Лежащи мами - 38

  • 45 997
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 357
Bimbaa дълбоко се надявам да е с такива размери,направо ще съм на небесата ако всичко е ок. Док не само за водите се притеснява а и за движенията на бебето. Той твърди,че едно бебе трябва да е активно и да прави движения на всеки час. Обаче при моя бебок не е така за съжаление. Има дни в които се движи между 1-2 ама мноого леки и то само в ляво. А други дни се движи 3-4пъти за деня и пак много леки. Само вечер повече се усещат движенията му и са по продължителни. А трябвало да го усещам как се обръщал и ми надувал корема с краченца но няма такова нещо при нас.

# 16
  • Мнения: 1 545
Абееееее.....събира сили, за да те тормози бебето....затова сега не мърда!

# 17
  • София
  • Мнения: 237
Ами вече не си спомням, но май и дъщеря ми беше ленивичка в по-горните месеци, пък сега е една фурия бясна преди 2мин ми вдигна нервите в 4ч сутринта 😂😂😂те с брат си се редуват да се грижат за будуването на майка си, така, че се стягай и ти 😘

# 18
  • Мнения: 357
А за будуването го знам,макар че баткото беше кротко бебе. Да ми е жив и здрав мм с който се редувахме,но големият не съм го кърмила понеже имах запушени канали и беше на АМ. Но този път ако каналите решат да се отпушат мм няма как да ме замести😂

# 19
  • Мнения: 1 545
Ами вече не си спомням, но май и дъщеря ми беше ленивичка в по-горните месеци, пък сега е една фурия бясна преди 2мин ми вдигна нервите в 4ч сутринта 😂😂😂те с брат си се редуват да се грижат за будуването на майка си, така, че се стягай и ти 😘
Днес май всички са се събудили  в 4, да няма пълнолуние...

# 20
  • София
  • Мнения: 237
Ох и вие ли? Има и то огромна пълна луна. Но ние сме си така по принцип и без луната 😂😂😂

# 21
  • Мнения: 316
аз съм в МД София и днес ми казаха че може и да се направи опит за серклаж, има мн неща които трябва да се имат предвид кървения, инфекции и т.н.

# 22
  • София
  • Мнения: 237
Даа, при кървене или наличие на инфекция серклаж не се прави .. стискам палци всичко да е наред

# 23
  • Мнения: 891
И аз съм в болница...вече 20г.с. и 2 дена.Втвърдяването продължава...нз защо кормагнезина не помага.Казаха че може да е заради коремната операция през юни или защото съм слабичка и матката така реагирала при нарастването.А за шийката....онзи ден моя док я измери 3.7....а 12 часа по-късно един младок в болницата между 2.7 и 3  newsm78 попитах лекаря на визитацията...каза лежане и тва е.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Момичета,боли ме ниско долу,направо не мога да се отлепя от леглото.
Вярно вече има две деца ,ама като не мога да се сетя как е било....
На лекар не мога да ида едно че първо е рано,така де трябва да чакам до другата събота за да се хване сърчице,после и времето е ужасно.
Двете ми бременности бяха кошмарни (тва поне си го спомням) по 9м на легло,ама тази ще бъде гоолямо изпитание за цялото ми семейство.

# 25
  • Мнения: 1 038
Скабиела,може да пиеш но шпа-3 по 1,но според мен е хубаво да те види лекар,щом болките са толкова силни.Това,че е рано за сърдечна дейност,не значи,че не може да ходиш на лекар.Аз бях приета в 5 седмица в болница заради кървене,пък ме лекуваха и без сърдечна дейност

# 26
  • Мнения: 131
И аз съм в болница...вече 20г.с. и 2 дена.Втвърдяването продължава...нз защо кормагнезина не помага.Казаха че може да е заради коремната операция през юни или защото съм слабичка и матката така реагирала при нарастването.А за шийката....онзи ден моя док я измери 3.7....а 12 часа по-късно един младок в болницата между 2.7 и 3  newsm78 попитах лекаря на визитацията...каза лежане и тва е.

И мойта шийка редовно дава разлика,лекарката ми каза че когато ти се ходи до тоалетната се изпъва и дава че е по-дълга а когато си пишкала нямало какво да притиска и за това така...

# 27
  • Мнения: 81
Здравейте мами. Да се запиша и аз в новата тема и да се похваля с нов член на нашето семейство- един голям юнак Кристиян- 3900 кг, 52 см. Пожелавам на всички ви щастлив финал като моя  Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Честито Hug bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 244
ina_hf, честито и от мен! Да е жив и здрав и много да ви радва!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт