Туристическа агенция 2М-КО

  • 4 265
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте на всички,   Peace
Пиша с тук, тъй като старата тема беше затворена, надявам се да ми дадете информация относно
туристическа агенция 2М-КО, да споделите своите впечатления, ако сте пътували с фирмата.  Thinking
Харесала съм си една от техните екскурзии, но нямам достатъчно информация за агенцията, да не кажа, че не съм чула почти нищо за нея - до преди няколко дни даже не знаех, че има такава фирма. Екскурзията, която си харесах е доста скъпа за мен и се притеснявам дали наистина ще получа това, което е описано в сайта им.

Ще се радвам на помощта ви  Hug

# 1
  • Мнения: 2 817
Здравейте,

знам, че са от доста години на пазара. Помня, че още преди 15-тина години разглеждах техни екскурзии.  Крайно невъзпитана жена работи в офиса, обадих се да попитам нещо.

Това ми е мнението, не съм пътувала с тях.

# 2
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Аз съм пътувала с тях и съм доволна. Професионално отношение имат и си разбират от работата. От много години са на пазара и са надеждни.
Като цяло организират групи 12-18 човека, с групата пътува български екскурзовод, който на място работи с местен такъв и превежда.
И тъй като имам малко повече поглед, сподели за кои дестинации се интересуваш Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4
Здравейте,
Благодаря ви за бързия отговор ,
И аз сега видях, че от доста години ги има, намерих мнения от преди 10 години, които не са особено добри. Предполагам, че може да са се променили към добро за толкова време, затова се надявам още някой да сподели своите впечатления.
Аз гледам самолетните им  екскурзии за екзотични дестинации, които са си цифра.

# 4
  • Мнения: 124
Аз също се интересувам за мнения за фирмата по отношение на автобусните им екскурзии - харесала съм една такава с маршрут Италия и Френската ривиера.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 100
Чувала съм, но не съм ползвала тази фирма.От познати знам,че силата им е в автобусните екскурзии,самолетните предполагам че препродават.Те бяха много доволни от екскурзия с автобус /някъде из Европа беше/ като организация и обслужване.Ако е за екзотична дестинация и сериозна цифра сигурно сте потърсили подобни оферти и от други фирми на пазара. Naughty

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Преди няколко години съм пътувала с тях, автобусна екскурзия, доволна останах, естествено забележки винаги мога да имам но всичко беше на 99% ок.
Според мен силата им не са екзотичните дестинации, ако искаш на лични пиши ще ти препоръчам агенцията с която пътувам от известно време за такива дестинации, нямам забележка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт