Пациентки на ЦРЗ Надежда - Новогодишна тема 60

  • 73 955
  • 725
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 23 165
за колко време прегнил 5000 би се е разчистил от организма?
теоретично знам, интересува ме някой практически дали е пробвал?

# 166
  • София
  • Мнения: 16 193
След една седмица нямаше и помен. Практически.

# 167
  • София
  • Мнения: 4 884
След една седмица нямаше и помен. Практически.

Категорично е така от опит Peace

# 168
  • София
  • Мнения: 23 165
благодаря  Simple Smile
че теоретично сметнах мааалко повече и не ми хареса.

# 169
  • Мнения: 987
Бамби, от "старите кучета" само ти ли си останала в темата?

33uu
да си признават ако има по-стари и от мен  Rolling Eyes

Не признавам!  Crossing Arms Стара в клиниката и нова във форума Simple Smile

# 170
  • Мнения: 685
Здравейте момичета. Успех на всички от сърце!
 До сега не съм писала в този подфорум, но много искам да споделя и да разбера вашето мнение. Утре съм на пункция. Притеснява ме обаче, че на 9-ти ден ЛХ ми беше стигнало почти 18. Свалих го след Цитротид, Е2 се вдига, фоликулите растат, но не знам ако Я.  са лутеинизирали дали пак ще растат фоликулите и  естрадиола. За първи път имам цели 6 фоликула и много разчитах на този опит, но нещо се отчаях. Моля ви, дайте си мнението, ако  сте запознати или сте имали такъв случай, за да съм подготвена. Praynig

# 171
  • Мнения: 2 282
Здравейте и от мен.Днес ми се обадиха за час за първичен преглед за края на Юни.Разпределили са ме при доктор Тихомирова.Въпреки че постоянно ви чета и знам горе долу, че мнението ви е положително за нея искам да ви попитам,ако след като почна да ходя при нея по някое време реша,че искам да я сменя възможно ли е да се прехвърля при друг лекар?Иначе накратко пиятеля ми си прави разширена спермограма и висчо при него е супер,а аз съм с тежка поликистоза,неповлияваща се от никакви противозачатъчни и липса на овулация.За разкош имам и раничка,която ми гориха 2010 но сега отново е на хоризонта и за нея ходя при доктор Христов в Надежда и тепърва ще взимаме биопсия от нея и ще решаваме как да я махнем,защото имам непрекъснати извънменструални течения и доктора мисли, че вероятно е от нея.И последно и за Тихомирова прегледите ли  се движат с някакви огромни закъснения, защото ако е така направо си мисля, че ще трябва да си сменя работата. Whistling

# 172
  • Мнения: 100
Здравей Малък Зайко,
Аз досега не съм чакала за д-р Тихомирова, даже няколко пъти влязох по-рано от часа си.
Успех!!!

# 173
  • София
  • Мнения: 158
Момичета лекарствата (утрогестан и естрофем) след пункция на същия ден ли се започват или на следващия?

# 174
  • София
  • Мнения: 23 165
Същия ден.

# 175
# 176
  • Мнения: 344
Бамби, от "старите кучета" само ти ли си останала в темата?
Търся някой с връзки с администрацията на клиниката
И аз съм тук, но само чета понякога, ако ми остане време, понеже много неща ми се струпаха, само някои приятни. Според мен в темата няма стари, иначе нямаше да влизат в темата. Има само такива, за които надеждата умира последна. Този месец МЦ закъсня, но после се появи, както винаги - с обезболяващи.
Иначе връзки в клиниката нямам, действам само обективно.  
Утрогестан е много важно, да се приема още в деня на пункцията, защото при пункция се нарушава нормалното образуване на жълтото тяло, което произвежда прогестерон и същият трябва да се въвежда с лекарства. bouquet

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 01:01 от mammita2012

# 177
  • София
  • Мнения: 158
Момичета след пункция нали всеки ден се обаждат, защото моята беше в събота и днес не ми се обадиха Sad

# 178
  • София
  • Мнения: 23 165
през ден се обаждат.

# 179
  • Мнения: 4 097
Да, вече звънят през ден.

Общи условия

Активация на акаунт