Ревността?

  • 13 190
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Ами не,не е мислил за кака от телевизията...Не е такъв..Ако беше мислил за кака,щеше да каже, че е гледал нещо...вманиачавам се, защоти имам куп поводи...няма да издържа дълго, но явно издържам..не знам дойога, обаче..
Имаш куп поводи?
И мазохистично седиш и се тровиш?
Защо?    newsm78
Иначе ти е скучен живота?

# 91
  • Мнения: 187
Обмислям го просто...трудно е да взема решение и да си тръгна завинаги..предполагам че утре всичко ще приключи..

# 92
  • Мнения: 187
Може би тук вече наистина се вманиачих..но за всичко си има причина..благодаря ви.

# 93
  • Мнения: 547
Мнооого зависи за каква комуникация става въпрос.4 месеца е прекалено малко време за да преобърнеш живота му в различна посока.Казвам го от собствен опит,тъй като с бившия ми бяхме заедно 6 години и след като се разделихме по взаимно съгласие се чувахме и виждахме.На този етап имам сериозна връзка с друг мъж вече една година,но в началото също съм комуникирала с бившия ми.И то не е било с умисъл а просто имах нужда да знам как е ,добре ли е ,какво се случва с него и т.н.С времето това отшумя от самосебе си.Просто вече нямам нужда да го виждам или чувам всеки си пое по собствен път.Мисълта ми е,че е нормално да ревнуваш и да се дразниш , но според мен той не го прави за  да се върне при нея.Ако са имали дълга връзка,нормално е да му трябва време да започне начисто както се казва.Бъди до него,изживявайте колкото може повече неща заедно..създавайте си собствени спомени и ще видиш как след някой друг месец той сам няма да има желание да се занимава с нея.  Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт