Познахте ли сами пола на бебето?

  • 7 426
  • 122
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
Много исках да имам момиче(та). Когато бях бременна, бях някак почти сигурна, че наистина нося девойка. В първия ден на петия месец се потвърди - за моя радост.
Гинеколожката смяташе, че вътрешното чувство на майката за това, какъв пол е бебето, най-често е вярно.
Така ли беше при вас?

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз винаги съм си мечтала за две деца и първото да е момче.
Сега чакаме момиче и сме много щастливи.

# 2
  • Мнения: 5 255
ДА  Flutter .
Аз също като теб Boo исках момиче.
Потвърди се със сигурност при изследването с амнеоцентеза.
Реакцията на мъж ми беше  #Crazy  "Хайде бързо да раждаш, че да провим момче".

# 3
  • Мнения: 3 777
Да познах го. Всъщност сънувах го.
Събудих мъжа в 6 сутринта, да му кажа че ще си имаме момче, някъде в началото на четвъртия месец и той учуден ме пита:
Ама ти нали искаше момиченце..

Да де ама ще имаме момченце Grinning  По късно при всички прегледи се оказа, че наистина ще имаме момченце....
Сега чакам да видя дали съм познала и цвета на очите и косата.
Така и така го сънувах, ще видя дали образа от съня ще се сбъдне. Grinning

# 4
  • Мнения: 4 390
Цитат на: boo
Много исках да имам момиче(та). Когато бях бременна, бях някак почти сигурна, че наистина нося девойка. В първия ден на петия месец се потвърди - за моя радост.
Гинеколожката смяташе, че вътрешното чувство на майката за това, какъв пол е бебето, най-често е вярно.
Така ли беше при вас?


Да.Така беше и при мен.
Много исках да имам момиче. От самото начало,чувствах че нося девойка. В началото на 5-ти месец се потвърди. Grinning

# 5
  • Мнения: 2 784
Аз винаги много съм искала момиченце.За съжаление нашето все се крие,така че пола му ще е изненада.Но след това кървене в началото,каквото и да дойде,стига да е живо и здраво,ще съм най-щастливото майче в света!
Р.S.И все пак колко ще е хубаво да е момиченце...

# 6
  • Мнения: 3 042
нъцки, въпреки големите ми надежди за девойка се сдобих с младеж Laughing
другото дано да е момиче Stuck Out Tongue

# 7
  • Мнения: 928
През цялата ми бременност бебето беше обърнато с гръб и колкото и да ме гледаха на видеозон ,не можаха да ми кажат какъв е полът му. Въпреки че всички ми казваха ,че ще имам момче,защото коремът ми стърчал напред,аз бях убедена,че ще имам момиче.Никога през живота си не съм била толкова сигурна в нещо и наистина интуицията ми не ме излъга.Сега съм безкраино щастлива с моята прекрасна дъщеря.Вярвам че една бъдеща или настояща маика ,може да се довери на шестото си чувство.

# 8
  • Мнения: 111
отначало знаех че ще е момче и макар,че се криеше през цялото време аз бях убедена в това. Роди се момче, а ако имаме някой ден друго се надявам да е момиче

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
Имам предвид не кой какво иска, а за вътрешното чувство какво е бебето.
Лекарката преди да ми каже пола на детето, ме пита - "какво мислиш, че е?" и аз започнах - аз искам момиче, таткото - момче...а тя ме прекъсна - "не, какво имаш чувството че е бебето".

# 10
  • София
  • Мнения: 3 658
Моето шесто чувство не работи, за сметка на шестото чувство на мъж ми.

Първия път като бях бременна, нашият татко беше 100% сигурен , че ще имаме момче. Така и стана.

Сега е убеден, че ще е момиче, пък да видим.

# 11
  • Мнения: 2 489
Ние и двамана бяхме 100 %, че ще е момче. Но освен това  същото твърдяха и баби, и приателки, и сестри.
Да, момче е. Може би защото желанието ми за момче е толкова силно!

# 12
  • Мнения: 3 562
Май само аз си мислех, че ще е момче, а то се роди момиче  Laughing

# 13
  • Мнения: 343
Никакво вътрешно чувство! Дори, когато докторът каза, че ще е момиче, аз реших че се е объркал, въпреки че исках да имам момиченце.

# 14
  • Мнения: 1 437
И двата пъти  бях сигурна за пола на децата  Laughing

# 15
  • София
  • Мнения: 2 845
az iskax mom4e ne mojex da si predstavq da e momi4e i Gospod s znae rabotata Simple Smile pi4 ta dranka si imame Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 529
Като разбрах, че съм бременна първата ми мисъл естетствено беше "само да е живо и здраво" и втората "моето МОМЧЕНЦЕ" Grinning  В 17-та г.с. като ме гледа доц. Томова се надявах да ми каже пола със сигурност. Тя обаче каза, че е ок. 95% сигурна, че ще е момиче. Заради вътрешното ми чувство не й повярвах, но взех все пак леко да се пренастройвам за момиче, а и таткото много искаше момиченце. После все не можеше да се види пола на детето, защото не беше разположено подходящо. На сватбата ми в края на 5-ти месец баба ми тайно ми поръсила сол на главата и съм се пипнала за носа - това означавало момче Wink Най-накрая в края на
7-ми месец в СВ. Лазар се разбра, че детето 100% е МОМЧЕ Sunglasses

Вътрешното чувство не ме подведе Grinning

Забравих да кажа, че се надявам следващото дете да е живо и здраво МОМИЧЕ 4470

# 17
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Исках момче и бях убедена, че е момче. Лекарите до последно не бяха много, много убедени какво е, все се криеше или си мушкаше петичката отдолу  Grinning . Даже в един момент гинекологът ми реши, че е момиче - аз не повярвах! И така мома, мома, докато тестисите не слезнаха надолу и хоп - момче. Ма аз си знаех през цялото време  Wink .

# 18
  • Мнения: 5 246
Цитат на: Павлина
нъцки, въпреки големите ми надежди за девойка се сдобих с младеж Laughing
другото дано да е момиче Stuck Out Tongue



Присъединявам се и аз към мнението на Павлина  Wink

# 19
  • Мнения: 2 000
Цитат на: asa
Моето шесто чувство не работи, за сметка на шестото чувство на мъж ми.

Първия път като бях бременна, нашият татко беше 100% сигурен , че ще имаме момче. Така и стана.


И при нас така. Аз в един момент имах чувството, че ще е момиче, а в друг момент, че ще е момче. Докато мъжът ми още като разбра, че съм бременна каза - момче ще е, и позна  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 106
Да,аз 100% бях сигурна,че е момиче,въпреки,че всички ми казваха - момче защото корема ми бил остър и незнамси какъв Laughing .Също така и аз сънувах,че раждам много леко и си имам момиченце.Съня ми се сбъдна!

# 21
  • София
  • Мнения: 39 744
ами май не. Ние в началото с мъж ми се бяхме навили за момче и все имена за момченца мислехме. После колегата ми рече "я си представи, че е някое момиченце"  Laughing

# 22
  • Мнения: X
Исках момче, но бях сигурна че е момиче - сега си имам една сладка дъщеричка  Laughing

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Нямах никакви желания относно пола - беше ми все едно... Родителите на таткото обаче постоянно ми натякваха, че за да е доволен трябвало да е момче?!? Аз пък бях сигурна че ще е момиче - въпреки, че всички бабешки методи показваха момче, чувството ми се оказа вярно, още повече че на ехографа в 4 месец казаха -момиче  Laughing

# 24
  • sofia
  • Мнения: 769
Да вътрешно бях сигурна и за двете деца. А и за двете имах сънища. За Второто дете даже имах подсказване в съня как да го кръстя  Grinning .

# 25
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: boo
Много исках да имам момиче(та). Когато бях бременна, бях някак почти сигурна, че наистина нося девойка. В първия ден на петия месец се потвърди - за моя радост.
Гинеколожката смяташе, че вътрешното чувство на майката за това, какъв пол е бебето, най-често е вярно.
Така ли беше при вас?

