Частна почивка в Тайланд

  • 8 068
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 32
Здравейте! Ще ходя на частна почивка в Пукет, Тайланд. Споделете мнение Simple Smile и как става разходката със слон, сафарито и т.н.? Мерси много!

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 10:59 от lisica_sf

# 1
  • Мнения: 4 002
Букет?  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 32
Да, и Хуа Хин

# 3
  • София
  • Мнения: 28 474
Пукет.

# 4
  • Мнения: 63
Здравейте! Ще ходя на частна почивка в Пукет, Тайланд. Споделете мнение Simple Smile и как става разходката със слон, сафарито и т.н.? Мерси много!
На място има много офиси, които предлагат най-различни екскурзии с безброй много брошури. Вземете си брошури, разгледайте ги добре и се запишете на това, което ви допада най-много. Бих препоръчала тези, които са със спийд боут. Винаги искайте отстъпка за цената. Иначе като се запишете за екскурзия идват и ви вземат от хотела и ви карат до пристанището.
Надявам се да съм помогнала.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Да се запиша и аз, март заминавам с мъжа ми за Банкок и после о. Пукет  Laughing

# 6
  • Мнения: 7 519
Има един руски ресторант казва се дядя Юра. Точно пред него има една сергийка на която един тайландец ( казва се Джак) продава оферти за екскурзии и прави много добри отстъпки. По принцип където и да отидете брошурите са едни и същи и екскурзиите се организират от едни и същи компании, просто продавачите на екскурзии, звънят на фирмата дали имат свободни места.
Изберете си хотел близо до плажа! Подгответе се за много руснаци и китайци...чак да ти стане неприятно Wink.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
kikamora това за Пукет, нали? Ние ще спим в Патонг 3 +/хотела на същия залив/, аз заради местоположението го избрах, че е близо до брега и до търговските улици  Peace

# 8
  • Мнения: 7 519
Да! Руския ресторант се намира на крайбрежната улица.

# 9
  • Мнения: 955
Момичета, ние също сме се запътили към Тайланд тази есен на медем месец.

Заисвам се да следя, някой ще сподели ли още опит с нас?

# 10
  • Мнения: 7 519
Какво искаш да знаеш? На мен ми харесва и в близките няколко години няма да ми омръзне Simple Smile

# 11
  • Мнения: 955
Kikamora, сподели какво е най-важно да си носим, какво може да пропуснем като изживяване и какво не Simple Smile

# 12
  • Мнения: 7 519
Трябват ти само бански и пари Simple Smile. Екскурзия със слонове и разходка до другите острови са задължителни Simple Smile.

# 13
  • Мнения: 955
Звучи добре Simple Smile

Ние мислим да се настаним направо на Phi Phi Island,  за мен няма по—райско място.
Дори сме решили да се оженим и в Тайланд  Blush

А какво ще кажеш за Банкок? 3 нощувки ще бъдат ли достатъчни да разгледаме?

# 14
  • Мнения: 7 519
Пи Пи Айлънд е ужасно пренаселен. 3 дни са ОК, само се приготви да се поохарчиш Wink.

Общи условия

Активация на акаунт