Проблем с менструацията

  • 1 408
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте.Силно се надявам да ми помогнете,защото вече ще се побъркам.Аз съм на 26г и след дълъг период прием на противозачатъчни,цикъла ми се промени драстично.Вече 1 година и повече,той трае точно 1 ден и е няколко капки.Иначе е точно на 28 дни.Правих всички хормонални изследвания при няколко генеколога в моя град и всички ми казват,че проблем няма.Житовидната жлеза също е наред.Прочетох всичко в интернет за подобни проблеми и стигам до извода,че нищо не е наред.Решихме да правим бебе с мъжа ми,но искам да опеавя този проблем първо,защото може той да е от значение за бебеправенето и за здравето на детето ми.Ако някой може да ми даде съвет, ще съм много благодарна.Просто се притеснявам,че нещо не е наред.

# 1
  • русе
  • Мнения: 90
Посети клиника по стерилитет не за друго по ще ти помогнат от колкото квартален гинеколог.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 645
Трябва да се проследи имаш ли овулация и как расте лигавицата.
Да се изследва и прогестерон на 7ден от О.

Съвета за репродуктивен доктор е на място тук. Това наистина не е нормална менструация.

# 3
  • Мнения: 14
Благодаря Ви момичета.Ще потърся някой специалист.

# 4
  • Мнения: 70
Здрасти, без паника... при една от моите приятелки се случи същото нещо и тогава гинеколожката й обясни че противозачатъчните са си хормонална бомба и не трябва да се пият дълъг период от време без прекъсване. Тя ги спря и след около 4-5 месеца цикъла й си се нормализира, така че спокойно няма повод за притеснение, все пак за твое успокоение отиди на консултация с лекар

Общи условия

Активация на акаунт