Не ме изпраща

  • 17 525
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • BG
  • Мнения: 2 458
Здравейте, ще се опитам да разкажа накратко.
И двамата сме на около 20, виждаме се от няколко месеца.Досега винаги съм се прибирала с такси след всяка среща и не ми беше направило впечатление, но ето че 2-3 пъти се виждаме в заведение на 5-10 минути от нас, а той ме оставя да се прибирам сама по тъмно късно вечер.Нито веднъж не предложи да ме изпрати.Не съм малка, момчето е читаво съдейки по други негови качества, но това отношение за мен е пренебрежително.Досега всички момчета, с които съм излизала или просто приятели са предлагали да ме изпратят/закарат/викнат такси и никак не ми липсва мъжко внимание.Грешка ли е да приключа контакт с него заради тази постъпка преди отношенията ни да са станали по-сериозни?
Сметката в заведението също си я делим всеки път. Rolling Eyes

Не, не е грешка, даже е задължително. Казвам го като майка на един син на твоята възраст и един друг малък, който също ще изпраща и то как!  Naughty

# 91
  • Мнения: 5 500
Както са казали хората преди мен, такова поведение е признак на липса на елементарно възпитание. Спомням си как реших преди години, че няма да имам връзка с момче заради безкрайна стиснатост от негова страна. Сваляше ми звезди дълго време, канеше ме на кафе, аз накрая се съгласих, поръчах си какао за 1,50 лв. и после си го платих! Тогава бях студентка в първи курс и не работех, а той взимаше заплата 2000+. Такива малки жестове са много показателни за един мъж! И показват дребнавост и тясна скроеност! Peace
Досега, обаче, не ми се е случвало да не ме изпраща мъж след среща или след просто излизане с приятел, откакто се помня. Толкова е грубо, невъзпитано и пренебрежително! Спомням си как, като бяхме малки, тийнейджъри, брат ми и приятелите му не бяха изпратили тяхна съученичка след купон и майка ми като разбра, така му се кара, че повече не си е помислил да не изпрати момиче и изцяло се придържаше към кавалерството! Peace

# 92
  • Мнения: 2 838
Ти пък защо не му кажеш, че искаш да те изпрати до вас, а ни го съобщаваш на нас? И това със сметката притеснява ли те? Никой не е длъжен да ни плаща сметките или такситата.

# 93
  • Мнения: 5 500
Не мисля, че трябва да му го казва.. Той не е малък и би трябвало сам да се сеща за тия дребни неща..

# 94
  • Мнения: 2 838
Аз говоря очи в очи с приятеля ми, когато имам проблем и чувствам нещо нередно. Не чакам той да се сети, защото и често не се случва да мисли това, което аз искам  Mr. Green От този ми опит и предлагам да говори, вместо да пише по форуми.

# 95
  • Мнения: 197
Вивиан е права.Давай -право куме в очи Laughing
Няма какво да губиш.
С моя мъж сме женени 10 години ако чакам да ми прочете мислите да сме се развели 300 пъти Joy

# 96
  • Мнения: X
Тук изобщо не става въпрос за четене на мисли, а за липсата на базови неща от елементарното възпитание.

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
След 10 години съвместен живот, четенето на мисли е просто задължително  Grinning

# 98
  • Мнения: 1 136
Не четох цялата тема ,защото отговора е повече от ясен ! Пълен идиот и неандерталец , дори да не те харесва от себеуважение ще изпрати момичето . Тъпанар!!!!'

# 99
  • Мнения: 1 136
Да не би да е с диагноза "кретен "...
тогава може и да го извиниш , но ти какво правиш а него ? Не ме обвинявайте в дискриминация , моля ви , но е добре да се срещат индивиди с еднакви / близки диагнози.

Общи условия

Активация на акаунт