Искам да кажа ... (106)_23.01-29.01

  • 69 397
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: X
Най-после гледахме Ваяна, много ни хареса, дори тийна беше доволен. Бях сама с 4 деца, спокойно и весело.
Както и преди съм казвала, когато децата са четен брой май е най-лесно. На мен  с 4 броя ми е по-спокойно от колкото с 3. Няма да се пъна да раждам пак, разбира се.

Имам една позната, след непланираното трето бебе си родиха бързо едно планирано четвърто. Тогава я ожалвах тайно, но сега си мисля, че е мъдра жена.

# 1 006
  • Мнения: 4 864
Най-после гледахме Ваяна, много ни хареса, дори тийна беше доволен. Бях сама с 4 деца, спокойно и весело.
Както и преди съм казвала, когато децата са четен брой май е най-лесно. На мен  с 4 броя ми е по-спокойно от колкото с 3. Няма да се пъна да раждам пак, разбира се.

Ние гледахме Ваяна на 4Д. Беше много хубаво Simple Smile

# 1 007
  • Мнения: 1 261
гледахме от Световния Фестивал на анимационния филм, но тази година филмите ми се струват по-слаби

пека баница и направо си мечтая как ще хапвам с айран  Laughing

и прибрахме елхата, Ура. 

# 1 008
  • Мнения: 2 128
Днес и ние прибрахме елхата. Добре, че се заговорихте за това, че 2 месеца я гледам и ми се сливаше вече с пейзажа.
Днес цял ден лежах, чак главата ми се мотае от лежане.

# 1 009
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 741
Силве, какво стана с дъщеричката ти? Разрешихте ли проблема в училище?

# 1 010
  • Мнения: 2 128
Във вторник има родителска среща. Засега всичко е наред.

# 1 011
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
ММ утре е рожденик. Планираме парти- изненада и цял ден в кухнята върша разни тайни неща  ooooh! Буквално на прибежки и подскоци направих цяла торта+ един кекс, за да му замажа очите. Добре, че той имаше работа, влиза, излиза от къщи, нямаше го 1-2 часа, после легна да чете книга, та успях да посвърша повечето планувани дейности. Тортата е скрита на терасата  Crazy
Сега остана да успея да го убедя утре след работа да се прибере направо, че последните дни ходи на още едно място да поработва.

# 1 012
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
При мен нищо ново и необичайно. Пак карахме ски. На Узана. Снимки пак няма. Изобщо както винаги Simple Smile

# 1 013
  • В Космоса
  • Мнения: 9 871
Малката вече е скиорка почти официално. Simple Smile Миналата година се клатушкаше, супер нестабилна, не беше готова. Тази година се справи чудесно. Ходихме в с. Мала църква в Рила. Прекрасно е там и много красиво! Heart Eyes

# 1 014
  • София
  • Мнения: 18 679
И моят малкият тази година най-сетне се поотпусна Simple Smile До сега беше мъка. Сега за първи път го виждам да се радва на усещането върху ските и даже върти на влека в обедната почивка на ски-училището, тоест без някой да го кара зорлем, което миналата години би било просто нечувано.

Янтра, много карате вие, всеки уикенд. Явно сте страшни любители, на мене чак толкова много ще ми писне. Ама то и аз не съм кой знае какъв скиор де, сигурно затова Laughing

# 1 015
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
Ами.... да, доста караме. Обаче това е основната зимна физическа активност на децата. Зимата не ги пускам да тренират футбол в студени и прашни училищни салони. Карам аз, и трите деца. Мъжът ми не кара, ама изобщо, грам не стъпва на ски. Той влачи ски и обувки, товари багажи, обува децата, и купува екипировка Simple Smile Кара колата насам-натам, за днес 350км например Simple Smile И зъзне Simple Smile


Вчера не сме карали, големия беше на някакво състезание, "Знам и мога, после всички учиха.

# 1 016
  • София
  • Мнения: 18 679
Будала Laughing Вие цяла ден шуп-шуп, а той викаш - мръзне hahaha

# 1 017
  • Мнения: 38 945
Прибрах се от работа и много се зарадвах, че не сте се разписали и бързо ви догоних.
Жаки, и аз чакам да разкажеш за миналогодишната приятелка. Дано се засечете и сега.
Тази вечер не вечерях. Давам отчет 51 кг. Доволна, пре- доволна. Щерката още не е легнала, а утре трябва в 8 да е в час.

# 1 018
  • Мнения: 12 849
Добро утро, наспахме се чудесно, на тихо:)
Мари, те се преместиха в Москва и тази година не могат да дойдат, каза че имали много разходи, а и тя мести бизнеса си, не им е до почивки. Жаки много тъгува за Верочка, не може да си намери другарчета, няма русначета. Тъкмо се запозна с братче и сестричка от Казахстан и те си тръгнаха. По цял ден ни къса нервите, дори и 5 мин не си играе сама на пясъка, все някой да е до нея. Правим дълги разходки по плажа, да убиваме време, сядаме някъде и гледаме хората. Пълна почивка, умишлено не чета никакви новини, тв не гледаме, само книги четем. Днес мъжът ми беше на пазар, купил е страхотна току що уловена риба и грамадни скариди, ще ни прави гала обяд:)

Мари, завиждам за 51- те кг! Аз на толкова банкет ще дам:) Сигурно съм с тежък кокал просто Mr. Green

# 1 019

Общи условия

Активация на акаунт