необходимата информация.  Blush
Мъжките тениски Lee Cooper и Pierre Cardin отговарят ли на номерата?


На Pierre Cardin си отговарят, за Lee Cooper нямам наблюдения.
Лий Купър са умалени.Децата ми са на 10 г. - вземам им 13 размер. Дамските блузи също. Мъжките тениски вземайте с 1 номер по- големи.

# 297
  • София
  • Мнения: 1 209
Моля да ме извините, защото вероятно сте обсъждали, но с търсачката не намирам необходимата информация.  Blush
Мъжките тениски Lee Cooper и Pierre Cardin отговарят ли на номерата?


На Pierre Cardin си отговарят, за Lee Cooper нямам наблюдения.
Лий Купър са умалени.Децата ми са на 10 г. - вземам им 13 размер. Дамските блузи също. Мъжките тениски вземайте с 1 номер по- големи.

Явно зависи от децата .Моят син е на 8 г. и вземам размер 7-8 и някои модели са му като широки роклички  Laughing  Висок е 130 см. и 22 кг .

Мъжките според мен си отговарят на № и не са умалени . Peace

# 298
  • Мнения: 403
Много моля някой да ме ориентира в дамската номерация за талия 120см и ханш 122см кой номер панталони тип дънки да взема UK20 или UK22. Не мога да се ориентирам в номерата. Някой с опит.

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 14:57 от vtvt

# 299
  • София
  • Мнения: 19 249
Много моля някой да ме ориентира в дамската номерация за талия 120см и ханш 122см кой номер панталони тип дънки да взема UK20 или UK22. Не мога да се ориентирам в номерата. Някой с опит.
Кои дънки, защото има по номерация за нормални панталони и по дънковата номерация
По едната аз съм № 40-42, по дънковата - № 29-30

Общи условия

Активация на акаунт