Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 41

  • 101 040
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Гледах видео за този коректор,бил перфектен,ако сте го ползвали кажете дали е хубав,искам да си го купя

# 736
  • Мнения: 1 325
Тази спирала я рекламират и я гледах в един клип на блогърка, държа се доста добре. Вие какво мислите, някой дали я е пробвал? Вижда ми се скъпичка, на фона на други хубави спирали. newsm78

# 737
  • РУСЕ/ПЛОВДИВ
  • Мнения: 309
Влизам да похваля измивния гел на Soapfactory http://soapfactory.bg/%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD … 1%83%d0%bb%d0%b0/ . Изцяло от натурални съставки е, ароматът е малко силен, понеже са ползвани масла. Не се пени и най-хибавото е че се отмива бързо и напълно от лицето без да оставя филм. С грима не се справи отлично, но и аз по принцип го свалям под душа, а сега от нетурпение директно на мивката. След измиване ароматът не остава, Слава Богу.

# 738
  • София
  • Мнения: 1 243
Миризлив и неизмивен... каква точно му е похвалата? newsm78

# 739
  • Deutschland
  • Мнения: 5 297
А тази спирала добра ли е?

# 740
  • Мнения: 545
Аз съм много доволна от тази спирала на есенс. В момента съм с нея. Разделя ми миглите и не ги сплъстява . Седи естествено - като за ежедневие е  . но може да се напластява.

# 741
  • Deutschland
  • Мнения: 5 297
Ще я пробвам после  Peace
Взех си и глос на Манхатън за нищожните 4 лева в български пари, higt shine се води.

# 742
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 023

Общи условия

Активация на акаунт