Нашите фигури

  • 861
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Мами, споделете коя с каква фигура е и  какви дрехи според вас ви отиват.Или мнението ви на кои фигури какви дрехи отиват?Аз например съм с типично женска фигура с по-заформен ханш.Не съм много сигурна какво точно ми отива, особено сега, когато съм трупнала някое друго килце през зимата.В някои дрехи изглеждам по-добре, в други не дотам.Но това го виждам в отражението на огледалото.А аз си мисля, че човек от страни изглежда по-друго.Зная, че е важно да се харесваш ти, но и е важно как те възприемат околните.А вашето мнение какво е?А меду другото искам да си купя пола за сега, но нито знам какво има по магазините, нито какъв модел е подходящ за мен, а и съм малко на ВИЕ с полите и роклите.Но пък ми се носят.Приемам съвети.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Моята е малко мъжки тип. Широки рамене, стройни слаби крака, без бричове и с широка талия. Добре, че бюст ми е голям, та ми придава женствен вид.
Отива ми всичко, с изключение на панталони с ниска талия, рокли на верев, поли, които се разширяват още от кръста или с набор.

Вземи си пола с А силует! Дължината зависи от ръста и краката.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 744
Моите прасци са доста големи, и не нося поли с дължини до коляното ила малко под коляното.
Дрехи си избирам... на око... отивам в магазина, меря, ако ми хареса как стои купувам веднага, иначе... меря друго. Веднъж заведох едно хлапе с мен, исках да си купя дънки. И го питам "стават ли?", той се превъзнася, ама смее ли да каже нещо друго  hahaha Но пък щом и мъж ми ги одобри значи Марто е бил обективен Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 629
Аз съм слаба от кръста нагоре, талия имам и оттам надолу - зле. Доста едри ханш и бедра/само там качих от бременността/, иначе прасците ми са нормални, а глезените биват. Нося поли до коляно или по-дълги/но задължително над глезените/. Панталони и дънки само с широки крачоли.

# 4
  • Мнения: 171
Аз съм с женствена структура- имам си дупе и цици и съм с тънка талия. Доста съм висока и общо взето се харесвам с повечето неща. Но избягвам дължини около коляното, че не си харесвам прасците.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз имам много тесен таз, но големи цици. Талия - малко трудно забележима. Отиват ми тесни дрехи в горната част и широки в долната, да компенсират липсата на гъз. Още си ходя с лек чарлстон, понеже съвсем прави дънки ми седят зле.

# 6
  • Мнения: 5 539
Имам една страхотна книга, в която е описано как да подберем дрехи и аксесоари, подходящи за нашата фигура.
Казва се "Намерете своя стил" на Валерия Пиърсън. Има съвети за ниски фигури, високи фигури, широк ханш, липса на талия, тънки крака, дебели крака и въобще всякакви особености на тялото

Иначе по темата: аз съм много висока, с тънка талия, сравнително широк ханш, нормални цици и мнооого дълги крака. От кръста нагоре съм винаги слаба, независимо колко кила съм качила общо. Трупам повече на ханша, но не ми личи заради ръста

Общи условия

Активация на акаунт