Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Хоби (общ)
Аватарни игри 36
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 743 отговора

Как ги измисляте такива хубави тези комбинации!! Аз се рових за картинки онзи ден, но нищо не харесах. Може би първо трябва да имам идея... Ще гледам днес да направя нещо по обяд, като заспят децата, че са болни и двете.
Хубав ден на всички ви! bouquet
Цитирай

София

Аз имам 3 идеи, но за нито една не съм събрала достатъчно картинки.
Цитирай

Плевен/София

Хайде и аз с нещо червеничко:

Цитирай

София

Ох аз се бавя много със всичко ама тия дни съм почти пред инфаркт Crying or Very sad Crying or Very sad Днес живот и здраве ще се отчета по всички игри с него бързо Wink
Цитирай

Междинната каква беше? Аз отчела ли съм се там?
Цитирай

София

Отчела си се. Комбинация по аватар от другарче. Ако и Есме успее днес, може още довечера да я пусна.Стига и Мори да успее, де. Smile
Цитирай

А, да! Сетих се! Много си харесвам комбинацията! Party
Цитирай

Плевен

Готова съм и аз накрая  Peace

За междинната да кажа, че аз няма да мога да пусна комбинациите, които ви е сте си направили в почивните дни  Confused Но те не са и много - само 5  Confused
Цитирай

Е днес няма ли да можеш, ако Мени пусне днес поста
Цитирай

София

Все още има неизвестни около пускането на поста, така или иначе.  bouquet
Цитирай

София

Ето го червеното от мене и да мацам междинната. После си давам неизвестна почивка, че не се вмествам нещо ooooh!

Цитирай

Животът е като дъга – всеки ден е различен. Понякога ти си този, който избира цвета, друг път, цветът ще избере теб.

Цитирай

София

Добро утро, моли момичета! Прекрасна събота ви пожелавам.

Захарче, как си, мила?
Цитирай

Животът е като дъга – всеки ден е различен. Понякога ти си този, който избира цвета, друг път, цветът ще избере теб.

Благодаря за кафето и закуската Булгари  Hug
Скрит текст :
Аз ще се оправя - здрава съм това е най важното.Баща ми си е вкъщи.Трябва да събере сили след операцията и започва химио.......Нищо не знае.Доколко е редно обаче се чудя да не му дойде като гръм от ясно небе като тръгне на процедури.Не мога да отида да го видя,че в групата на малкия има варицела и салмонела  Confused
Цитирай

София

Аз вече получих всички комбинации за междинната и ще мога да я пусна след час-два.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 743 отговора