Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 11

  • 62 726
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Страхотна прическа,чаровнице,супер права коса както обичам и цвета е жесток. bouquet Heart Eyes

# 736
  • Мнения: X
Страхотна прическа,чаровнице,супер права коса както обичам и цвета е жесток. bouquet Heart Eyes
Благодаря  Hug bouquet.
Сега ще се боря да запазя цвета без да боядисвам.Само с оцветяваща маска и ще подхранвам косата заради лекото бутане на моя цвят .

# 737
  • в Кошера
  • Мнения: 2 211
Ееее, изтървах всичко!  #Cussing out

Честито, ЧаровнаHug

# 738
  • Мнения: X
Ееее, изтървах всичко!  #Cussing out

Честито, ЧаровнаHug
ще ти пусна снимка на лични Simple Smile

# 739
  • Мнения: X
Ще имаме ли нова тема момичета?  bouquet

Махнах чернилката  Joy не издържах. Сега се чудя как да се боядисвам, че да стане меко, топло кафяво, докато реша нещо по сериозно. Може би трябва поне 7-мици да гледам,за да стане ниво 6-тица на косата.

# 740
  • Мнения: X
Ще имаме ли нова тема момичета?  bouquet

Махнах чернилката  Joy не издържах. Сега се чудя как да се боядисвам, че да стане меко, топло кафяво, докато реша нещо по сериозно. Може би трябва поне 7-мици да гледам,за да стане ниво 6-тица на косата.
как я махна?Казвай бързо  Simple Smile

# 741
  • Мнения: 444
И аз искам да знам.  Embarassed Искам от черна да стана светло кафява ама само си искам  Crazy

# 742
  • Мнения: X
Е как как Simple Smile Яко Деколор  hahaha Сега съм жълта  Joy Мъжа ми като се прибере ще припадне.

# 743
  • Мнения: 444
Ще споделиш ли на коя марка?  bouquet

# 744
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 216
Чаровнице , моля и аз за снимка. Много харесвам косата ти и май ще искам да я отрежа на същата прическа.  Mr. Green

# 745
  • Мнения: X
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА  Hug

Общи условия

Активация на акаунт