Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Хоби (общ)
Аватарни игри 35
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 741 отговора

Можеше и нещо по-добро да измисля, но нямам време и затова пускам тази комбинация.

Цитирай

Стара Загора

Здравейте !  Hug Записвам се в новата тема .
Захарче ,мерси за  темата . bouquet
Цитирай

Плевен

За малко да ви изпусна значи  Laughing
Благодаря за темичката, Захарче  Hug
Цитирай

Захарче, мерси за новата тема!  bouquet

Тифани, аватара ти за тази игра е от типа снимки синемаграфия, които не са като повечето гифчета с ефекти или откъс от видео, а фотография, в която само определени обекти се движат, а всичко останало е неподвижно. По едно време бях много зарибена и се рових постоянно из нета за подобни. Доколкото имам спомен, ето тези са считани за едни от най-добрите в тази сфера. http://cinemagraphs.com/ . Ти може и да ги знаеш тези неща, де, но понеже ми бяха много любими по едно време, да си кажа. Smile
Rойссс, не го знаех този сайт, много ги обичам такива, благодаря ти  Hug Hug Имам няколко свалени от един сайт преди поне 6,7 години си ги подмятам между лаптопи и компютри, сега ще разгледам и в този сайт . Юпии!

Диди, мерси за мнението  Hug Аз в предната тема обясних защо така се получи с аватара.

Сисе  Hug
Цитирай

Местя моето творение, че като е заключено не може да се цитира.

ЛОВЛИ, моля те като цитат го вземи , иначе аватарът ще е голям.

Цитирай

Там, където мечтuте нuкога не свършват ❤

Тифче, много нежна комбинация, браво Hug Hug Hug

А аватара е невероятен Love
Цитирай

Мерси мила  Hug Hug

Това е страхотно  Love

« Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 12:23 от Tiffany Aching »
Цитирай

Сопот, Пловдив

По принцип в този сайт са работи само на двама конкретни фотографа. Ако напишеш cinemagraphs в гугъл излизат още много подобни и на други фотографи.  Peace

Един от първите пъти май бях попаднала на долната снимка съвсем случайно, и незнайеки, че е от подобен тип, доста се стреснах.  Laughing

« Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 13:49 от Rois »
Цитирай

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.

Оооо страхотни снимки има.С леки ефекти харесвам аз.
Този аватар на Тифчето ще е идеален и за винтидж комбинация в поле  Love
Аз отново имам проблеми със съня.Вечер трудно заспивам и сутрин куквам още към 5  Tired Но не се чувствам недоспала.Напротив имам енергия за трима  Laughing

Сега готови ли сте за разходка?Влак?И понеже сме специални затова съм ви приготвила пътешествие с Ориент експрес  Wink По пътя срещнах и знаменития Еркюл Поаро,но не се вписа в картинката  Mr. Green

Цитирай

Да Ройсче разгледах и в гугъл Smile

Захарче, много сладко! Аз имам подобна във влак
Цитирай

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.

Реших да е нещо по различно от цветенца и декорация към които се насочих в началото  Blush Не е блестяща , но толкова си и мога.Сега отивам из магазините  Party Любимо  Laughing
Цитирай

Охооо за какво?

Аз вчера по път към една институция забърсах сутиен от Ню Йоркър бяха само по 10 лв  Shocked и маратонки от Тенденз  Blush
Цитирай

В полите на Пирин планина

Ето ме и мен:

Цитирай

Плевен

Аз успях с междинната - олекна ми  Mr. Green На мен ми хареса резултата, макар че се съмнявам да се хареса на притежателя на аватара и да знае, че няма да се разсърдя ако е така  Peace Даже си мислех дали да не сменим правилото и ако играем по случаен аватар дали комбинацията да не си остава за този, който я е правил, за да няма обидени, ако не се хареса това, което се е получило, нито пък другия да се чувства длъжен да носи комбинация, която не е "негова", само за да не обиди създателя й  Rolling Eyes Е, ако си я поиска, вече е друго  Laughing
Цитирай

В Космоса

И аз съм готова с междинната. На кой пращахме?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 741 отговора