Пазаруване от Fashion Days. Тема 2

  • 121 836
  • 808
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Да, и при мен беше така. Правеха се на ударени и върнаха парите едва, когато ги насметох по телефона. Беше изтекъл срока.
Много ме дразнят, преди време бяха много по-стриктни.  Crossing Arms

# 91
  • Враца
  • Мнения: 271
На мен ми се наложи да върна едни обувки и след една седмица ми преведоха сумата. Не съм имала проблеми  newsm78

# 92
  • София
  • Мнения: 351
Момичета, поръчвали ли сте часовници? Харесах си един Just Cavalli, доста му е ниска цената и се чудя Simple Smile

# 93
  • Мнения: 2 838
Момичета, поръчвали ли сте часовници? Харесах си един Just Cavalli, доста му е ниска цената и се чудя Simple Smile

Имам едно Кавали, работи без грешка.
И Мис Сиксти, ама си забавя часа редовно. Не е от батерия, понеже още от самото начало го прави този проблем.

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Момичета, поръчвали ли сте часовници? Харесах си един Just Cavalli, доста му е ниска цената и се чудя Simple Smile
Имам едно Кавали, работи без грешка.
И Мис Сиксти, ама си забавя часа редовно. Не е от батерия, понеже още от самото начало го прави този проблем.
Поръчавала съм мъжки часовник /не помня марката/, чиято стрелка спираше на определен час и после пак тръгваше. Върнах го.

# 95
  • Мнения: 2 838
Купуван е преди няколко години и няма как да го върна, но не ми е проблем.
Сега се сетих, че съм взимала и мъжки Есприт, и той е без грешка на този етап.

# 96
  • Мнения: 3 906
Имам часовник Cavall работи си идеално  Peace

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ако трябва да направя извод от поръчките си досега - всичко е въпрос на късмет. Имала съм и добри, и лоши попадения. Малко 50/50 са нещата като качество.

# 98
  • Мнения: 2 607
Аз имам няколко на miss 60, жалко, че вече няма да ги предлагат. Доволна съм много, само батерията сменям. Сега бях харесала едни на Пепе Джинс и докато се чудя и изчензаха. Дано ги пуснат пак

# 99
  • Мнения: 602
Още не са ми превели парите по сметката. Писах им и по телефона говорих с оператор, смрънка нещо, че не знае защо от 24.01 не са ми обработили връщането и ще направят проверка. Получих имейл след разговора, че връщането е обработено, а на следващия ден и обаждане, че много съжаляват за забавянето, вината била в международния склад и най-късно в понеделник -13.02 ще имам парите по сметката. Ще видим.

# 100
  • Мнения: X
Ако са ти ги превели в петък, ще ги видиш в понеделник парите.

# 101
  • Мнения: 602
Вече имам пари по сметката  - на 22 ден.

# 102
  • София
  • Мнения: 8 932
Поръчка от вчера - доставка днес. Направо изненадващо бързо. Simple Smile

# 103
  • Мнения: 3 906
Поръчка от вчера - доставка днес. Направо изненадващо бързо. Simple Smile

И аз имам смс, а поръчката направих миналия ден. Под продукта за очаквана доставка бе записан срок 20-23  Simple Smile Супер доволна съм.

# 104

Общи условия

Активация на акаунт