вредно ли е

  • 2 133
  • 33
  •   1
Отговори
постояно чистя с белина или доместос банята дали е вредно но няма кои а постояно ме дразни39 седмица карам и чакам с нетърпение момента но доктора ми каза вчера яе нямам грам разкритие кога щте се получи незнам и за колко време. притеснявам се за плацентата дали не е узряла но доктора не ми каза . в8 месец беше почти 2 степен

# 1
  • Мнения: 137
Мисля,че е вредно.То е вредно за нас ,а камо ли за малките.Не прекалявай. HugУспех!

# 2
  • Мнения: 3 089
ми не е най-полезното нещо на света, което можеш да причиниш на себе си на детето, но както си казала - в 39 седмица си, плацента имаш - тя пази. така че не вярвам да е мнооого страшно

# 3
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Мисля,че е вредно.То е вредно за нас ,а камо ли за малките.Не прекалявай. HugУспех!

Да на мен също ми забраниха да чистя с белина и да ползвам тор за цветя и там подобните му. Само с ръкавици.

# 4
  • Мнения: 518
доктора ми забрани още от самото начало да работя със силни химикали,независимо дали са домакински препарати или бои,лакове и т. н.
но пък ти си доста напред с "материала"-така-че знам ли?!
успех!!!

# 5
  • Мнения: 2 381
Това за белината го бях чела някъде.Пази се!Малко остана Grinning

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
О също трябва да се внимава със вдишаните изпарения. Ама ти май късно си се сетила... ooooh!

# 7
  • Мнения: 8 917
По-добре го отложи или дай поръчение на половинката - за доброто на бебчето ви е все пак Peace

# 8
  • Мнения: 254
При всички положения спри да се правиш на чистница точно сега.Аз също не мога да понасям да ми е мръсно, а на всичкото отгоре пък не вярвам ченякой може да изчисти по-добре от мен.Като съм чистила с такива препарати и без да съм била бременна ми е ставало лошо, камо ли сега. Още съм 14 седмица но съм престанала да употребявам такива силни препарати. Разчитам повече на праха за чинии Bingo и по-здраво търкане.Не ми се мисли вече като няма да мога да се справям как ще се разбирам с този който ще чисти вместо мен.Затова разчитам че до края няма да ми се наложи някой да ме замества.
Поздрави Cara и малко ти завиждам че скоро ще видиш своето бебче  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 277
аз все си мисля, че банята ако не я чистиш толкова често...в смисъл поне на 2-3дни, или даже веднъж седмично нищо няма да й стане...така че внимавай! то всичко в прекалени дози е вредно, пък белината е отрова...ползвай Бингосил или Мр Пропър... не че и аз не чистя с Доместос дезинфектант де...но гледам да не дишам много, много...
не се притеснявай, всичко ще е наред

# 10
  • Мнения: 1 489
Момичето с което раждах се била натровила с белина в петия месец и лежала в болница за това.Така,че я избягвай.

# 11
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И аз използвам силни препарати за банята, понякога и без ръкавици, дано да няма проблеми  Confused

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
По-добре го отложи или дай поръчение на половинката - за доброто на бебчето ви е все пак Peace
Peace

# 13
  • Мнения: 1 878
Белината хич не е приятна за дишане - избягвай и намаби до минимум. После с бебето чисти само когато то не е в стаята и проветрявай добре преди да го върнеш

# 14
  • Мнения: 670
Вредно е

Общи условия

Активация на акаунт