Дълготраен и приятен като аромат ароматизатор

  • 18 184
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте, маниачка съм на тема ароматизатори, но не мога да случа на комбинацията дълготрайност и хубав аромат.Моля ви препоръчайте ми ароматизатор, който да се усеща пълно и дълготрайно из стаята, като и е с приятен и недразнещ аромат. Няма значение дали е за контакт, гел или праскало. Прпоръчвайте конкретна марка и конкретен аромат.

# 1
  • Мнения: 6 313
Аз съм доволна от този тип ароматизатори



Що се касае до аромата, то това вече опира до лични вкусове и предпочитания.
Аз съм алергична към лавандула, не ми харесват цитрусовите, плодовите и тежките аромати.
В момента съм си харесала този на AirWick


Харесват ми също на Glade - Сандалово дърво и жасмин и Relaxing zen

# 2
  • Мнения: 4 408
Аз си купих комплект за аромотерапия от ЛИДЛ. Струваше 15 лв май. С 6 масла е вътре и миришат хубаво докато гори свещичката. През другото време капвам в дървените топчета от комплекта и оставям в стаята, пак се усеща.

# 3
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 177
И аз дълго време търсех траен и хубав ароматизатор, като държех да не е спрей
Открих го миналия месец - https://www.glade.com/en-gb/products/bali-sandalwood-and-jasmine … discreet-electric

Страхотен ненатрапващ се аромат Heart Eyes, включва се в контакта и му трябват 5-6 часа за да се размирише хубаво, но   трае 1 месец. После гела изсъхва и трябва да му се сложи нов пълнител.

# 4
  • Мнения: 1 745
Записвам се да следя и аз. Пробвали сме спрейове,гелове,но нещо все не ни допада. Последното предложение ме заинтригува,ще го потърся.  Peace

# 5
  • Мнения: 3 819
Ползваме такива на Ареон.
Скрит текст:
Има различни аромати
http://www.emag.bg/aromatizatori-za-staia1/brand/areon/c

# 6
  • София
  • Мнения: 1 580
Записвам се да следя с интерес, защото много обичам да ми мирише на хубаво вкъщи. Много харесвам аромати на ванилия, манго, пъпеш, сладкиши. Цветните и цитрусовите по някаква причина свързвам с тоалетна и ги ползвам основно там. За хола са ми някак неуютни.

Най-любимият ми спрей ароматизатор в момента е този на Air Wick Life Scents "Mom's baking":
Скрит текст:
Взела съм си от устройствата а батерии, които пръскат на определни минути, но пък ме дразни съскащия звук. Ще търся същия аромат във вариантите за контакт.

Аромакомплектът от Лидл също си го взех. Върши чудесна работа. За лампата от комплекта си взех и ароматни "бонбонки", които се разтапят в нея и ароматизират. Едно бонбонче изкарва цял месец и излиза много изгодно, дори и с чаените свещи за загряване на лампата като консуматив.

Обожавам и ароматни свещи. Най-много харесвам Yankee candle, но са доооста скъпички. Горят обаче много дълго и реално една от големите свещи изкарва месеци. Подходящи са за по-големички помещения, защото ароматизират много силно и в малка стая ще са направо задушливи.
Свещите на Gancini също много харесвам. Бонбонките за аромалампата също са ми от тях.

Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 13:04 от Адри́

# 7
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Аз съм привърженичка на дифиузерите. Има и скъпи и евтини , но като цяло според мен са по-трайни от ароматизаторите.
http://www.thewhitecompany.com/Pomegranate-Diffuser/p/PMDDI?cm_m … NECFW4A0wodd1QPNQ

# 8
  • Мнения: 5 820
   Записвам по темата. И аз много обичам да ми мирише на хубаво вкъщи.

# 9
  • Мнения: 1 610
ММ обича да му ухае на момини сълзи или бяла роза. Купува си за службата.
На обществени места съм "ОК"- може-  с мярка.  Като влезна в моловете или в някои магазини ми е неприятно - особено пъпеш или тропици, Алпи ....като в   bath1....  ooooh!

В къщи не употребявам, но имам поне 2-3 машинки - изключени.
Не съм фен...   

Искам да ми мирише на дом- чисто и уютно.
Уханието на вкусна храна ми създава  уют, пълнота... ситост.   

Ся... пък да не се възмутите... Laughing   Почти не пържа и не употребявам люти и силни подправки.
Задушавам зеленчуците и фют... през абсорбатора... Проветрявам често  ...  Wink

Обожавам да ми замирише на кекс с лимонена коричка ...    cook 

Ако някой в блока е готвил баничка и пр.... не ми е неприятно ... Дори се радвам за подсказките и аз готвя следващите дни....  Wink

В един от офисите където съм работила, шефката  имаше позитивна нагласа за храната. 
Тази жена ни събираше като квачка. Бизнеса не и спира и днес ... Задължително някои клиенти през масата - чай, бисквити, питиенце...  Не говорим за тъпчене и простотия... 
В друг офис и банан не съм могла да вкарам / големи превземки, сакън да не замирише на храна /... Ама и бизнеса им такъв скръндзалив... пощалив...  ooooh!     


# 10
  • Мнения: 18
Благодаря за предложенията, ще взема на първо време гелът на Глейд за контакт. Релаксинг дзен е много хубав аромат, имам го на срей, но въобще не е трайна миризмата.

# 11
  • Мнения: 3 841
Имам гела Релаксинг Зен и съм съгласна,  че въобщи не е траен. Преместих го в банята с надеждата,  че там поне ще се усеща,  все пак е малко помещение,  но уви,  много слабо. Засега съм доволна от електрическите на Еъруик. Има много аромати- аз използвам цветните...

# 12
  • Мнения: 1 110
Имам от тези и съм доволна. Поръчвам само пълнител, когато ми е нужен

https://www.fashiondays.bg/g/%D0%96%D0%B5%D0%BD%D0%B8-crespi_mil … D0%BE%D0%BC%D0%B0

# 13
  • Мнения: 375
Да се включа и аз, обичам ароматизаторите - пробвала съм доста видове. Това, от което останах приятно изненадана са т.нар. Каталитични лампи. Ароматите са трайни, има сравнително добро разнообразие (от сладникави, натрапчиви и т.н.). Като недостатък отчитам, че пълнители има в много малко магазини (аз до сега съм виждала в един), което затруднява избора и това, че все още са сравнително скъпи. Лампата си я взех на добра цена, защото беше на промоция (иначе едва ли щях да взема ей така за проба).

# 14
  • Мнения: 2 838
И аз съм фен на хубавите аромати Simple Smile За жалост обаче при спрейовете на Air wick имам проблем. Взела съм спрей на същата марка, но не иска да пръска с машинката. Пръска веднъж и после свети в червено.

Иначе тези за в контакта ги загледах последния път в магазина. Колко ли ток харчат?!
Свещите на Yankee candle са най-добри, но скъпи за моя джоб.
Дифузери си взимам за в банята, но много бързо изветряват

Общи условия

Активация на акаунт