The 100- тема II

  • 50 318
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 546
Е бункера изгоря и не става вече за убежище. 

# 121
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Аз не съм зяпала още последния епизод. Нали не беше последен за сезона?

# 122
  • Мнения: 3 546
Не, трябва да има още, той сега почна дет' се вика.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 2 310
Е бункера изгоря и не става вече за убежище.  
В края на епизода намериха едно място, където сигурно ще живеят задружно всички раси  Mr. Green Но за тази цел сигурно ще трябва да се надрусат с ядки  Laughing

# 124
  • BG
  • Мнения: 4 456
 В края на епизода намериха едно място, където сигурно ще живеят задружно всички раси  Mr. Green Но за тази цел сигурно ще трябва да се надрусат с ядки  Laughing
И в следващия сезон- след сто години всички изпълзявят от бункера все едно нищо не е било.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 2 310
 В края на епизода намериха едно място, където сигурно ще живеят задружно всички раси  Mr. Green Но за тази цел сигурно ще трябва да се надрусат с ядки  Laughing
И в следващия сезон- след сто години всички изпълзявят от бункера все едно нищо не е било.
А аз мисля, че накрая ще останат само Белами и Кларк и искат или не ще трябва да правят деца  hahaha Тъй де човечеството трябва да се спаси  Whistling

# 126
  • BG
  • Мнения: 4 456
Защо пак нямаше еп., какво правят тея хора.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 2 310
Защо пак нямаше еп., какво правят тея хора.
Предполагам, че е свързано с наближаването на Великден.

# 128
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Май май месец гледах , че ще е.

# 129
  • Варна
  • Мнения: 2 310
Те май телевизиите спазват и двата Великдена. Предполагам при тях има различни религии не само католици.

# 130
  • Мнения: 4 871
Следващата серия ще е на 26-ти излъчена. Обаче да си призная, хич не ми е болка, че има такива големи паузи между епизодите, защото вече е много тъп сюжета. Rolling Eyes Като си спомня как един след друг пусках епизодите и даже финала на Дневниците пренебрегнах, за да гледам Стоте, а сега сериала се е превърнал в безинтересна боза.

# 131
  • Мнения: 3 546
И аз не бързам. Даже смятам да не го гледам. Да се съберат и лятото, като няма какво да се гледа тогава да го пускам.

# 132
# 133
  • Мнения: 4 871
Нищо не разбрах от серията  Joy Joy
Вярно, че я гледах отгоре-отгоре, ама пак нищо не вдянах Embarassed Joy
Скрит текст:
значи май това ще е края на връзката на тази пикла с момчето, след като ги уби онези... Joy Как го написах, сякаш е излязло от устата на Пената  Laughing

Кларк нали уж се беше инжектирала, очаквах този епизод да лежи в лабораторията, майка ù да ù прави разни изследвания, пък то нищо такова не се случи.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 2 310
Нищо не разбрах от серията  Joy Joy
Вярно, че я гледах отгоре-отгоре, ама пак нищо не вдянах Embarassed Joy
Скрит текст:
значи май това ще е края на връзката на тази пикла с момчето, след като ги уби онези... Joy Как го написах, сякаш е излязло от устата на Пената  Laughing

Кларк нали уж се беше инжектирала, очаквах този епизод да лежи в лабораторията, майка ù да ù прави разни изследвания, пък то нищо такова не се случи.
Майка й нали счупи уреда където ги изследваха.
И аз не вдянах много от епизода без превод  Rolling Eyes
Промото на следващия епизод.


Общи условия

Активация на акаунт