Искам да ви се похваля

  • 1 331
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
Покрай рожденния ден на моята сладка Анди, забравих да ви се похваля, но направихме 1 годинка кърмене Simple Smile Ако някой ми беше казал, че е кърмя досега, преди да родя, нямаше да му повярвам, но вече е факт!
Искам да благодаря на всички, които направиха това възможно  bouquet и да кажа на всички мами, които сега се борят с проблемите, които съпътстват кърменето да не се отказват, защото си заслужава! Благодаря ви!

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ха честито и да сте здрави с кърмачето!  Flutter

# 2
  • Мнения: 4 242
Честито! И нека  продължи до тогава докато го искате и двете!

# 3
  • Мнения: 1 382
Дай боже всекиму  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 8 460
Целувки на Андреа Heart Eyes и браво на мама! smile3501

# 5
  • Мнения: 34
да сте живи издрави.  bouquet

# 6
  • Мнения: 922
 Hug Браво!  Hug
Сега е твой ред да помагаш на нас, дето тичаме по твоята пътека Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 2 162
Искам да благодаря на всички, които направиха това възможно  bouquet и да кажа на всички мами, които сега се борят с проблемите, които съпътстват кърменето да не се отказват, защото си заслужава! Благодаря ви!

И аз ти благодаря за окуражителните думи. Аз съм една от тия мами дето все още се борят с проблемите. Докога ли? При вас кога свършиха мъките и започна удоволствието от кърменето? Защото на мен все повече тази дейност ми се струва като висш пилотаж.

# 8
  • Мнения: 462
Браво! Браво!

Продължавай в същия дух!

# 9
  • Мнения: 3 760
Браво!!!!
И да нацелуваш малката, своенравна госпожичка!!!
Надявам се да се кърмите докогато ви е приятно!
lilfi, за мен кърменето се превърна в удоволствие след като бебка стана на два - два и половина месеца! Малко ти остава!!! Стискам палци!

# 10
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Да сте живи и здрави!
И както една мама преди мен е казала "Дай Боже всекиму!"

# 11
  • Мнения: 11 543
Браво и на двечките! Hug  bouquetИскрено се надявам след 5 месеца и аз да се похваля със същото.

# 12
  • Мнения: 1 503
ХА честито.Дано и на нас ни сполети Heart Eyes.А относно удоволствието от кърменето...незнам защо,но за мен от първия миг е прекрасно.Най-сладкият момент от денонощието Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3 447
Бубенце, аз викам поне до година и половина да ги докараме, а Grinning Можем да направим подфорум Заклети кърмачки в отчетната - има поне още 2 мами, които ще влязат Laughing
Да ти е живо и здраво кърмачето Hug

# 14
  • Мнения: 577
Само така и аз бих кърмила поне до 1,5 и много се надявам да се получи и при нас. Peace

Общи условия

Активация на акаунт