Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #10

  • 54 397
  • 743
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 747
Лиа Hug привет.

От мен  снимки  от последния сет на Пойраз Карайел, който е днес. Доколкото виждам, в туитър коментират, че ни чака щастлив финал  Praynig


Скрит текст:



Чесно казано тези балони и на мен ми напомнят за това



Илкер зад кадър

Последна редакция: сб, 25 фев 2017, 14:36 от ra4eto_Radi

# 181
  • Мнения: 8 406
 wavey wavey wavey
Раче Hug мерси за снимките от сета  bouquetТъжно звучи това "последен сет,последен ден",нооооо всяко нещо та дори и да е най-хубавото си има край .Тези цветни балони наистина предвещават хубав финал и дано наистина така да стане и сериала да завърши с Пойраз,Айшегюл ,Синан и балоните щастливо разхождащи се в парка   smile3521
Лиа Hug
Фрагмана на Невестата много приятен  smile3521дано скоро да почнат ,че да ги видим какво са ни подготвили  smile3521Няма начин наточеното свекървище да не прави проблеми на младата снаха ,ама да са по с мярка и да се редуват с много свежарски моменти ето това ми се иска на мен  smile3521

# 182
  • Мнения: 3 747
wavey wavey wavey
и дано наистина така да стане и сериала да завърши с Пойраз,Айшегюл ,Синан и балоните щастливо разхождащи се в парка   

Една крачка по-близо сме до щастливия финал, вече имаме фрагман  Peace

Скрит текст:



# 183
  • София
  • Мнения: 6 287
Нещо ме съмнява щастливият финал на Пойраз. Дано да бъркам. Очакванията ми са за нещо по средата, отворен финал. Като този на първи сезон.

Има вече начална дата за "Истанбулска невеста" - 3 март, петък, от 20.00 часа.

https://twitter.com/istgelintv/status/835553992411348992




Зад кадър от актрисата Башак Парлак, която игра с Аслъ в "Зимно слънце". Посетила е сета, или може би влиза в сериала...

Последна редакция: нд, 26 фев 2017, 14:00 от zarani

# 184
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug

Раче Ради
Hug, снимката на Айшегюл, Пойраз и Синан с балоните съм си я заплюла за финал много отдавна Heart Eyes Но ако ни спретнат някой драматичен финал, ще ги #2gunfire #2gunfire
А това пък от къде е?


Ени Hug,много драма се очертава в "Истанбулската невеста",  Аслъ какъв потресен/ужасен поглед е извадила #Crazy Ако влезе Башак си мисля, че ще е лоша newsm78

Зарани Hug, дано го гледате повечко хора, че ще ви чета с интерес Grinning И това не съм правила, само да чета постове за даден сериал Joy Joy Joy

Ели Hug, какво прави твоят последен любимец сега?
Скрит текст:

и една снимка бонус Laughing

# 185
  • Мнения: 4 570
Битти! Изгледах Ашка. Хареса ми финала. И мен ме интересува какво прави Берк сега.

# 186
  • Мнения: 12 815



от днес  и от Аслъ


NeslihanYeldan



Изгледах фрагманите на Пойраз. Преди балоните нещо  ще се случи, звездите ми говорят за Бахри баба.
Дано след толкова поредни седмици на мъка и страдание Пойраз и Айшегюл намерят своя покой и щастие заедно. Peace

Лиа, Мерси за бонуса в спойлера Peace

Аз нали писах,че съм на ,,Научи ме да обичам,, Сега съм зациклила на Долунай и Мустафа hahaha
толкова е финна, грацилна и стилна тази жена,че и лошата роля и стои добре.


Битти! Изгледах Ашка. Хареса ми финала. И мен ме интересува какво прави Берк сега.

Искаш да кажеш Баръш- с любимата си почиват.

Скрит текст:
От вчера- Измир с родата на Гупата.

Каза, че зрителите трябва да забравят Йомер за да  започне нов сезон и нова роля през есента .как ще стане това не знам като гледам в Туитър каква лавина се получава в петък вечер или само от снимка.Ще му бъде трудно да прескочи успеха на този герой , осъзнавал ,че за него ще бъде предизвикателство. Сега пишел сценарий. newsm78  Ако стане възможно ще снима лятото по него филм или пък ще участва във  друг филм newsm78

# 187
  • Мнения: 4 570



Искаш да кажеш Баръш- с любимата си почиват.



Vajnoto e, che we razbirame  Joy
Taka e s vseki, koito napravi silna rolq bed da e ochakval tq da e uspeshna.

# 188
  • Мнения: 12 815
И дойде краят

Güle Güle...


Пойраз Карайел еп. 81 бг.суб.

https://vk.com/club113691288?z=video154892944_456239093%2F3b2b9d … l_wall_-113691288

Благодаря  за превода!

Последна редакция: нд, 26 фев 2017, 20:05 от eliNIM

# 189
  • Мнения: 9 541
Ели Hug, много ме зарадва инфото за 81 епизод на Пойраз Карайел на бг Peace Heart Eyes
82 епизод ли беше финален?
Не разбрах Берк ли се казва Баръш или обратно....кое име е на артист и кое на герой Joy Joy Joy Но много се смях на написаното от теб Hug Значи сега ще пише сценарий, браво на него! Peace Чудя се на феновете на Ашка....колко време мина вече, а няма забрава #Crazy #Crazy

Хелън Hug, засичай, щом си го свършила и ти Ашка, колко време ще страдаш newsm68 rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo

Научи ме да обичам...хубаво сериалче беше, завиждам на Ели Hug, че сега гледа Heart Eyes
Колко време ме търпяхте да ви пиша за Долунай Laughing Laughing Но тя и мъжът и ми бяха едно от най-симпатичните артистични семейства в Турско..... Sad Sad

Скрит текст:

# 190
  • Мнения: 4 570
Долунай тук е на голяма почит и много я обичаме, така че постовете за нея не могат да ни досадят.

Аз вече страдам, че нямам какво да гледам. Тъжно ми е малко. Искам да започва Невестата вече.
Моля да кажете кога е финала на Пойраз и да си го гледаме пряко в ефир.

# 191
  • София
  • Мнения: 6 287
Долунай тук е на голяма почит и много я обичаме, така че постовете за нея не могат да ни досадят.
Абсолютно!  Heart Eyes

Финалът на Пойраз е тази сряда, 19.00 часа наше време.

# 192
  • Мнения: 9 541
.......Аз вече страдам, че нямам какво да гледам. Тъжно ми е малко. Искам да започва Невестата вече.
Моля да кажете кога е финала на Пойраз и да си го гледаме пряко в ефир.

И Мурат вече се е наместил да гледа Невестата Heart Eyes

# 193
  • Мнения: 12 815
Долунай тук е на голяма почит и много я обичаме, така че постовете за нея не могат да ни досадят.

Аз вече страдам, че нямам какво да гледам. Тъжно ми е малко. Искам да започва Невестата вече.
Моля да кажете кога е финала на Пойраз и да си го гледаме пряко в ефир.

Започни този на Долунай, не са много епизодите и е с превод.
Тя прави много хубава роля. Харесвам играта и на Седа


# 194
  • Мнения: 4 570
Мурат с очила, хаха.
Може би по-натам ще го гледам Научи ме...

19ч за начален час ми е невъзможен Sad.

Общи условия

Активация на акаунт