Токуда Болница София - тема 24

  • 93 610
  • 773
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 34
Здравейте,
днес бях на преглед при д-р Карагьозов. Имам лазерна интервенция преди 3 години и веднъж годишно ходя при него за профилактичен преглед.
Днес бях учудена от цената която ми взеха: при отиването и регистрацията на аг-рецепция платих 50лв за преглед. След като занесох материала за цитонамазката, девойката на аг-рецепция каза че трябва да доплатя още 66лв.
Преди 1 година не съм плащала такива суми...
Моля споделете такива ли са цените там.
Предварително благодаря!

# 766
  • Мнения: X
И аз платих 50 лева за преглед при Карагьозов преди около 2 месеца. Нямам спомен колко беше цитонамазката, защото я правих преди това при друг лекар, но е факт, че много са вдигнали цените откакто ги купиха турците.

# 767
  • Мнения: 19 686
А нещо променило ли се е към добро? Или нямате наблюдения?

# 768
  • Мнения: X
Аз нямам наблюдения реални, защото се следих и родих преди промените. След тях съм посещавала само Карагьозов и имам впечатления само от него и АГ регистратурата.

# 769
  • Мнения: 19 686
Благодаря bouquet

# 770
  • Мнения: 35 873
Моля някой да пусне нова тема.

# 771
  • Мнения: 2 697
Здравейте,
днес бях на преглед при д-р Карагьозов. Имам лазерна интервенция преди 3 години и веднъж годишно ходя при него за профилактичен преглед.
Днес бях учудена от цената която ми взеха: при отиването и регистрацията на аг-рецепция платих 50лв за преглед. След като занесох материала за цитонамазката, девойката на аг-рецепция каза че трябва да доплатя още 66лв.
Преди 1 година не съм плащала такива суми...
Моля споделете такива ли са цените там.
Предварително благодаря!
Уау, преглед и цитонамазка над 100 лв?!

# 772
  • Мнения: X
Да, цените се вдигнаха доста, след като станаха Аджъбадем, за съжаление не за сметка на качеството.

# 773

Общи условия

Активация на акаунт