Аз бях сигурна, че е момче и когато доктора ми каза, че 90% е сигурен, че е момиче се почувствах подведена и излъгана от собственото си усещане. В последствие още 3-ма доктори ми казаха, че е момиче и тъкмо се настроих на тази вълна - ИЗНЕНАДА, той бил малък мъж.
Добре че не си купих розови неща  Grinning

# 26
  • Мнения: 397
При нас таткото искаше момиче, но аз си знаех, че ще бъде момче. А бебчетата са си бебчета, няма значение какви са. Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 512
Когато се знаеше , че плодът е един (до 6-я   месец) знаех , че ще е момче. Щом видяха двете кратунки една до друга -тайничкко се надявах едното да е девойка. Резутлатът обаче е двама юнака  Laughing - нищо следващите ще са девойки  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 376
Аз лично нямам опит, който да споделя, но ще споделя опита на майка ми, когато е била бременна с мене: през цялата си бременност е мислела, че носи момче. Същото й казвали и циганките по улицата, и роднини, и кой ли не. Някои гадаели по формата на корема и лицето, други по друго... Но всички казвали ЕДНО И СЪЩО (масова заблуда Laughing ).

Когато обаче тръгвала за родилния дом, майка ми изведнъж си казала: "Какво момче, бе, момиче ще се роди!" Така и станало.

От цялата тази история, не мога да кажа какво излиза - дали инстинктът й я е излъгал или не Laughing

# 29
# 30
  • Мнения: 507
Да, бях сигурна че е е момиче!

# 31
  • Мнения: 8 769
НЪЦ. Първия път бях 100% сигурна,че е момче. Просто исках първото ми дете да е мъж. Да, ама не. И не съжалявам. Позамислих се малко....
Сега вече не смеех да мисля, все пак искам разнообразие. В началото на ноември казаха, че ще е момче. Като излезе-ще видим Wink

# 32
  • Мнения: 1 041
Добре, че интуицията ме подведе! Бях сигурна, че второто ми дете ще е момиче. Ако знаех, че пак ще е момче, може би нямаше да се навия за второ.

# 33
  • Враца
  • Мнения: 158
Аз много се доверявам на интуицията си и затова нито за момент не се съмнявах,че щом усещам че ще имам момиченце,може да е момче.От самото начало имах усещане за момиче и то се оправда Laughing  Laughing  Laughing

# 34
  • Мнения: 17 407
Да,още преди да забременея знаех, че ще имам момиче.

# 35
  • Мнения: 17 407
Цитат на: Туфи
НЪЦ. Първия път бях 100% сигурна,че е момче. Просто исках първото ми дете да е мъж. Да, ама не. И не съжалявам. Позамислих се малко....
Сега вече не смеех да мисля, все пак искам разнообразие. В началото на ноември казаха, че ще е момче. Като излезе-ще видим Wink


Туфи, ако те е гледал доц.Балев-  почти  100% познава.

# 36
  • Мнения: 8 769
Цитат на: beep
Цитат на: Туфи
НЪЦ. Първия път бях 100% сигурна,че е момче. Просто исках първото ми дете да е мъж. Да, ама не. И не съжалявам. Позамислих се малко....
Сега вече не смеех да мисля, все пак искам разнообразие. В началото на ноември казаха, че ще е момче. Като излезе-ще видим Wink


Туфи, ако те е гледал доц.Балев-  почти  100% познава.

beep, не съм ходила при въпросния доцент, дори е знам кой е и къде преглежда. Предишната бременност ми води д-р Цветкова, тогава позна пола. Сега съм пак при нея. Е, януари сме пак на УЗ, тогава още по-ясно ще се види Grinning

# 37
  • Мнения: 2 978
Винаги съм искала първото  ми дете да е момче.
В момента, в който разбрах, че съм бременна си казах "момиче е"....Толкова ми хареса като идея, че после ми стана тъжно като лекарите ми казаха, че ще е момче.
Е, да ама на пук на всички се роди момиче. Grinning

Кой познава по-добре а ??? Grinning  Laughing  Stuck Out Tongue

# 38
  • София
  • Мнения: 15 215
Винаги съм мечтала за момиченце, но от деня, в който разбрах, че съм бременна, знаех, че ще имам момченце. Така го усещах през цялото време и бях много щастлива. Grinning

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нямах никаква интуиция и двата пъти  Embarassed .
При втората бременност можеше да се мисли(най-вече майка ми) за индивид от другият пол, защото имах различна бременност!  Sunglasses

Няма опция за моят случай  Confused !

# 40
  • Мнения: 4 473
Цитат на: mishka
Никакво вътрешно чувство! Дори, когато докторът каза, че ще е момиче, аз реших че се е объркал, въпреки че исках да имам момиченце.

