Бързи въпроси и отговори по темата КЪРМЕНЕ - тема 12

  • 60 155
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 398
Simple Smile Докато размине, предлагайте първо проблемната гърда, колкото може да изсуче бебето. После знаете какво да правите. Явно се справяте отлично.
Оставам на разположение, ако мога да помогна.

# 751
  • Мнения: 4 295
За да го излъжете ако не иска проблемната, може да го слагате на възглавница до вас да суче, така позицията от другата гърда се запазва и може да се заблуди.

# 752
  • Мнения: 116
Здравейте, имам един малко глупав въпрос, но реших да попитам. Бебка е на 2 месеца и 10 дни, отначало бяхме на кърма и всичко беше наред, изведнъж около Коледа просто докато суче усетих, че не се наяжда, изнервя се, някакси изведнъж намаля. Започнах да дохранвам с АМ и да я слагам на гърда, но стана един хаос, защото не знам колко яде от гърда,колко да дохранвам имам чувство че нищо не излиза. Гърдите ми са меки, не се втвърдяват като преди,не потичат и реших че е спряла напълно. От 2 седмици не давам гърда,само АМ.
Извинявам се за дългия пост. Въпроса ми е може ли на този етап да започна пак да кърмя, имали какво да се направи с храна примерно. Днес като стиснах гърдата и имаше капки и затова реших да ви попитам.
Благодаря предварително

# 753
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 398
Има начин, принципно. С кърмене, изцеждане и позитивна нагласа.
Потърсете из нета материали за релактация, за да се запознаете с принципите и се свържете с консултант по кърмене за разяснения, насоки и подкрепа за вашия случай.

# 754
  • София
  • Мнения: 39 674
Моля пуснете нова тема.

# 755
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 398

Моля пуснете нова тема.
Нова тема:
http://www.bg-mamma.com/?topic=1014316.new#new
Моля, някой, който използва компютър, да провери дали линкът пренасочва нормално. През телефона ми излиза мобилна версия.

Общи условия

Активация на акаунт