Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Препоръчайте ми JP  в Пловдив - няма значение от кой район на Пловдив ще е, ако ще и 5 часа опашка да чакам пред кабинета, пак не ме е грижа. Все пак става въпрос за дравето ми нали?
« Последна редакция: пт, 28 апр 2006, 15:55 от ro6lyo »
Цитирай

Португалия - Пловдив

Моето JP е д-р Ардашев от Медисити много съм доволно вече 5 години съм при него когато не е спешно си записвам час и повечето пъти влизам веднага най-много да чакам полвин час не е като при някои за които казват че не записват часове и чакаш по 2-3 часа пред кабинета освен това съм спокойна че ако се наложи мога да му звъня денонощно и от работата му съм доволна и от отношението телефона на регистратурата е 960248 а се намира до х-л Марица
Цитирай
Май никой не е доволен от своето JP, щом не го препоръчва!!! viki81 блягодаря ти за коментара. Отивам да проверя твоето JP  дали е подходящо за мене...
Цитирай

Пловдив

Моята : д-р Елисавета Велева, Второ ДКЦ, срещу ресторант Стадиона, 2 етаж.
Млада, добра, най-много внимание обръща на дечицата, ама и нас не ни пренебрегва де Smile
Ще си доволна.
Цитирай
АЗ съм мъж, а тука май няма мъже загрижени за здравето си!то дали изобщо има де:))(или пък това е форум за жени) ... та шегата на страна, проблема ми се състои в това, че имам малко или много ( не знам още със сигорност) здравословни проблеми, пак и от скоро живея в Пловдив и трябва спешно да си намеря  подходящ JP. Ще съм ви безкрайно благодарен ако можете да ми помогнете...
Цитирай

Пловдив

Ами форума не е женски, има място за всички Very Happy
И мъж да си, аз пак ти предлагам същата лекарка Smile Ако не знаеш къде е тази поликлиника, пиши ми на лични, ще ти кажа как да стигнеш до там.
Цитирай
мерси! да да знам къде се намира..... пак да повторя обаче по конкретно търся JP със специалност вътрешни болести
Цитирай

До хладилника, който обичам

Моя не е вътрешни болести... но ако ти върши работа, провери го. Д-р Ортомаров от Медисити, на ул. Ибър (май 24 е номера). Доволна съм, грижовен, дава направления и прочие.
Цитирай

С чиста съвест ти препоръчвам д-р Румен Ситников в ДКЦ1 на събота пазара. Наистина му имам доверие и е много човечен.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.