същото беше и при мен

# 41
  • Мнения: 1 187
Преди да забременея исках да имам момиченце. След като забременях бях 100% сигурна, че нося момиченце и в 6 месец беше потвърдено.

# 42
  • Мнения: 544
Винаги съм знаела, че ще имам дъщеря.  Confused

Много странно, но е така. Дори, когато забременях на моменти ми се искаше да имам син, и си мислех "жалко, че ще е момиче!". Embarassed  Embarassed

# 43
  • Мнения: 951
Нашето семейство е женско царство-баща ми срещу майка ми,тъща,нас двете със сестра ми  и двете й дъщери...та...нормално беше и на мен да ми се иска да си имам дъщеричка,но от самото начало имах чувството,че ще е момче.Минахме през двата полюса на предположенията-първо че ще е момче,после момиче,после не се знае Rolling Eyes ...последно-МОМЧЕ!Най-накрая се показа! Wink

# 44
  • Мнения: 3 200
През цялата бременност имах натрапчивото чувство, че бебето е момче, а ние с мъжа ми искахме момиче, и накрая - момиче, та аз хич не си познах  Simple Smile

# 45
  • София
  • Мнения: 255
Исках момиче, но от самото начало имах чувството,че емомче и...чувството не ме излъга

# 46
  • Мнения: 5 228
Бях убедена още от самото начало, че е момиче, и се оказах права. Колегите ми ме убеждаваха, че  е момче, защото съм се разхубавила от бременността и т.н. бабини деветини, но шестото чувство на мама не лъже...

# 47
  • Мнения: 173
И първия път и сега пак. Винаги съм мислила, че ще имам само момичета. Таткото също.

# 48
  • Мнения: 2 258
Когато забременях,бях сигурна че ще имам момиченце...Още беше рано,за  да се каже със сигурност,но докторите предполагаха че е момче....Аз бях убедена ,че с напредване на бременността  ще се види ,че нося мома!Е...и резултатът е налице Laughing

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
И двата пъти знаех още от самото начало че нося момчета.
Даже вторият път спорих с една прятелка. Аз бях във 2ри месец, а тя в 4ти и ми се подиграваше на 6тото чувство щото тя нямала никакво.
Още не може да повярва и до ден днешен, че интуицията ми не ме е излъгала.
Аз бях категорична ! Нямах и един грам съмнение. Все едно някой ми беше казал.
Най-лошото е, че от сега имам чувството, че и третото ми дете ще е момче  Neutral Face

# 50
  • Мнения: 1 263
Да винаги съм знаела, че ако някога имам дете, ще е момиче.

# 51
  • Мнения: 1 502
Моето шесто чувство първия път ме подведе. До последно си мислех, че ще е момиче, дори не повярвах и на ехографа, че е момче, но уви момче излезе. Сега пак имам чувствово, че ще е момиче (сякаш този път е по-силно), а и бременността ми е коренно различна от първата но... На ехографа казаха момче, но не бяха сигурни, така че имам надежда.

# 52
  • Мнения: 2 655
Аз исках от първия миг момченце и все сини дрешки купувах. В 9 месец разбрах, че е прекрасна щерка. Сега ходи в син цвят и всички си мислят, че е момче. Wink
Следващите пъти пак ще чакам момченца. Wink

# 53
  • Мнения: 128
Първия път докторите твърдяха, че е момче, но аз знаех, че е момиче Wink ! Втория път усещах, че е момче и отново познах Grinning .

# 54
  • Мнения: 4 358
Мислех, че ще е момче. Не знам дали съм го усещала или само защото мнооого исках да е момче  Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 13 204
Да! Още като я правихме си пожелах да е девойка  Embarassed

# 56
  • Мнения: 229
През целия си живот /до преди да забременея/  съм си мислила че ще имам момче, сънувала съм много пъти, че имам момченце. От както забременях  до 4 я месец, когато ме видяха на 3Д ултразвук си промених мнението /незнайно и за самата мен защо/  ,  бях сигурна че е момиченце /сигурно понеже така ми се искаше/. Оказа се обаче че сънищата ми са били пророчески Grinning .Докторите казаха момче и МОМЧЕ си имам сега - сладичко и миличко. Grinning
Гласувах с НЕ,  т.е. че не съм познала,  понеже последно си го предстаях МОМИЧЕНЦЕ.
Много объркано , нали  Grinning  Grinning  Grinning .

# 57
  • Мнения: 922
Бях долкова сигурна че ще е момче, че съпругът ми се притесняваше да не се разочаровам ако не позная.

# 58
  • Мнения: 1 022
сегашното ми чувство е че нося момиче, ако се окаже вярно ще кажа на 20 юли 2005 или около тази дата Simple Smile иначе, за първото много исках момиче, но още в самото начало знаех че ще е момче и за първи път в 3ти месец гинеколожката ми каза че ще е момче....

# 59
  • Мнения: 702
prez cialata mi parva bremennost iskax i 4ystvax 4e 6te e momi4e
no kogato me gleda lekaria na videozona  kaza 4e bil na 100% 4e 6te e mom4e i vijdal daje testis4eta .Az se nastroix za mom4e a kogatao rodix biax priatno iznenadana ot moeto malko momi4ence ta mai mai i bez videozon pove4eto maiki si 4ystvame kakvo 6te e beb4eto Sega sam bremenna i znaia 4e 6te e mom4e pak 6te vidim
kato me gledat dali 6te poznaiat Simple Smile

# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
Подбутвам още една ноемврийска анкета нагоре - за всички нови потребители!
Моля модераторите да не ме скалпират публично  Wink
Но анкетата е интересна и няма смисъл да пускам нова със същото съдържание.

# 61
  • Мнения: 426
отговорих с "да"

# 62
  • Мнения: 10 758
И двата пъти още от самото начало знаех какво ще е детето ми.Усещах го 100%.

# 63
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
До кога ще дъвчим тез теми Confused Ако всички си подбутнем старите теми на пред ще стане мазало.

# 64
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не

# 65
  • Мнения: 2 195
От самото на4ало бях сигурна,4е ще е мом4е Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 107
Да, като се има предвид почертано мъжкият род на мъжа ми - нямаше как да е момиче.

# 67
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Да. И двата пъти. Факт, че до края на първата бременност нямах име за момче, а вторият път нямах име за момиче Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 190
Бях абсолютно сигурна, че е момче и познах.

# 69
  • Мнения: 1 181
мечтата ми беше момиче, но щом разбрах че съм бременна бях почти сигурна, че нося момче. Даже не сме мислили за женски имена

# 70
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз бях почти сигурна че е момче, но родих момиче! Много се радвам разбира се, но мислех че ще е момче

# 71
Лекарите бяха 100 % сигурни че е момиче до последно , а моето шесто чувство никога не ме излъга че ще бъде момче .Наистина се роди един прекрасен малък мъж.

# 72
  • Мнения: 5 713
Да, бях сигурна 4е ще е моми4е, но мъжът ми пове4е от мен. Не искаше и да 4уе, 4е може да излезе мом4е. В крайна сметка и двамата познахме.

# 73
  • Мнения: 5 577
При мен не се оказа правилно чувството. Бях сигурна че ще е момиченце (не че исках, но така мислех), а небях права... Confused
Все едно какво ще е, нали е бебече.

# 74
  • Мнения: 1 753
И аз го сънувах... само дето не познах  Mr. Green  Сънувах че си имам момче и почти през цялото време съм си мислела, че е момче. Чак в 7 месец успяхме да видим пола - момИче Simple Smile Бях колкото изненадана, толкова и щастлива  Grinning

# 75
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Да, и двата пъти. Първото даже сънувах,  4е ще е моми4е и така излезе, за второто не само аз, но вси4ки ми казваха, 4е ще е мом4е .

# 76
  • Мнения: 155
При нас бе малка бабина историйка това с пола и с бебето. Майка ми още преди да знам,че съм бременна ме сънува, че съм бременна и че съм държала карта- вале. По телефонът ми заяви една събота сутрин: "Мария, ти си бреманна и ще имаш момче!"  Аз се #Crazy и се измях.. Но не грешеше.
После "подозирах", че ще е момче, но пък много ми се искаше майка ми да греши  Simple Smile .
Taka бабата позна пола на бебето  Wink  Wink, а аз просто бях уведомена.

# 77
  • Мнения: 1 613
Аз имах чувството, че ще е момче. Но не познах!

# 78
  • Мнения: 4 212
и двата пъти не ме излъга май4иното 4уство Flutter

# 79
  • Мнения: 411
Лично аз НЕ, но мъжът ми от началото повтаряше че ще е момче и накрая позна, за разлика от всички доктори които ме гледаха на видеозон 5 пъти.

# 80
  • Мнения: 698
Цитат на: boo
...вътрешното чувство на майката за това, какъв пол е бебето, най-често е вярно.


И при мен бе абсолютно така!  Simple Smile Винаги съм си мечтала за момиченце, но от първия момент на бременността знаех, че ще е момче.

# 81
Ами аз не съм отговараля, защото го няма моя отговор.
Не съм имала чувство никакво и не съм се чудела какво ще е бебето. В 14 седмица доктора ми каза че е момче и оттогава не съм се съмнявала че е момче.
Но пък не съм имала чувство какво ще е Neutral Face

# 82
  • Мнения: 639
За първото ми дете,като ме попитаха ,какво мисля,че ще е,веднага отговорих-момиче и познах.Сега така и неможаха да го видят.Мисля че ще е момче, но не съм толкова сигурна.Скоро ще разбера.

# 83
  • Мнения: 470
Не, не съм предчувствала пола на децата си. Едва сега през третата бременност имам усещане за пола, но все още на ехограф не са потвърдили.

# 84
  • София
  • Мнения: 717
Едва ли не, със зачеването знаех, че ще е момиченце.
Така и стана. Laughing  Grinning

# 85
a na men vsi4ki mi kazvaha 4e 6te e momi4e, no az si znaeh 4e 6te e mom4e- taka i e  ideauu

# 86
  • Мнения: 4 242
Мечтаех тайно за момиченце  fingerscrossed  , вътрешно знаех че в  preggo  расте едно малко розово цвете smile3522   и се оказах права Laughing

# 87
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не се бях замисляла за пола и не вярвам в предчувствия.

# 88
  • Мнения: 3 611
Да, винаги съм zнаела, че ще имам момче.
Като раzбрах, че съм бременна, zапочнах да гледам и иzбирам в нета все момичешки имена. Ей тъй напук, па а дано бъде момиче. Даааа ама не.  Mr. Green

# 89
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Не. Мислех, че ще е момиче. Laughing

# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ами, аз не знам как точно да отговоря. Някак си винаги съм знаела, че ще родя момче. Но когато забременях чувството беше друго-реших, че ще е момиче. Спомням си, че постоянно ми правеха впечатление малки момиченца, розови роклички, куклички, фибички. А тя каква била работата...то в коремчето момченцето заглеждало каките  Grinning И така цяла бременност-мислех си че ще е момиче. Владко беше седалищно разположен и не се виждаше нищо със сигурност. Обаче две седмици преди операцията не знам защо реших, че ще е момче. Така се и оказа.

# 91
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По-скоро НЕ!

С дъщеря ми много повръщах и по думите на мама, това е знак, че ще е момиче.
Със синът ми имах съвсем друга бременност и пак по думите на мама - знак, че детето ще е от другият пол!
На практика точно това се случи, но аз не съм имала никакво усещане или предчувствие и 2-та пъти, какво точно по пол дете се намира под сърцето ми!  Rolling Eyes
 Arrow  Важното е, че са живи и здрави и 2-мата!  Heart Eyes  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 1 120
Не. До последно си мислех,че и второто ще е момче,а то за моя радост се оказа момиченце Grinning

# 93
  • Мнения: 2 784
Цитат на: Tsvety
Аз винаги много съм искала момиченце.За съжаление нашето все се крие,така че пола му ще е изненада.Но след това кървене в началото,каквото и да дойде,стига да е живо и здраво,ще съм най-щастливото майче в света!
Р.S.И все пак колко ще е хубаво да е момиченце...
Ей сега се цитирах сама Mr. Green Явно съм познала и наистина е много хубаво да имаш момиченце,особено такова съкровище като Калинчето Laughing

# 94
  • Мнения: 2 657
Още като разбрах 4е съм бременна,бях твърдо убедена,4е беб4о е мом4е Grinning Даже в 5 месец,гинеколожката като ми каза 4е е мом4е,аз одговорих 4е знам Wink

# 95
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И двата пъти (всъщност и трите - но за спонтанния аборт така и никога няма да науча права ли бях) знаех от самото начало без сянка на съмнение - чак не беше интересно Grinning За беба и името си знаех,и съм я сънувала как ми седи в корема - точно такава е,каквато я сънувах,само че има малко коса,а я бях сънувала съвсем плешивичка Mr. Green

