Кутии за съхранение на вещи / дрехи – откъде?

  • 17 919
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 820
   Все повече неща научавам от този сайт бг мама. Тези кутии са идеални за дрехи. В момента ги слагам в найлонов плик. А кутиите са идеални и за обувките. Голямо търсене пада за обувки, когато дойде някой сезон.

# 31
  • Мнения: 3 788
Оо tays,

много прибрано  Party

Аз имам пластмасова етажерка, която съм разделила на 2 части, за да може да мушкаме и отдолу
http://www.praktiker.bg/medias/sys_master/hb1/h14/9276648947742.jpg

Такава
събирам се там горе-долу, но имам и още обувки Sad и винаги е мръсно около нея и ми се ще нещо по-практично да измисля
Мерси за идеята  Hug

# 32
  • Мнения: 14 966
Оо tays,

много прибрано  Party

Аз имам пластмасова етажерка, която съм разделила на 2 части, за да може да мушкаме и отдолу
http://www.praktiker.bg/medias/sys_master/hb1/h14/9276648947742.jpg

Такава
събирам се там горе-долу, но имам и още обувки Sad и винаги е мръсно около нея и ми се ще нещо по-практично да измисля
Мерси за идеята  Hug

Моля , моля. Пак заповядай Hug На всички ни трябва пространство. И такава етажерка ми трябва на мен , и за там някакви кутии. newsm78 Ще се ходи и до Икеа явно. И до други места.

# 33
  • Мнения: 9 868
Здравейте, имам същата у дома. Първоначално я ползвах за обувките: лятото на нея стоят зимните, зимата - обратно. Обаче като имахме гости по Коледа, изсипах всички в една торба, и изнесох етажерката в коридора, за да си редят хората обувките - и все пак да е възможно да се минава в коридора Wink

Така и не я върнах на мястото й. Сложих я в банята - наредила съм всички видове джапанки на нея, както и праховете за пране и другите неща, които си стояха някъде.

Не-сезонните обувки, както са си в кауфландската торба, вдигнах в нещо като надстроийка на гардероба. Мястото е труднодостъпно, но половин година няма да ги пипам така или иначе.

# 34
  • Мнения: 14 966
Намерих ето такива кутии  на промоция. Не зная защо ми се струва , че предишната цена е свърхзавишена.
Това да не са кутии - чудо Shocked.
http://www.green-master.eu/shop/%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%B8-% … 0%B0%D0%BD%D0%B0/
Мнения ?

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Днес ходихме до "Metro" на "Цариградско" и си записах цените с ДДС на някои от кутиите:

   – 60 л. – 32.39 лв.;

   – 30 л. – 21.59 лв.;

   – 18 л. – 17.99 лв.;

   – 10 л. – 11.99 лв.

   Не бяха на промоция. Част от кутиите са снабдени с малки колелца. Видяха ми се OK като качество, ама сякаш малко скъпи идват. Rolling Eyes

   Ще видим тези в "Jumbo" дали ще са по-бюджетни...

# 36
  • Мнения: 1 894
Погледни и в como

Иначе от около 10 години използвам с някакви вариации на щампа и поколение такива именно за дрехи:
https://www.mr-bricolage.bg/catalog/kutiya-945967.html

картонени са да, но както казах, най-старите са на почти 10 години и имат някакви забележки, но като цяло са си здрави. не знам колко им е вместимостта, между 20 и 30 литра. Събират по 2 купчини дрехи.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря! Hug

   Радвам се, че темичката се изпълни с разнообразни и полезни предложения. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 14 489
За обувки аз имам ето такова, но е купувано отдавна от vivre.bg

Скрит текст:

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Споделям какви са цените и в "Jumbo", за тези, които се интересуват. Peace Ако е от значение, става въпрос за магазина на "Jumbo" на бул. "България":

   – 1.45 л. – 1.99 лв.;

   – 1.8 л. – 2.99 лв.;

   – 6 л. – 3.99 лв.;

   – 7.8 л. – 5.99 лв.;

   – 11 л. – 6.99 лв. или 7.99 лв.;

   – 13 л. – 7.99 лв.;

   – 20 л. – 9.99 лв.;

   – 31 л. – 12.99 лв.;

   – 34 л. – 19.99 лв.;

   – 61 л. – 24.99 лв.

   Цените са осезаемо по-бюджетни от тези в "Metro".

   Неприятно впечатление ми направи фактът, че в "Jumbo" почти всички, ако не и всички (не огледах добре), от по-големите като обем пластмасови кутии бяха снабдени с малки колелца. Нямаше такива без, а аз определено не искам да са с колелца. Иначе, дизайнът доста ми допадна, механизмът на затваряне е стабилен и сравнително удобен за боравене. Взех си една от по-малките по размер кутии, за тест. Sunglasses Доволна съм.

   В "IKEA", като че ли, цените са най-бюджетни, а самите кутии изглеждат качествени като изработка (можете да ги видите на сайта им). Обаче пък, трябва да си закупиш допълнително капак, че на всичкото отгоре – и той не може да се прикрепи стабилно върху кутията, без помощта на т.нар. "клипс", които, по мое мнение, са супер непрактични за боравене. ooooh! 'Що са ги измислили така, един Господ знае. Някой, който притежава кутии оттам, може ли да потвърди дали всички пластмасови контейнери в "IKEA" са на този принцип? newsm78

   Остава единствено в "Mr. Bricolage" да погледна финално. Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 9 920
Искам да сваля книги и тетрадки в мазето... за да не ги изхвърля, а не ми се ще.
Мислех си за дебей найлон и залепен с тиксо? Да не влиза влага и миризма  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 1 894
по-добре пластмасово фолио. като домакинското, но голямо за опаковане на по-големи неща.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   В Praktiker също има голямо разнообразие на различни модели кутии. Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 9 920
по-добре пластмасово фолио. като домакинското, но голямо за опаковане на по-големи неща.
И защо? Колко ще струва?

# 44
  • Мнения: 502
Може вакум чували, които се ползват за дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт