Тумбакът тежи, мама пуфти, АПРИЛче на топло танцува и спи - тема 11

  • 38 736
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз от началото на тази година съм качила 4 кг. Ям нормално и спортувам, но не ходя на работа и много спя, спокойна съм, няма нерви, бързане, търчане, напрежение. Дори небременна, когато се отпусна така психически, заглаждам косъм Laughing Сега - хептен! 4 кила, майкоуууууу ooooh! Ако не забавя темповете, накрая ще е прекалено. Ще изчакам още малко да видя дали няма от само себе си да се нагодят нещата към нормите, ако не, ще трябва да си налагам режим, а как не ми се занимава...Особено сега, като съм си вкъщи, как ми се готви, меси и правят сладкиши Mr. Green То не е човешко да изпечеш една тава баница и само да се облизваш отстрани!

# 736
  • Мнения: 1 049
Нещо и на мен вечер почва да ми става тегаво, доста ми тежи, на всичкото отгоре сънувам все някакви гадни неща и като се събудя ми е криво.
Айде да минават и тая седмица студовете и да се разпролети и раззелени, да ни дойде настроение.
За изписването още не съм мислила с какво ще се обличаме. Тоя месец вече трябва да започна по-сериозно с подготовката, че уж има време, моя термин е чак 23 април, ама като гледам как ставам все по-бавна и се изморявам, април представям си какво ще е.

# 737
  • Мнения: 1 111
Да се похваля и тук с днешния преглед и да подготвям новата тема после Simple Smile
Димитров каза, че бебето се развива прекрасно, отговаря си почти съвсем точно на седмицата. Станал е 1860гр и не съм се объркала, че голямото ритане преди седмица и нещо е довело до обръщането му в седалищно-краково предлежание. Явно на моите младежи така им е удобно. Съответно болката в таза и срамната кост е още по-силна заради това. А аз си знам накрая какво е... Но да е жив и здрав, иначе всичко му е наред  Heart Eyes Като се има предвид, че вече имам едно секцио заради такова предлежание шанса за естествено раждане вече мноооого клони към 0. Само се надявам да дочакам поне 21-22 март.
За плата за пелени - ще питам майка ми, че тя някъде от Пловдив го купува. Но беше преди 4 години и не знам колко ще е актуално.
За гледането на бебетата - аз бих ви посъветвала да сложите ограничения от сега. Казвате, че това е вашето дете и ще го гледате както вие намерите за добре. Ако някой иска да помага ще се съобразява с това. Може да се засегнат леко, но ще е по-добре от преки сблъсъци в последствие. А и нали съм ви казвала, че моята свеки я беше страх от бебето, че се скъсваше да реве, та може и да нямате този проблем  Laughing
Аз още не съм решила с какви дрехи ще го обличам на изписването, но не би ме притеснило да ползвам от баткото.

# 738
  • Мнения: 1 049
Манха, браво за хубавите резултати от прегледа. Твоите младежи явно си имат свое виждане за нещата, престоя им в теб и излизането им. Ако не се лъжа се колебаеше между Токуда и Надежда, избра ли вече или още не си. Аз в петък съм на преглед и мисля да поговоря с моята лекарка да ми каже кой ще ми препоръча за нормално раждане.

# 739
  • Мнения: 1 111
Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=964198.new#new

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт