RYANAIR - 6

  • 76 942
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Пазарджик
  • Мнения: 725
Може,до 4 стека/за страни от ЕС/ в целия багаж/регистриран и ръчен общо/.

# 91
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Може,до 4 стека/за страни от ЕС/ в целия багаж/регистриран и ръчен общо/.
Shocked Това на човек ли е? Познати ми казаха до 15 кутии на човек, но понеже малко съм Тома неверни, реших да попитам и тук.

# 92
  • София
  • Мнения: 3 166
Да, до 15 кутии/300къса, поне за Германия

# 93
  • София
  • Мнения: 16 024
Може,  до 3 стека с бандерол.
Поне така ми казаха на информация на летището.
Но за всеки случай провери и по колко може да се внесат там, където отиваш.


# 94
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Да, до 15 кутии/300къса, поне за Германия
За Германия ще пътуваме. Значи вярна информация са ни дали. Благодаря!

# 95
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Искам да попитам ще си нося със себе си билки за лечебни цели, сухи ще са в торбички в кой багаж да ги сложа в ръчния или чекирания?

# 96
  • Мнения: 964
Искам да попитам ще си нося със себе си билки за лечебни цели, сухи ще са в торбички в кой багаж да ги сложа в ръчния или чекирания?
Ням значение в кой.

# 97
  • Мнения: 2 590
Хм. Полетът е на 26ти, пробвах да чекирам преди малко, но ми дава да избера платени места. Възможно ли е да не е отворено безплатното чекиране?

# 98
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Да възможно е чекирането става 4 дни преди полет.Щом на 26 летите значи от утре ви е в сила това е така като нямате платени места ,а ако сте ги закупили чекирането става 30 дни по-рано преди полет

# 99
  • Мнения: 2 590
Да, това ми е ясно. Но днес нали е 22ри, т.е днес са 4дни преди полет

# 100
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
мисля че от 23 се брои

# 101
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
да може да влезе деня на самия полет

# 102
  • Мнения: 2 590
Ами за полета на отиване, който беше на 15,.12, ми пратиха мейл на 11.12 да се чекирам безплатно

П.П. Стана!

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 11:55 от Бенджолина

# 103
  • София
  • Мнения: 16 024
Сигурно ако полета е следобяд чекирането започва по някое време през деня.
Може би 96 ч. преди полет + още 2 -3 ч.

# 104
  • Мнения: 5 683
Да се оплача от RYANAIR!
Преди една седмица пътувам аз само с ръчен багаж (малък куфар, отговарящ на съотвените размери) и каква ми беше изненада, когато на летище София ми взеха куфара и го сложиха при чекирания багаж (без да го таксуват) . Това се случва и с ръчния багаж и на другите пътници. Понеже аз реагирах и започнах да споря, че не искам да ми го вземат с чекирания, че в ръчния багаж имам чупливи неща, нямам катинар на куфара и т.н. и те дълго ме уверяваха, че няма да има никакъв проблем. Е, нямах избор, взеха го!
И какво да видя като си го взех на летището в Лондон: ужас! Куфарчето беше отваряно, всички пакети разкъсани, капакът на лоптопа ми счупен, две от сувенините чаши пукнати, две кутии цигари взети...
И понеже бях поръчала такси, нямах никакво време да ходя да се разправям. Не знам и в такъв случай какво следва да се направи:оплакване, жалби, до кого, как.
Така, че имайте едно на ум, като пътувате с ръчен багаж!

Общи условия

Активация на акаунт