# 96
ами понеже като забременях толкова много исках да е момиче,а и приятеля ми и той,затова бях 100% сигурна че докторката ще ми каже момче.е има още време докато родя-не се знае какво 6те излезе накрая Grinning

# 97
  • Мнения: 2 433
ДА!
С първото си детенце, макар първа бременност, не съм си мислила какви усещания имам Embarassed но накрая се оказа че сме измислили само мъжко име , което донякъде е показателно. С втората ми бременност- "знаех "от самото начало че ще е момиче - не съм го изчислявала , просто бях сигурна че е така. Сега , по същите неведоми причини си мисля че ще е момченце. Дори обсъждаме с тати момчешки имена и на него му е много странно че съм убедена в началото на 4-ти месец какво ще е бебчето. И аз не си го обяснявам?! Но пък ако греша и не е момченце - то със сигурност ще е "Мъжко момиче" Grinning само да е живо и здраво.

# 98
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
м-м-м ДА

# 99
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: maeva
През цялата ми бременност бебето беше обърнато с гръб и колкото и да ме гледаха на видеозон ,не можаха да ми кажат какъв е полът му. Въпреки че всички ми казваха ,че ще имам момче,защото коремът ми стърчал напред,аз бях убедена,че ще имам момиче.Никога през живота си не съм била толкова сигурна в нещо и наистина интуицията ми не ме излъга.Сега съм безкраино щастлива с моята прекрасна дъщеря.Вярвам че една бъдеща или настояща маика ,може да се довери на шестото си чувство.



Абсолютно същото беше и при мен! Дори, когато родих, първият ми въпрос беше: "Какво е?" (не чух какво каза акушерката).

# 100
  • София
  • Мнения: 2 493
мислех че ще е момче, но се оказа момиче. в началото исках момче (може и затова да съм "чуствала" че е момче) но сега толкова се радвам на малката ми принцеса, че си се чудя на акъла защо толкова исках момченце...
за другите, които сме планували искам и момче и момиче  Sunglasses  Mr. Green

# 101
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 340
При мен чувството се оказа по-вярно от видеозона.В началото на 2-ят месец сънувах,сън,който според съновника ми означаваше,че ще родя момиче.От там нататък никой не можеше да ме разубеди

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
цял живот съм чувствала, че ще имам момиче, забременях и изведнъж това чувство изчезна, сега знам, че ще е момче независимо, че не можаха да го видят на УЗ-то...сигурна съм, че ще е момче

# 103
Az UJASNO mnogo iskah momi4ence i bqh ubedena 4e to4no za tova 6te se okaje mom4e-No za moia nai goliama RADOST se poiavi edno sladko momi4ence #Milti

# 104
  • Мнения: 2 672
не Grinning но сега не бих го заменила за нищо

# 105
  • Мнения: 1 108
Винаги съм си мечтала да имам две деца момиче и момче.Като момченцето да се роди първо.Така и стана.
Аз след като разбрах , че съм бременна вече знаех , че ще бъде момче. Шесто чувство. И до ден днешен на всички прегледи се потвърди информацията.
Но нали знаете докато не го прегърнеш не можеш да знаеш със сигурност

# 106
  • Мнения: 3 932
Ами не, предчувствията ми или по-скоро желанието ми за момиче не се сбъдна, но сега имам най-сладкото заХарче на света, а за моМиче има време.

# 107
  • Мнения: 3 334
Аз пък много исках момче,но незнам защо се бях настроила,че ще имам момиче!При избора на имена аз все за женски имена говорех и съпругът ми все ме питаше откъде знам,че ще е момиче?Просто усещах!

# 108
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Абсолютно! Не ми трябваше жокер!  Grinning
И двата пъте бях на ясно за пола още от самото начало.

# 109
  • Мнения: 2 479
Знаех още преди да забременея Grinning .Цял живот съм знаела,че ще имам момче и много пъти съм го казвала на мъжа ми докато сме били на етап "планиране".Малко ми е гадно обаче,защото имам странното усещане,че ако имам второ дете пак ще е момченце,а толкова ми се иска по-нататък и една малка принцеса да гушкам... и да връзвам панделки........и да избирам сладки роклички.... Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 6 472
И двата пъти не познах Grinning

# 111
  • Мнения: 768
Да и двата пьти. макар че втория пьт имах 1% сьмнение. А свекьрва ми беше убедена че и двете ще са момичета.
Е аз толкова много сьм искала да имам 2 момичета,че просто би било ми много странно да родя момче  Grinning . А и най-вече идея си нямам как се гледа и вьзпитава, струва ми се че момиче по лесно се гледа и вьзпитава, а може и да греша естетствено
 Grinning

# 112
  • Мнения: 948
От момента в който разбрах със сигурност, че съм бременна бях убедена, че ще е момче.По-късно гинеколожката потвърди и от Гергьовден съм щастлива мама на момченце.

# 113
  • Мнения: 1 278
Не. Хич даже. С първите две изобщо нямах никакво чувство, нито за момче, нито за момиче. С Борис пък бях 100% сигурна, че ще е момиче, пък те ти Борис, вместо Бориска  Laughing

# 114
  • София
  • Мнения: 4 397
Винаги съм искала първото ми дететнце да е момче и след като разбрах че съм бременна през цялото време знаех че ще си имам момче и така и стана шестото ми чуство  работи  Wink

# 115
  • Мнения: 487
Двамата със съпруга ми много искахме момче и като се уверих,че съм бременна,бях 100% сигурна,че ще е момче-така и стана.За второто и двамата/пак/искахме момиче,но аз още отначало усещах,че ще е пак момче.Това не ми попречи да се разочаровам леко като ме прегледаха с ехограф и казаха-момче.Но дотам-после си очаквах новото момче с нетърпение.Виж третото бях супер уверена,че е девойка-и аз незнам защо.Всички се попиляваха да предричат,че пак ще е момче,а аз само се усмихвах,защото си знаех,че девойката е на ред.Боже,ако можехте да видите таткото като видяха  пикла на ехографа-щеше да му се пръсне устата от усмивката.не,че аз бях по-различна!

# 116
  • Мнения: 3 550
Да, имах чувството, че ще е момче и така се оказа.

# 117
Моето 6-то чувство така ме подлъга , че купихме 25 литра розов латекс , който остана неизползван . Чувството, че ще имам момиче беше толкова силно ,че до последно не вярвах на докторката. А сеге съм щастлива и горда мъжка майка  Grinning

# 118
  • Мнения: 2 609
Всички около мен твърдяха,че ще е момче Rolling Eyes .Една вечер аз сънувах,че имам момиченце и много се зарадвах,но толкова другите ми бяха втълпили,че чакаме момче,че когато доктоката ми каза "имаш момиченце"-аз не повярвах Embarassed
Сега незнам как да гласувам ooooh!  Thinking

# 119
  • Мнения: 2 332
Аз исках момиче (искам и още едно) и бях много развълнувана, като ми каза д-ра в 6-тия месец, че такъв е пола на детето. Но за това дали съм чувствала или просто много ми се искаше да е така не съм много сигурна, затова не отговорих.

# 120
  • Sofia
  • Мнения: 21
През цялата бременност бях сигурна ,че ще е момиче ,каквото и родих,една прекрасна сладурана Stuck Out Tongue

# 121
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз много преди да забременея знаех, че ще имам момче. Вътрешно предчувствие. Въпреки, че преди исках момиче. Приех миселта, че ще имам момче и даже взех след време да искам момче. И така след няколко години се решихме за деца и забременях. Видеозона показа момиче, но се роди момче. Така, че предчувствието ми се оказа вярно. Мисля си че всяка майка си усеща пола който носи в себе си.

# 122
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Цитат на: Slunce
Да познах го. Всъщност сънувах го.
Събудих мъжа в 6 сутринта, да му кажа че ще си имаме момче, някъде в началото на четвъртия месец и той учуден ме пита:
Ама ти нали искаше момиченце..

Да де ама ще имаме момченце Grinning  По късно при всички прегледи се оказа, че наистина ще имаме момченце....
Сега чакам да видя дали съм познала и цвета на очите и косата.
Така и така го сънувах, ще видя дали образа от съня ще се сбъдне. Grinning

Хе-хе,все едно аз съм го писала.При нас всичко се сбъдна Grinning .Дори като ми го показаха като се роди аз им казах,че съм го виждала вече и знам как изглежда и екипа много ми се смяха Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт