Образувание на срамната устна

  • 2 737
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 440
Здравейте,момичета!
От месеци живея в един ужас,от който не мога да се отърся и искам да споделя с вас и да попитам дали има друга,на която се е случвало подобно нещо.
 Преди половин година на лявата ми малка срамна устна,точно на входа на влагалището ми се появи нещо като раничка.Беше много малко.Ходих при двама лекари и и двамата ми казаха,че това е сцепване при сухота по време на секс,която тогава наистина имах,защото бях с възпален яйчник.За около месец и половина зарастна.Но малко преди коледните празници се появи отново и то по-голямо.Получи се след един болезнен секс.Но някак си изглежда по-различно-на същото място е,но е с големината на лещено зърно.Не е изпъкнало,няма кръв,няма секрет от него.Излежда като пъпка,на която върха е отрязан.Не знам как точно да го опиша.Но това,което най-много ме притеснява е,че над него има участък,който е като мехур с гной,но реално не е подут-просто стои по-бяло и на моменти сякаш цялата устна се подува и изтръпва.Бях на лекар и ми каза,че това е подкожно изместване на част от химена!?!?!?По принцип съм много доволна от този лекар,лекувал ме е от възпалението на яйчника и от папилома.Също искам да спомена и за нея-дали е възможно от маженето с Кондилин да се е повредила кожата на това място?Моля ви момичета,кажете какво мислите...

# 1
  • Мнения: 3 157
как така има мехур с ГНОЙ,а лекаря не го е видял?Сигурна ли си в това?Той на какво каза,че се дължи това образувание?За суха лигавица има много продукти(цикатридина,феминела глобули),за гной предполагам-съвсем други(йод?),за подкожни образувания-кой знае какво.Във форума освен да правиш промивки със смрадлика,едва ли някой ще ти препоръча нещо-все пак си е доста специфично Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 440
Да,за него каза,че е подкожно изместване на химен.Прилича сякаш е с гной,но няма нищо в него,много е странно-даже не е подуто,просто е с различен цвят.Точно все едно има нещо скрито отдолу  Grinning На моменти ми пари сякаш.Лекарят ми изписа мазане с гентамицин.Слагах 1 ден и цикъка ми дойде,което май влоши нещата,май трябваше да изчакам да ми спре и тогава да почна...

# 3
  • Мнения: 440
Искам също да кажа,че толкова съм се панирала,че правих изследвания за СПИН и сифилис.Отрицателни са.Но не мога да си обясня каква може да е причината за това?Мислих си за гъбички,но нямам никакво течение,миризма или въпросното "побеляване". Не знам какво да си мисля вече...

# 4
  • Мнения: 5 513
Потърси второ мнение.
Виж в листовката на това лекарство с което си се мазала преди за странични ефекти.

# 5
  • Мнения: 1 572
Имала съм подкожно топче на същото място. Болеше ме. Оказа се запушена пора. Стана пъпка. Но докато се оформи и разбера какво е доста се бях панирала. Няколко вечери слагах памуче с риванол, да не е много напоено. Държах по 5-10 мин. Така пъпчицита се оформи и "излезе". После механично я махнах. Докато ми дойде часа за гинеколог вече я бях изчистила. При вас може да е друго,  споделям каквото знам по темата.

# 6
  • Мнения: 11 234
Това, че си в цикъл не бива да те спира да се мажеш сутрин и вечер след мазане.

Аз също ти препоръчвам риванол или ихтиагел да изтегли ако е забрало нещо.

# 7
  • Мнения: 440
Благодаря ви за отговорите момичета!  bouquet Ще пробвам с гентаминицина,лекаря каза че за около десетина дни трябва да се оправи всичко.Ако не се подобри ще опитам с памучета с риванол.А относно седящите вани със смрадлика-как точно се правят?Как се вари отварата?

# 8
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Това най-вероятно, както го описваш, е генитален херпес. Той така се появява и така изглежда. Но пък лекар да не разбере...

# 9
  • Мнения: 440
Не,не...Херпесът изглежда по съвсем различен начин....Това е единично и стои от месец.Няма как да е херпес.

# 10
  • Мнения: 306
Опитай с риванол. Успех и да се похвалиш, че всичко вече е както трябва.

# 11
  • Мнения: 11 234
Благодаря ви за отговорите момичета!  bouquet Ще пробвам с гентаминицина,лекаря каза че за около десетина дни трябва да се оправи всичко.Ако не се подобри ще опитам с памучета с риванол.А относно седящите вани със смрадлика-как точно се правят?Как се вари отварата?

Купуваш голям леген. Вариш смрадликата така - 3 литра вода като заври слагаш 2 с.л. смрадлика и 1 с.л. лайка /аз бих сложила невен и живовлек/ вариш 15 минути и оставяш да изстине.

Сипваш в легена и сядаш. Добре е за безопасност да си в банята на пода. Малко трудно се става после Mr. Green

Аз бих те посъветвала да редуваш една баня със смрадлика и една с 20-30 капки Цитросепт.

Легена се дизенфикцира мног добре след всяка баня. Измива се добре преди всяко ползване.

Успех  Peace

# 12
  • Мнения: 440
Благодаря ти, Дорис!  Heart Eyes Ще споделя как вървят нещата.

# 13
  • Мнения: 11 234
Изпери на висока Т и изглади всичкото си бельо, за да не се презаразяваш ако има такава вероятност.

Общи условия

Активация на акаунт