Все още безумно го обичам ...

  • 6 838
  • 31
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
Здравейте, ще се постарая да са максимално изчерпателна и кратка. Миналата година изкарах 1година в ЮЗУ. Денят, в който се пренесох там се запознах с едно момче. 2 месеца той се бори и не се отказа от мен, докато аз го режех..давах надежди..бях объркана. Дадох му шанс, но първият месец се държах ужасно..той не искаше да излизаме никъде..аз излизах да вечерям с наш общ приятел гей.Бях студена, дръпната..В един момент се усетих, когато той започна да флиртува с други.. От този момент 80% от времето при нас бяха скандали, а в другите 20 се обичахме до полуда..Страшно много грешки допуснахме и двамата. Края на април, дойдох в София за 2 дена до вкъщи..бях се принудила да му разбия паролата за фб понеже се усъмних, че отново флиртува.. Същата вечер, докато ми казваше обичам те..флиртуваше с другп момиче във фб страшно гадно..и се оплакваше, че заради караниците ни ме знае дали е щастлив.. Накараха ме да му се обадя и да приключа всичко...направих го..с много болка..от тогава живота ми е ад. Още месец се наложи да се засичаме..подвикваше ме, когато се разминавахмр ...аз го подминавах..бях страшно огорчена. Юли на рд то ми вече го бях отблокирала от всякъде ии.. той ми честити рд и ме добави в приятели.. благодарих и го махнах с много болка отново. (Не очаквах да се сети,защото на 1'март за именния ми ден не се сети, а бяхме заедно всеки ден за това говорех..живяхме заедно даже) няколко седмици, след което разбрах ме ходи с една. Разделиха се след месец и малко..На неговият рд 20октомври аз му писах...на 30 ноември Отидох в Благоевград за 2 дена...2 от дните се засякохме..като от момента в който се видяхме докато не се скрих се гледахме втренчено..вторият път беше преди да си отида. Няколко пъти се обърнах и като си отивах.. Още същата вечер го добавих в приятели..Обичам го безумно.много още. Лятото работех всеки ден максимално, за да нямам време да страдам...преместих се да уча в София. Той ме прие..след половин месец е разпитвал наша позната..дали съм се разделила с приятелят ми..понеже се постарах от яд и такъв слух да стигне до него..дали съм питала за него..за глупост сме се разделили..а не е трябвало..такива неща. Тя р казвала, че незнае, защото не е знаела дали искам да знае той, че още само той ми е пред очите. Махна ме от приятели, спорд мен е от гордост и инат, защото явно и той не ме е забравил, за да се интересува..На нова година му писах...отговаряше адски мило..попитах дали иска да пием кафе на 1ви..каза, че според него е по-добре да не го правим.Спрях дс пиша...след 20минути ми честити нг..между тва време имаше още 2 подобия на връзки от които нишо не излизаше и му беше все тая. Татуирах си от ляво нещо свързано с него. Обичам го безумно много..не мога да погледна друг за тези 10 месеца.. не мога да спра да плачча за него постоянно...не издържам...отслабнах заради него...сенките ми стигат до незнам къде вече..бях се рязала и имам белези.. Искам си момчето. Преди няколко дена е казал на общ приятел, че не иска нищо.. аз съм сигурна, че го е казал от гордост..познавам го до болка.. Мисля четвъртък сутринта да отида до неговият град..той е на 300км от мен..да гп намеря..ии..само да му кажа, че съм искала да го видя за 5минути..Как да си го върна..какво да правя..? Дали ще оцени това.. ?

Знам, ме ме обичаше, защото си личеше..въпреки грешките ни, умирахме за. другият. Погледната стотинка си давахме за да го видим усмихнат..плакали сме заедно от страххх..да не се разделим..

Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 19:39 от bubanka

# 1
  • Мнения: 3 985
Първо - количеството еднакви теми няма да ти помогне.
Второ - дете, успокой се, пий един чай и спри да се занимаваш с глупости, интриги, блокирания-отблокирания, хакванета на фейсбуци и всякакви други глупости, които правят 14 годишните, а си намери нормален мъж.
Трето - прочети някоя книжка...

Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 19:53 от Нервен_Хамстер

# 2
  • Мнения: 30 802
Ако толкова лесно хакваш ФБ...какво правиш, та учиш ЮЗУ...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
 smile3504

# 4
  • София
  • Мнения: 27 992
Първо - количеството еднакви теми няма да ти помогне.
Второ - дете, успокой се, пий един чай и спри да се занимаваш с глупости, интриги, блокирания-отблокирания, хаванета на фейсбуци и всякакви други глупости, които правят 14 годишните, а си намери нормален мъж.
Трето - прочети някоя книжка...
Който да издържи на целия детински мелодраматизъм?

# 5
  • Мнения: 3 985
Който да издържи на целия детински мелодраматизъм?

Който да я ошамари 1-2 пъти, и да и вкара малко акъл в главата, вместо да прави същите глупости като нея.

# 6
  • Мнения: 35
не, няма да оцени това, а ще си повдигне акциите, че мацката е била толкова път само за да го види.изобщо не го прави това.той трябва да направи такъв романтичен жест.що се отнася до теб, живей си живота.учи, излизай с приятелки, занимавай се хобита..като се засечете, усмихни му се, поздрави го любезно..нека да види, че не си същата киселячка, каквато се описваш в началото на връзката ви.развивай се.

# 7
  • Мнения: X
Ееегати страстните хора

 Popcorn

# 8
  • Мнения: 1 701
Това твойто не е любов, а емоционална зависимост. ужасно трудно е и ти съчувствам, това е болестно състояние. Колкото и брутално звучи, това момче не те обича, а ако продължават по същият начин той може и брутално да те намрази. Имаш само е един шанс и той е да го блокира отвсякъде, да изтриеш всички телефони, имейли свързани с него, за да не се подлъжеш да му правиш телефонен или някакъв друг террор. Изтрий го от живота си. Той ако реши, че иска да опита с теб, той сам ще те потърси. Мъжете мразят да ги преследват.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ужас!
Първо половината история не я разбрах.
Второ, какво значи, че си се ,,рязала,, заради него? Дано не е това, което аз си помислих.
Тук твърдиш, че си отслабнала заради него, в друга тема пишеш, че ядеш по едно кисело мляко и половин банан на ден, защото искаш да отслабваш. Скачаш от диета на диета, пиеш китайски боклуци за отслабване ...
А си само на 19 ...
Момиче, ти си за лекар. Специалист.

# 10
  • Мнения: 7 325

Второ, какво значи, че си се ,,рязала,, заради него? Дано не е това, което аз си помислих.


Значи, че е нормално младежа да бяга от нея. Такава лабилност си е направо диагноза.
Права си - има нужда от помощ. Спешно.

# 11
  • Мнения: 7 006
Ех,начи,все "безумно" се влюбвате,па после рев..
Ми, а поне веднъж се влюбете "умно",и ще схванете разликата...

Сега и да ти кажем,че си за лекар,ти няма да отидеш,най-много да се срежеш и на другата ръка...
Да ти кажем,че не те обича и си била просто секс интрига,пак няма нито да повярваш,нито да приемеш...
Ми ходи там,бий не 300,а 3000 км. дори..
Защото...! Той непременно ще се трогне,ще разбере ти колко "безумно"го обичаш,ще те гушне,ще ти изтрие сълзите(а може и на коляно да удари) и най-накрая и той ще ти признае любовта си.А такава обезателно има.Просто щото и ти го обичаш,а във всички издания на "арлекин" ,тъкмо така става.
Единия като се влюби и изяде една торба сол заради любиюия си,и любимия задължително и той отвръща на любовта...Все някога... Outta Joint

# 12
  • Мнения: 3 725
Александра Димитрова, пък имала имен ден на 1ви март? Далиииии?  Outta Joint Outta Joint Outta Joint Laughing Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 35
01 Март / Имен ден: Евдокия, Марта, Мартин

Александър има няколко имени дни:
30 Август - Св. Александър, Йоан и Павел, патриарси Константинополски. Пренасяне честните мощи на св. Александър
23 Ноември - Св. Амфилохий, еп. Иконийски. Св. Григорий, еп. Акрагантийски. Св. благоверен княз Александър Невски

Как не го забелязахме по-рано и се връзваме на свободни съчинения? ooooh! Tired

# 14
  • Мнения: 1 701
Няма нищо странно да е Александра като името в профила, а в реалният живот да се казва по друг начин. Нима някоя от нас е с реалното си име? Съмнявам се. Оставете Сашка на мира и не се заяждайте с нея.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт