Бременност?

  • 3 562
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте Съжалявам, ако вече има нова тема, но съм нова в сайта и не съм много наясно с нещата. Та нека да премина към въпросите. На 6 Януари с приятеля ми решихме след дълги разговори преди това и разяснявания, че искаме да си имаме детенце. Hug Направихме го и той свърши в мен. На 17 обаче ми дойде (точно когато трябва). Вчера ми свърши, но имам болки в кръста. Симптоми нямам освен, че от няколко дни насам ставам посред нощ да ям, което честно казано не ми се е случвало досега. На 18 години съм. Моля, не пишете коментари от сорта, че съм малка и така нататък. Искам съвети от вас, не искам да ме критикувате. Помислили сме много добре за това. Та искам да разбера възможно ли е да съм бременна и да не знам?  newsm78 И трябва ли да изчакам да ми закъснее другия месец и тогава да си направя тест за бременност? След като ми дойде този месец не си правих тест за бременност. Моля ви, дайте ми съвет. Под огромно напрежение съм. Благодаря Ви и предварително се извинявам, ако има такава тема!

# 1
  • Мнения: 2 473
Не си бременна.
Препоръчвам ти да отидеш на гинеколог за профилактичен преглед и го помоли да ти обясни най-основните неща за това как работи женската полова система, защото ти определено не си наясно.

# 2
  • софия
  • Мнения: 125
Не си бременна.

# 3
  • Мнения: 1 955
Щом си имала нормална си менструация, не си.

# 4
  • Мнения: 5 468
Няма как да си бременна след като ти е дошъл цикълът. Наистина помислете какво правите, защото само след няколко години ще разсъждаваш по коренно различен начин. Напоследък се чудя защо попадам често на подобни теми. Някаква нова мода ли е 17-18 годишните да искат бебета? Казвам ти съвсем добронамерено да преосмислиш решението си  Peace

# 5
  • Мнения: 51
Здравейте, от миналия месец в края на МЦ започнахме опити с приятелят ми за бебенце. Следваща дата на МЦ е 16.02, но от 4 дена имам постоянно главоболие, гадене сутрин и болки в кръста. Днес си направих тест, но ми показа една чертичка. Има ли вероятност да съм бременна и кога според вас да си направя тест? Благодаря и лек ден на всички Simple Smile

# 6
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Много рано си направила тест.Няй-рано 12-13 дни след О.Тези неща които описваш едва ли са от бременност.Щом датата ти е 16.02 скоро си била в О и още дори не са минали дните за евентуално имплантиране  Peace

# 7
  • Мнения: 612
Е,имаш близо 10 дни до М.  Rolling Eyes Мислиш ли ,че ще може да ти отчете теста ,ако си забременяла туко-що едвали не.. ?
И за симптоми е рано -внушаваш си !   Ден-два преди М ,може да ти отчете .  Simple Smile

Последна редакция: вт, 07 фев 2017, 11:32 от tanya27

# 8
  • Мнения: 70
Здравейте, от миналия месец в края на МЦ започнахме опити с приятелят ми за бебенце. Следваща дата на МЦ е 16.02, но от 4 дена имам постоянно главоболие, гадене сутрин и болки в кръста. Днес си направих тест, но ми показа една чертичка. Има ли вероятност да съм бременна и кога според вас да си направя тест? Благодаря и лек ден на всички Simple Smile
Здрасти, и моята дата е за цикъл е 16.02. Като гледам си писала на 07.02. Не знам колко дни е цикъла ти, но при мен е 26 дни и ОВУ се пада на 02.02., ако ти си с по дълъг цикъл ОВУ ще  е след 02.02., което ще рече че на 7ми няма как дори да е имало имплантация, за да може теста ти да отчете бременност

# 9
  • Мнения: 51
Момичета много съм объркана, преди два дена започна едно много леко кафеникаво зацапване, но от днес сутринта стана по червено и малко повече. Нормално ли е това?

# 10
  • Мнения: 5 468
Вероятно ти идва цикъла. На мен много дълго време ми идваше, като първо имах кафяво зацапване, а след това си идва нормален цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт