Biotech?

  • 2 229
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте искам мнение. Искам да си закупя L карнитин и ми предложиха няколко. Този добър ли е смисъл да не е някое менте. https://www.silabg.com/bg/1190-BIOTECH-USA-Liquid-LCarnitine-Chrome-500-ml-.html

# 1
  • София
  • Мнения: 35 772
Здравейте искам мнение. Искам да си закупя L карнитин и ми предложиха няколко. Този добър ли е смисъл да не е някое менте. https://www.silabg.com/bg/1190-BIOTECH-USA-Liquid-LCarnitine-Chrome-500-ml-.html
Хубав е, става, но една доза ще ти е малко - това са 1050мг.
Аз съм около 55кг и съм доволна само при дози 3000мг.

# 2
  • Мнения: 11
Нее знам много скъпо ми се струва, а и дали изобщо ще помогне родителите ми ако разберат ще кажат за какви глупости даваш пари.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз си купувам този.

# 4
  • Мнения: 11
И доволна ли си? С какво ти помага?

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Помага ми с това, за което е предназначен...А го избрах, защото е с изчистен състав, подсладен със стевия и от други, които гледах избрах него. Мъжът ми е диабетик и спокойно си го пие. Peace

# 6
  • Мнения: 44
Помага ми с това, за което е предназначен...А го избрах, защото е с изчистен състав, подсладен със стевия и от други, които гледах избрах него. Мъжът ми е диабетик и спокойно си го пие. Peace

Ами аз до колкото чета,  л карнитина е полезен за диабетици. Понеже и аз съм в преддиабетно състояние и се поинтересувах дали да пия преди тренировка и попаднах на това,  че е полезен.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Полезен е да, но само ако е подсладен със Стевия. Peace

# 8
  • Мнения: 82
И доволна ли си? С какво ти помага?

Братле, проучвай добре добавките и не се сили да купуваш преди да си наясно кое за какво е и за какво "помага".
Л карнитин е основна добавка при спорт и режим без значение дали искаш да отслабваш или искаш да трупаш мускулна маса.
Важен е за покачване на аеробния потенциал, гориш повече калории при тренировка, затова и спомага да не натрупваш подкожна мазнина. При силови тренировки е също задължителен, ставаш по-издръжлив, увеличава силата, тренираш доста яко с него.
Като цяло е супер добър за костите, сърцето, мозъка и много други жизненоважни функции в организма. Като тренираш здраво е нужно да се грижиш за тялото по всякакъв начин.
Някой беше засегнал въпроса за диабета - Л карнитин е добър за хора, страдащи от диабет от втори тип.

Общи условия

Активация на акаунт