90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани! - тема 360

  • 33 189
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28 463
Добро утро, пиянки!
Снощи и аз ударих една чаша винце ,днес съм на плюс .На обяд яко се наплющях - купа червена леща, 3 пълнени чушки с ориз и гъби и голяма салата китайско зеле с краставици.
Браво Данче, и аз така, сега едва дишам....!

# 61
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Време за кафенце,  Whistling
 Heart Eyes  Heart Eyes


Жгмъци, дааа..... Mr. Green  Heart Eyes
Вангобиии, ша огладнееш бързо сигурно, малко си яла...  Heart Eyes  Heart Eyes Охххх, друса я.... Laughing
Мамеекс,  Hug
Аааа, ний нИ сме пиянки..... Flutter
Съншайн, гушки, трудно е, знам... Hug  Hug

# 62
  • Мнения: 2 695
Пу първа на кафенцето  Hug

Ако знаете каква вкусна манджа направих ммммммммм - картофче, леща, грах, лук, малко млени домати, една глава червено цвекло, подправки, така вкусно къкреше на котлона, мляс мляс, изядох две купи. Имам и за вечеря  Heart Eyes Heart Eyes

И сега едно признание  Embarassed Embarassed Embarassed снощи омазах вечерята. Хубаво бях направила броколи със сирене и кисело мляко, хапнах си го и после кво ми стана  ooooh! изядох едно парче тутманик (ама мама го беше направила страшно вкусен) и една тъничка филийка с мед. Ох, признат грях половин грях  hahaha ама е на мойто дупе. Но пък за обяд ядох омлет и зеленчуци и определено преди вечеря бях гладна. От яйца никога, никога не се наяждам. Та може и за това да се събуди Спаска  newsm78

Петя ррррррр честита прическа, много си свежа  Hug Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 2 313
Жулиетке веднага грабвам едното. След бобеца ще ми дойде чудно.  Grinning Joy
Ето за теб и за другите пиянки, пардон  Joy фиданки.  hahaha Hug Hug

# 64
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ето за теб и за другите пиянки, пардон  Joy фиданки.  hahaha Hug Hug

Олеее, излезе ми име....  Joy  Joy
Мерси, мерси.... Heart Eyes  Flutter

Номе, оооо, тутманик..... Crazy

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ко прайти бееее??? Нова тема и 5-та страница??? Shocked

жгмъци Hug
И аз снощи омазах, ама нали празнувахме РД на ММ....то за здравето му Embarassed

А каква салата си спретнах само Crazy зелена салата, краставица, чери домати, авокадо, червен боб и нахут.
Хапнах и малко лапад с ориз и картофи. Всички варива на едно място....пък да видим.
За вечеря смятам да сготвя яхнийка от елда, домати, лук, чесън и останалия от консервата червен боб.

А сета ще изпълня неделното поръчение - лееекинко ще положа морна снага на диванчето Heart Eyes Mr. Green

# 66
  • Мнения: 2 313
Ириниткеее нали тъй


а не тъй


ще изпълняваш поръчението?  Joy hahaha  Hug Hug Hug

А най-полезно ей така - и калории ще изгориш даже.  Heart Eyes Grinning Hug Hug

# 67
  • Мнения: 27 500
Здравейте Hug Ще чета по-добре после, сега излизаме с детето докато има слънчице Grinning Само да отчета, че много хубава салата с червен боб и 100 неща си направих Heart Eyes После ще обяснявам. Mr. Green
Обичам вииииии! Hug Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 28 463
Ох, Кати.....ще ме умориш....чак ми се прииска да си почина като на последната снимка! newsm53
Абе голяма муха ви пуснах с тоя червен боб....! chef bouquet
Обядът
фотохостинг бесплатный
бесплатный хостинг картинок

Последна редакция: нд, 22 яну 2017, 15:38 от mimi.7299

# 69
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ох, Кати.....ще ме умориш....чак ми се прииска да си почина като на последната снимка! newsm53
Ми ко чакаш?  Whistling

Ей ся ма дувърши с тез сарми..... smile3514 Banghead comp03 smile3504

# 70
  • Мнения: 28 463
Ох, Кати.....ще ме умориш....чак ми се прииска да си почина като на последната снимка! newsm53
Ми ко чакаш?  Whistling

Ей ся ма дувърши с тез сарми.....
Нали, божественииии сааа!Ела ще ти сипя и чашка розе! Wine Glass Drunk

# 71
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет, свежо е тук, и кафето е сложено.Джулка,  Hug и за всякакви душевни мераци сте помислили Hug
аз си готвя постно зеленце, за гарнитура печени пилешки бутчета.
неделно ми е, и на мен по-тежко от чашата не ми се вдига Mr. Green
спокоен ден  bouquet

# 72
  • Мнения: 28 463
За да стане по уютно поздрав от мен, цялата песен превеждам без никакъв проблем!
https://www.youtube.com/watch?v=7jEaIDqHl74

# 73
  • Русе
  • Мнения: 4 774
А, не така, аз съм гладна - сега отивам да правя салатата, че няма да удържа до по-късно.

# 74
  • Мнения: 17
Здравейте група!

След втората ми четворка отчитам  - 1,8 кг.
Или общо -3,8 кг.
Звучи идеално и надъхващо!
Успех и усмивки за всички!

Общи условия

Активация на акаунт