Искам чуплива коса...

  • 6 055
  • 60
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 167
Кажете мами, знаете ли начин за по-трайно начупване на косата?  Praynig
Искам да и предам обем в основата, да бъде по-бухнала, но ми писна да се мъча с тези ролки  Close
Бях чула за някакво третиране с кадрин, но....нещо не ми се вижда надеждно!  Confused

# 1
  • Мнения: 4 733
Защо не отидеш на фризьор? Така ще си наясно...това с къдрина не мисля,че ще има ефект специално за ефекта,който искаш-обем в основата доколкото разрах newsm78 Има толкова видове фиксиращи продукти,мисля че за 5 минути ще получаваш и сама обема който искаш

# 2
  • Мнения: 7 474
Аз се суша с дифузер и пяна - става много хубаво! Нещо такова ли искаш? newsm78

# 3
  • Мнения: 7 186
За обем може да ползваш от тези големите лепящи ролки, става много бързо с тях.
А за начупване, както казва Leo, дифузера е добра идея.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 444
Всеки с проблема си, аз мога да кажа как се изправя къдрава коса Моята е просто нетърпимо къдрава, едвам я поддържам, няма ресане и дори скоро се подстригах до раменете и слава богу вече ми се удава изправянето, докато беше много дълга нищо не ставаше

# 5
  • София
  • Мнения: 167
Аз се суша с дифузер и пяна - става много хубаво! Нещо такова ли искаш? newsm78

Какво е дифузер? За 1-в път чувам... Embarassed

# 6
  • Мнения: 7 474
Дифузер  кръглата приставка към сешоара К

# 7
  • София
  • Мнения: 167
За обем може да ползваш от тези големите лепящи ролки, става много бързо с тях.
А за начупване, както казва Leo, дифузера е добра идея.


Аз имам такива ролки и ги ползвам, но ми отнема време  Cry
Искам начин, който не предполага толкова време  Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 167
Дифузер  кръглата приставка към сешоара К

Ясно! Мерси за идеята   bouquet

# 9
  • Мнения: 7 474
С дифузера се сушиш точно за 5 мин. и ти стои цяла седмица , ако си с хубава пяна. Става нещо такова . Като се изкъпеш мажеш косата с пяна навеждаш се с главата надолу и събираш цялата коса в тази приставка и сушиш, ако имаш въэможност отиди един път на фризьор за да видиш как точно става.

# 10
  • София
  • Мнения: 167
С дифузера се сушиш точно за 5 мин. и ти стои цяла седмица , ако си с хубава пяна. Става нещо такова . Като се изкъпеш мажеш косата с пяна навеждаш се с главата надолу и събираш цялата коса в тази приставка и сушиш, ако имаш въэможност отиди един път на фризьор за да видиш как точно става.

Мерси много   bouquet
Имам дефузер, но никога не съм го ползвала  newsm78. Сега ще опитам обаче  Hug
А ти каква пяна за коса ползваш? Не ти ли се измърсява косата много бързо , когато е с пяна?

# 11
  • Мнения: 1 113
Тъкмо това щях да пиша, Leo ме е изпреварила. Друг вариант, ако нямаш дифузер, като се изкъпиш, слагаш пяна върху косата и навиваш ролките. След това почти седмица можеш да изкараш с чуплива коса.
Аз съм доволна от пяната за обем на Wella - Wella Flex Shiny Hold (мисля, че така се пишеше).

Последна редакция: пт, 28 апр 2006, 17:48 от Safo

# 12
  • Мнения: 7 474
Не, даже изкарвам по-дълго, защото не ми се омазнява. Купи си някоя за много силна фиксация(на шварцкопф май беше мойта, но ми свърши и си взех Лонда, но не върши същата работа). Ще прецениш на твоята коса коя ще и действа по-добре.
Преди да да се сушиш с дифузера леко си изсуши корените и после я събираш в ръка и я слагаш в дифузера. Държиш го на някалко сантиметра от кожата на главата за да не ти пари, но и да не изпада косата. Аз лично постигнах желания ефект след 2-3 опита.

# 13
  • Мнения: 7 186
На мен с дифузера ми става по- добре ако вместо пяна сложа течен фиксатор. Има такива специални за начупване с дифузер.

# 14
  • Мнения: 7 474
На мен с дифузера ми става по- добре ако вместо пяна сложа течен фиксатор. Има такива специални за начупване с дифузер.

Не знаех, но ще пробвам! Моята коса е много дълга и тежка и не всичко лови!

Общи условия

Активация на акаунт