ЮЛЧЕ я се покажи, момче ли си или момиче ти!

  • 39 566
  • 749
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 987
Усеща се навътре в корема. Може да е чак към дупето, ако си с предна плацента. Може да се усети ниско, което е върху пикочния мехур. Може да усетиш движението на водата, а може да усетиш ритниче, което съвсем в началото може да се усети като еднократно пулсиране на малко мускулче.

# 196
  • Мнения: 411
Установиха,че при мен е предна( незнам хубаво ли е или не) ,значи да го чакам от към Д-то  Laughing

# 197
  • Мнения: 26
Здравейте, в началото и аз ходих до тоалетна през нощта, зега си спя до сутринта.

Движения усещам много, обикновенно вечер или сутрин, когато съм легнала в спокойно положение, много са фини и нежни, но не мога да ги объркам. В доланата част на корема са, където гледаме с ехографа. Много е приятно. Heart Eyes

Когато бях с ужасна хрема пих цинабсин и си слагах капки виброцил, защото не можех да дишам, а стеримара изобщо не ми помагаше. Изкарах мноо тежка настинка два пъти, но и двата пъти пих само домашнни илачи и те съобразени с бременноста.

# 198
  • София
  • Мнения: 628
И аз се присъединявам към отбора на НЕ усещащи ритничета  Sad Док. каза, че съм с предна плацента, та се надявам това да е причината и дано по-скоро усетя "пърхане",че с тези прегледи веднъж месечно се побърквам  Tired

# 199
  • Мнения: X
Ехо  Hug
За секса кой както му идва, Хихи. Аз с първата изобщо не правих, само един път за 9 месеца (и то след ергенското на мм)  Joy не съм била рискова, така съм го  чувствала. Сега обаче  Blush дето каза някой повече и от преди.
Бебка, Уф, тея гадини не ги знам, стискам палци и се радвам за предните  резултати.
Селика, върти ми се из главата резен лук да се постави на крака, пробвай, ако искаш.
Сигурно пропуснах нещо, ама не бях влизала няколко дни.
И аз не ставам вече от 2 месеца така да пикая през нощта.
Добре дошла на новата мама.
А, да, и аз не усещам още  нищо. Предният път в 22-ра, сега карам 17-та, дано е по - скоро, Хихи.

# 200
  • Мнения: 334
При мен нощното ставане си го имам както съм била и преди. Пия много вода и го отчитам на това.
За лекарствата спрях утрогестана/ останали са ми 13 табл. почти един блистер, така че мога да го подаря на който иска/ спрях и фолиевата к- на, но започнах магнезий 3*1табл., защото започна да ме боли много опашката и да ми се втвърдява корема.
А бебче вече го усещам, когато съм легнала и съм в спокойно положение. Много се вълнувам и знам че е то, усещам го долу ниско или в дясно или в ляво  Two Hearts

# 201
  • Мнения: 1 262
Аз го усещам на ден по два три пъти,но има дни в които не усещам.
Не мога да помогна с коментар за тази бактерия,но обикновенно изписват флажил при бактерия,след него моето течение напълно спря,но ще видим на микробиологията.

# 202
  • Мнения: 7 987
Бюти, аз четох за чесън. Един път мазах със спирт... ама докато съм вкъщи хич не ми е до това.

За усещането, аз и преди казах, не се тревожете, че не сте усетили още бебето, защото после пак ще се тревожите, ако не го усещате редовно. И аз съм с предна плацента и движението понякога е едва доловимо.

Аз пък все си ставам по няколко пъти до тоалетна, но аз по принцип почти постоянно съм си с някакви проблеми на пикочните пътища и затова. Откакто имах няколко пъти цистит и пиелонефрит, не мога да трая изобщо да ми се ходи до тоалетна. Чак ми става лошо.

# 203
  • Мнения: 33
Момичета, излезе ми микробиологията Sad
Някой да се е сблъсквал с това :

Организъм - Enterococcus faecium
Количество: > 10^5

 Sad ooooh!
Здравей, на мен ми го откриха това в урината в началото.Изпих една опаковка Уринал на таблетки и 7 дни след като свърших хапченцата пуснах стерилна урина и не откриха нищо.

# 204
  • Мнения: 156
Здравейте, аз все още ходя поне веднъж през нощта до тоалетната,  но пия много течности и сигурно е заради това.  Усетих два-три пъти ритничета, но определено не е всеки ден. Плацентата ми е задна висока и го усещам ниско долу под пъпа.
Бебка, пита ли лекар за тия гадини?  Имаш ли някакви оплаквания?
На мен ми беше спряло течението сега пак се появи, но не е толкова жълто. Чудя се дали лечението не ги е убило тия гъби или просто си имам течение...
 Мари ти сама ли си взе секрет за микробиология, че се чудя да действам или да чакам следващия преглед.
За секса, на мен много ми се прави   и на мм също, но с тия гъби сега не смеем, освен това ме е  страх от възбудата и оргазмите да не ми се скъси шийката. Иначе който както го усеща.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 746
Привет!
Аз съм със задна плацента. Два дни подред усещах ритничета,бях на 13с и ден,два. Вече седмица и нещо след тези ,,почуквания" отвътре - не съм усещала нищо. Бях на преглед бебо си е добре.
 Секс правихме тези дни, за първи път от 4 месеца (първоначално не сме заради Утрогестана),стана малко хумористично... #Crazy #Crazy #Crazy все едно ни беше за първи път ахахаха.
 В началото и аз ставах по често до ВЦ-то,от месец насам малко по рядко... Забелязвам,че от 1 седмица пак ставам по 2,3 пъти на нощ,но точно преди лягане ожаднявам зверски.

# 206
  • Мнения: 200
Предната бременност усетих бебчо в 20 г.с., а сега още не съм усетила бебчо2 (в 16 г.с. + 2 съм).

По същият начин съм с нощното пишкане - намаля.

Ако по скала от 1 до 10 желанието ми за секс предната бременност беше около 2, то сега е към минус 15....

# 207
  • Мнения: 14
Здравейте момичета! За усещането на бебчето и аз още нищо не съм усетила,със задна плацента съм ,надявам се скоро да го усетя ,че много се филмирам вече,в 15 седмица съм вече.
За ходенето до тоалетна,ходя си и то доста често особено вечер,а за любовните ласки-нямам желание за такива ,искам само да се гушкам.
Приятен ден и скорошно усещане на бебоците на всички ,които все още не сме ги усетили Simple Smile

# 208
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,
Тъй като ми е първа бременност още не знам на 100% какво е чувството, усещам едно гъделичкане от вътре и само се почесвам (хората ще си кажат, че не се къпя  Joy) - все се чудя дали е мъничето или е това, че кожата ми се разтяга.
За нощтното посещение до WC-то ставам по един път, но е различно всеки ден може и изобщо да не стана.
А относно секса и ние го понамалихме не сме го отказали напълно, но малко се притеснявам, повече заспивам и така Simple Smile.
MorningSun искам да те попитам за д-р Папукчиев предстои ми да отида на преглед при него и след това да се запиша на ЖК. Четох много хубави отзиви, но ми се искаше от първо лице някой да ми каже нещо повече ... как протича един преглед и т.н. ако можеш ми пиши ще съм ти много благодарна
може и на лично да не спамим групата.

# 209
  • Мнения: 67
Здравейтее и аз де се включа в темата Simple Smile
Бремена съм с близначетааа Simple Smile по принцип термина ми е за 4 август.
Ама док. ми че в най добрия случай на 20-25  юли ще раждам с секцио Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт