Полимерни 3D подове

  • 6 569
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте,
бих искала да попитам някой има ли в жилището си такъв тип под.
Много ми допадат и си правя планове след време да се постави такъв в антрето и банята.
Ще се радвам на всякакви отзиви дали наистина са толкова лесни за поддържане и дали се пързалят много. И горе- долу колко вървят като цени, защото оставам с впечатлението, че не са много популярни в България за жилища и не можах да намеря кой знае колко информация

Като цяло- ще се радвам и на мнения какво мислите дори от тези, които нямат такива в апартамента си bouquet

# 1
  • Мнения: X
Едва ли търсиш мнение като моето  Laughing

За мен са абсолютен кич. Съвсем откровено.
И тук (Германия) не са особено популярни, защото повечето хора ги намират за безвкусни.

# 2
  • Мнения: 10 121
За обществени помещения  - най-вече от типа за забавление или подобни, са ми ок... За вкъщи - ужас  Crazy

# 3
  • Мнения: 5 513
Това все мислех ,че е за детска стая или обществени места...Но не съм се интересувала подробно.Обаче преди време ,когато колеги говореха чух че цените са 200-280 на кв./м .Няма начин да обзаведа детска стая с под за толкова пари.И технологията е трудна и майстора трябва да е много качествен.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 742
Много красиво стоят.Гледах технологията, но никъде не намерих цени. Също така и подове на бани гледах,но не забелязах сифоните къде са.

# 5
  • Мнения: X
Едва ли търсиш мнение като моето  Laughing
За мен са абсолютен кич. Съвсем откровено.
И тук (Германия) не са особено популярни, защото повечето хора ги намират за безвкусни.

О, далеч не визирам тези от картинките, намирам ги наистина за кичозни, имам предвид доста по- семпли дизайни, даже имитиращи друг вид настилка. Привлича ме липсата на фуги и видимо гладката повърхност.
 Grinning
Благодаря на Деси за споменаването на цените. Явно няма да го бъде, прекалено скъпо е ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 140
Харесват ми като идея, но само за баня.
Преди повече от година бях разглеждала подобни снимки в интернет. Все още ми стои като идея за "евентуален бъдещ проект", само че в доста по-изчистен и семпъл вариант. Обичам да ми е красиво.: )
На този етап обаче няма как да се случи...

# 7
  • Мнения: 13 165
Много харесвам безфугови настилки, но от тези направо настръхнах. Картинките не са лоши, стават евентуално като малка украса на стената. За пода не ми изглеждат на място.

# 8
  • Мнения: 2 140
Права си, и като украса за стена би стояло красиво. Всичко е в мярката и до.. финанси. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 188
Смолата над картинката е саморазливна, или самонивелираща, т е, няма наклон, т е няма сифон. Сифонът е във ваната или душ кабината. Има и доста семпли варианти, съвсем приемливи. Кварцлайн е на същият принцип, но с цена 27-28 лв, ако не се лъжа.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 965
На живо не съм ги виждала, а ми е любопитно дали при намокряне са хлъзгави?

# 11
  • Мнения: 4 188
На живо не съм ги виждала, а ми е любопитно дали при намокряне са хлъзгави?
До сега не съм се хързалял, трябва да пробвам на мокро. Но на теракот и гранитогрес, такива лупинги съм правил, чеее. Малката също #Crazy

# 12
  • Мнения: X
Благодаря за информацията Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт