Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • софия
Идея си нямам какво решение да вземем,то тепърва ще се обсъжда вкъщи де ама голямо чудене се чудя
 дъщеря ми е на 6 и почти и половина ама с мен е много щурава пък госпожите си много ги слуша а и те си я обичат защото наистина е много оправно дете
   от една страна ми се иска да я пусна от друга ,ми много ме е шубе бе мили мами,....
хубаво е да отиде на море защото все си мисля морето играе важна роля за укрепването на здравето (както и планината) ,пък от друга страна ние (нашето семейство) май това лято ще пропуснем морската почивка и за това май се замислих че детският лагер е добра идея...
 Ама и аз съм една шубла,ужас.
 кАто че ли няма да отиде ама да ви питам и вас какво мислите.....все някога трябва пък да имат и малко по- самостоятелен въздух,не ме разбирайте погрешно не съм от много либералните майи-даже и пред блока сама не я пускам,на нея и имам вяра  ама света е пълен с ;лоши хора
 офф ама че се омотах,нищо не мога да обясня,предполагам като майки ме разбирате напълно даже и от половин дума....

# 1
  • София, Бели Брези
Сигурно и аз на твое място бих се чудила и притеснявала, но лагерите за децата са много хубаво нещо. аз като дете все по лагери ходех, по няколко на година, на планина, на море, беше супер. Вярно, че и времената бяха по кротки, но предполагам, че бих пуснала Калоян като му дойде времето. Ако имаш доверие на учителките, защо не?

# 2
  • София
В нашата градина няма летни лагери... или поне все още за нищо такова не са казвали.
И аз преди време бях чела подобна тема и се чудех дали бих пуснала Дияна. Мъж ми веднага каза "Да".
След 2те ски-училища на Дияна, мисля, че би могла да се справи и на лагер.
След като детето ти е "оправно", и имаш доверие на учителките - защо не?

# 3
  • Sofia
Ние пуснахме нашата дъщеря на летен лагер от градината,точно като стана на 6 години.Всичко беше организирано много добре и децата си изкараха чудесно.Дори храната им е била хубава:-))

# 4
  • софия
айде още някой да сподели мнение,моля ви....

# 5
  • гр.София
Аз съм още далеч от тези неща,но майката на кумата ми е учител в детска градина и ходят редовно на лагери - по 2-3 пъти в годината. И аз съм ходила с тях преди и е много хубаво-грижат се страхотно за децата,дори е по-спокойно отколкото в градината,никога не е имало никакви инциденти,винаги всички деца и родители са били доволни.Когато се ходи на лагер,всичко се организира много добре,отиват повече учители,има лекар/сестра,спасител,ако се ходи на басейн/море,или ски учители за планина.Толкова е хубаво,че съм решила да й давам дъщеря ми като порасне да ходи на всички лагери с тях.А те водят и по-малките,не само 3та или 4та група Peace

# 6
Синът  ми ходи на лагер от 4 годишен  и тази година ще ходи вече 6 годишен - много се забавлява. Наистина се притеснявам, но така се учи да е по- самостоятелен.

# 7
  • Bath, UK / Варна
То не може да не се притесняваш. По мое време са ни водили на плаж от детската градина и всичко беше под много строга организация и дисциплина - водеха ни с автобус под строй, бяхме на отделено само за нас място, влизане във водата до кръста, 5 мин във водата, 30 мин печене, всички с шапки, спасител задължително... Честно казано на мене тогава ми беше досадно, защото си ходех и с майка ми и баща ми на плаж и си изкарвах съвсем свободно, но идеята ми беше, че за детски лагери се вземат много мерки за безопасност, има доста учители и освен това много стриктна организация. предполагам, че почивната база и плажът ще са на 2 крачки, и ще врътнат няколко разходки под строй из района, или с автобус. Така че не е по-опасно от друго групово посещение на музей или нещо подобно.
Разпитай много подробно за организацията и условията, а и говори и с детето - какво е неговото отношение, може пък да измислите някакво друго забавление през това време, вместо да е на морето   bouquet

# 8
  • София
Дариа е още малка - на почти 2 е - но от сега знам как бих постъпила на твое място.

Категорично НЕ ми е отговорът за лагер на море за 6 годишно, както за 7,8... по-нагоре не съм се замисляла обаче  Thinking

# 9
В днешни времена, категорично не бих пуснала детето си на лагер. Не знам до колко годишно, но май до много. Прекалено зачестиха нещастните случаи и то поради немърливост от страна на персонала, който е отговорен за децата.

Ужасно крайна съм, но в моето семейство за съжаление се случи най-лошото при едно ходене на лагер. НИКАКВО доверие нямам на учителите.

# 10
  • София
Миналата година в края на предучилищната имаха летен лагер на море. После съжалих, че не я пуснах. Децата си дойдоха почернели, порастнали и заредени с приятни емоции newsm74

# 11
  • София
Средната ми дъщеря за пръв път ходи на лагер на море от детската градина, когато беше на 5 години (с тях имаше и деца на по 3 годиви). Сама пожела и беше старахотно доволна. Сега с удоволствие ходи на зелените училища, за жалост в нашето училище не организират летни лагери. Истината обаче е, че трябва да имаш доверие на учителките. Нашите се грижеха страхотно за децата. С такива учителки бих я пуснала навсякъде.

# 12
  • пазарджик
УЖАС #Crazy АЗ НЕБИХ ГИ ПУСНАЛА,   Naughty И ДВАМАТА СА ТОЛКОВА ДИВИ, ЧЕ НЕЗНАМ КОЯ ГОСПОЖА ЩЕ ГИ УДЪРЖИ Twisted Evil

# 13
  • ВАРНА
Експерименти с децата си няма да правя.Винаги можем да отидем семейно и пак да си изкарат добре.Аз дори пред блока не ги пускам сами камоли някъде надалече,ще ги мисля постоянно и сън няма да ме хваща. Naughty

# 14
  • София
Аз съм от майките "квачки" и досега не съм пускала дъщеря ми /1ви клас/ на лагер и нямам намерение да го правя засега. Никой не може да ме убеди, че рисковете преди 30 години и сега са еднакви. За оправянето съм сигурна, че дъщеря ми би се справила, но не виждам основателна причина да поемам риск.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт