Белег,помощ..

  • 1 540
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте мами,дайте съвет за крем за заличаване на белези от операция (белега е на лицето). Чух за един Гръцки крем Алкантен бил добър,някой чувал ли е за него?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Моя приятелка третираше белег с контратубекс,  почти се заличи. Белегът трябва да е пресен, стари белези мисля, че трудничко се повлияват.  bouquet

Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 12:49 от bubanka

# 2
  • Мнения: 14
Белега е пресен,вчера ми свалиха конците. Контратубекс  съм ползвала  за белега от секцио и  не съм доволна. Не ми се рискува с него

# 3
  • София
  • Мнения: 1 625
Contractubex Gel за да го махнеш + Bio-Oil  за да подпомогнеш заздравяването (при мен това е ефективно)

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 521
Моя приятелка третираше белег с контратубекс,  почти се заличи. Белегът трябва да е пресен, стари белези мисля, че трудничко се повлияват.  bouquet

+1

# 5
  • Мнения: 784
Моят син претърпя операция на рамото. Мажа го с един крем, който го произвеждат в Костин брод. За съжаление си го купих от една жена в болницата, която живее там, но й нямам координатите. Но бях чувала и преди. Маже се 1 месец и раната изгляжда добре, но е рано още да очаквам чудо. Само ще ти кажа, че имах рана на кокалчето на крака. С какво ли не я мазах! Намазах се 1 път с това и тя се затвори. Струва 15 лв., но е големичка кутия.

Общи условия

Активация на акаунт