Искам да кажа ... (105)_16.01-22.01

  • 66 780
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 1 020
  • В Космоса
  • Мнения: 9 871
Ох, Мариатче, писах, писах и нещо прецаках и се изтри поста ми.  Tired Не го разбрах кой е Лазар, харесах си една девойка от персонала. Иначе, ходихме на спа когато още махморлукстваха останалите, имаше някви банкети, до 5 часа бичиха отвратителна музика. Като почнат да налазават се изнасяме. Но на вечеря беше досадно, не те оставят да се нахраниш, все някой те прекъсва, свободно ли е при вас, бебешкото столче свободно ли е, може ли оливерника и народ, опашчици пред блок масата, трупат едно пирамиди с различни пластове храна,  Аз си мислех, че ние много си слагаме на предишни места, било е по-нормално сякаш, този път ми направи впечатление, че все едно за последно ще плюскат. Едната сутрин отиваме на басейна, сменят филтрите, моля ти се  Shocked, трябваше да чакаме във фитнеса по принуда, поне изгорих 100 калории, едно яйце от закуската. Laughing И най-голямата тъпня, комплекса е до пътя, а нашия апартамент беше точно до него, от нашата спалня се виждаше. Аз искам само планини да съзерцявам, пък то... Въпреки всичко, си изкарахме добре, аз винаги гледам емоцията и не си ги слагам тези дреболии на сърце много, много. Но когато ги няма е още по-прекрасно! Бе, важното ми е да ходим, да пътуваме, за това живея аз! Heart Eyes

# 1 021
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Казват, че човекът е човек, когато е на път.

# 1 022
  • Мнения: 14 227
Куркума, да не е останала на вън по грешка?
Аз така си загубих грапата. Едната събота събирах листа, тръгвам на следващата - няма я. Аз си я прибирах. И викам си, то ново място, ново ама чак пък... Всичко прерових - няма я. Викам баси, някой ми открадна грапата, сега къде ще си търся нова.  Обаче се качих на тавана - седи си кротко в един ъгъл. Явно майсторите на покрива са я ползвали за нещо, ама защо не са я върнали долу е мистерия... Иначе лозарската ножица си я пазя като очите си, много полезен инструмент, нищо, че лози не съм подрязвала още...

# 1 023
  • В Космоса
  • Мнения: 9 871
Казват, че човекът е човек, когато е на път.



Пеньо Пенев го е казал и съм напълно съгласна с него. Включила съм тази мъдра мисъл и в един от пътеписите си.  Heart Eyes

# 1 024
  • Мнения: 38 945
Акаша, вие, явно сте били в малкия хотел, дето е до пътя. Точно там не са ни настанявали. Винаги до сега сме били в големия хотел.
Лазар е един от сервитьорите. Нали 8 години отиваме и вече по имена си се знаем, разпитваме се....
Един ден сутринта бяхме само двамата с ММ в целия комплекс. Казахме, че ще ползваме джакузито преди да си тръгнем и веднага го почистиха. Както и да е. Престоя там може да е доста по- евтин за разлика от други места с подобни условия.
П. Пенев е бил съученик на мой учител по литература. Винаги ни разказваше случки с него. Разказваше интересно.

# 1 025
  • В Космоса
  • Мнения: 9 871
Да, откъм пътя сградата, не тази със спа-то. И това беше минус, че ходихме облечени до там през снега. Но, така е като се съобразяваш изцяло с други хора. То и решението за апартамент не беше от най-добрите, карай. Пак хубаво изкарахме... Heart Eyes

# 1 026
  • София
  • Мнения: 6 935
alvina, много ми хареса определението за лака ти, обясни за този стъклен ефект, че ме заинтригува. Днес прекарах 20 минути в парфюмерия, докато си избера лак в точно такъв тъмно кафяв цвят, какъвто ми се искаше и после като се лакирах, хич не бях доволна.

# 1 027
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз редовно пиша сЪрмички. Някак така ми идва отвътре, че е правилно. Съвсем наскоро проверявах, че е с А и оттогава уж гледам така да пиша, ама я се усетя, я не Laughing

Полудявам с мъдреца, полудявам! Мислех, като съм станала в 5, тази вечер да си легна рано, да се наспя. Как не! То нали вечер най-зле става...Не мога да си седна на задника, само обикалям като тигър в клетка ooooh! С паста за зъби мазах, с уиски жабурках, с вода са уста, не знам вече какво да правя, много боли Cry

# 1 028
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 741
Белинда, май няма да ти се размине посещение при стоматолог.

В това отношение съм облагодетелствана - още на 16 ми израснаха и четирите мъдреца. Съвсем безболезнено. Обаче децата ми не са пощадени - периодично и щерката има оплаквания. Но и двамата са с тесни челюсти, а имат зародиши на всички зъби, та се очаква да имат проблеми.

# 1 029
  • София
  • Мнения: 18 679
A, то че няма - няма, ами да видим дали ще има с какво да ми помогнат или просто ще трябва да чакам да спре да расте след няколко дни, до когато аз ще съм окончателно полудяла ooooh!

Сварих си лайка, четох че помагала. Дано! Искам да спя Cry

# 1 030
  • Мнения: 20
За спане мелатонин.Свърши ми - затова пиша по никое време....

# 1 031

Общи условия

Активация на акаунт