Искам да ви се похваля

  • 1 332
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
Бубенце, честито Ви едногодишно кърмене! Дано да продължите така и занапред. И втората Ви годинка кърмене да мине пак така незабелязано като предходната! Hug

....Ако някой ми беше казал, че е кърмя досега, преди да родя, нямаше да му повярвам, но вече е факт!....
Миличка, май при доста от нас се наблюдава този феномен! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 771
Браво на вас Бубенце  Simple Smile и честито.

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Честито на голямата девойка - да ти е жива и здрава Андреа Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 085
Браво!
 smile3501
Надявам се и ние да продължаваме в същия дух поне до годинката! Praynig

# 19
  • Мнения: 3 550
Честито на малката чаровница и на всеотдайната `и майка! Да се кърмите с пълна сила, докато ви е приятно!   bouquet

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 603
Честита ти голяма и кърмена мома, Бубенце!   bouquet Много е пораснала Андреа, и още по-голяма хубавица е станала.
А на Лилфи да кажа, че при мен удоволствието от кърменето беше в мига, в който ми го позволиха, сега имам вече проблеми, но въпреки това все още не се отказвам, искам поне една година...

# 21
  • Мнения: 127
Браво и от мен, Бубенце! Дано след още една година пак да "не ти се вярва", че още кърмиш!

Докога ли? При вас кога свършиха мъките и започна удоволствието от кърменето? Защото на мен все повече тази дейност ми се струва като висш пилотаж.
Кураж, Лилфи! При мен докъм шестия месец кърменето беше кошмар, но ината ми е повечко! Започна да ми става приятно доста късно, но за сметка на това още ме "държи"  Wink

# 22
  • Мнения: 35 961
Браво на мама и на Андреа!   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 926
Честито, БУБЕНЦЕ Hug и на двечките ви за издръжливостта и куража Heart Eyes Е, как е? След една година вече има ли моменти, в които тя сама си иска Grinning

# 24
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито!Аз след три дни ще направя пък половин година!И аз се радвам за теб и бебо!

# 25
  • Мнения: 790
Честито! Радвам се за вас!
Няма да усетиш как годинките са станали 2!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 121
Хайде и от мен едно честито! Дано се похвалите пак след още една година!

# 27
  • Мнения: 255
Честито, браво на теб и на малката рожденичката! Догодина да се похвалиш с още една кръгла годинка кърмене!  Simple Smile

Другата седмица и ние ще се причислим към едногодишните кърмачета! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 878
Честит рожден ден на кърмачето и кърмачката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И ние ще се радваме след още малко време да се похвалим със същото  Hug

# 29
  • Мнения: 1 586
Честито на чаровната адашка и на упоритата й майка! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт