Дълготраен и приятен като аромат ароматизатор

  • 18 313
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 841
Никога не съм се замисляла за това колко ток харчат... Трябва да е нещо минимално , ползвам ги от доста време - само през деня,  че мъжът ми не може да спи при наличие на каквито и да са аромати:))))

# 16
  • Мнения: 18 552
Записвам се да вземам идеи от вас. „
Обичам ароматите, често паля и свещи в къщи. Ползваме Airwick,Glade и от по-обикновените съм вземала, но си има разлика. Харесвам не много натрапчиви миризми, да не са сладникави, че ММ не ги обича. Но ми се иска да са по-силни една идея.
Досега такива в контакт не съм ползвала, предпочитам си пръскало.
По 1 месец ми изкарват.Life scents на Airwick са хубави, нежни аромати.

# 17
  • Мнения: 2 838
А имали ли сте проблеми с пръскалата на Air wick? Моето не иска да пръска повече от веднъж

# 18
  • Мнения: 108
Аз съм привърженичка на дифиузерите. Има и скъпи и евтини , но като цяло според мен са по-трайни от ароматизаторите.
http://www.thewhitecompany.com/Pomegranate-Diffuser/p/PMDDI?cm_m … NECFW4A0wodd1QPNQ

Тук няма звуков сигнал, който те стряска нали...че се стряскам, все едно някой киха вкъщи пък съм само аз..Simple Smile

# 19
  • Мнения: 751
Аз наскоро поръчах свещи с аромат на роза и лавандула от тук. Четох статия за производителките, 3 млади българки, и реших да ги пробвам. Доволна съм. Свещите горят бавно, ароматите са близки до тези на етеричните масла, не са изкуствени, скоро ще пробвам и другите два аромата.

# 20
# 21
  • Мнения: 3 841
Момичета,  купих Глейд микроспрей за тоалетната,  но нещо не мога да го накарам да пръсне... Как точно се слага флаконът?

# 22
  • Мнения: 1 745
Купих и за контакт,който похвалихте,и дифузери два,и свещи... Не и не. Нищо не усещам в стаята,освен до тях самите.   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт