Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 036
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 161
Здравейте  Hug
Идвам ди ви почерпя ,днес става един месец от както изпарявам  Heart Eyes
И това благодарение ,че попаднах на темичката и най -вече на вашата помощ  bouquet

Скрит текст:


# 61
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 А честит ти месец пожелавам ти да станат толова много,че да забравиш кога е било  Hug

# 62
  • Мнения: 1 161
Мерсии Hug
Нямам никакво желание за миризливки и затова вярвам ,че ще станат!

# 63
  • Мнения: 1 344
Честит ти месец bouquetДано никога не се върнеш ,към смрадливките.Миоки,Принцеса абе след драй бърн на намотката един много гаден вкус остава newsm78

# 64
  • Мнения: 18 542
~Artemis~, честито  Grinning


renji, я обясни по-подробно какво точно правиш. Не би трябвало да има вкус, нали това е една от целите на драй бърна  newsm78

# 65
  • Мнения: 1 344
Ми мокря намотката с вода и паля на 11-12 вата,после стискам леко с пинсета,и така два три пъти,слагам памука омокрям го и почвам.Явно изобщо не се прави така защото и предната намотка ми даваше ужасен вкус след тази процедура и тази.А вкуса е уффф не на изгоряло ми абе ужасен newsm78

# 66
  • Мнения: 18 542
С пинсета няма нужда да стискаш, освен при първото сетване и поставяне на намотката.

Аз правя така: измивам цялата базата и намотката с течаща вода на чешмата, подсушавам със салфетка хубаво, след това паля на около 15-тина вата няколко пъти докато спре да съска и пуши. После слагам памука и т.н.
Единственото което може да се случва при твоята процедура е да не "бърниш" достатъчно и да остава нагар. 3-4 пъти палиш докато светне хубаво намотката. Задържай веднъж докато мода изключи и после още няколко пъти по-кратко за около 5-6 секунди примерно.

# 67
  • Мнения: 1 344
Благодатя ти Миоки bouquet bouquet bouquetМоже и да си права,ще пробвам .Не виждам какво друго да е, newsm78

# 68
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
С каква цел се прави този драй бърн?  newsm78
Виждала съм по клипчета да надраскват намотката с керамична пинсета, за да се разпредели топлината по нея, но мокрене не съм виждала.

# 69
  • Мнения: 18 542
Да се почисти намотката от нагар. Така не се налага да се сменя жицата, а само памука. Не се прави при готови глави.

# 70
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Моля обяснете ми техниката си памука след като отрежете 5 см парче.
Научиха ме да го режа по диагонал, после фитил прекарване, подрязване, разрошване, рязане под ъгъл 45 градуса и напъхване, но сега с дека на Смока не се получи много е тясна намотката и пространството където се напъхва и доста поорязах, за да стане.
Моля споделете ми и вашите техники.

# 71
  • Мнения: 18 542
Аз режа на око около 3-4-5мм широка лентичка - зависи от дебелината на намотката. Ако е дебела, махам първо горния слой от едната страна, ако трябва и от другата, заострям крайчето за да вдена в намотката и прекарвам. После режа на око краищата според изпарителя. Режа право. Не си играя с под 45, 20, 15 градуса, няма кой да придиря толкова  Laughing
Ако ти е много дебел фитила, махни някой и друг слой. Чак толкова втелясване точно до мм няма нужда.  Peace Важното е да не е хлабав и да не е прекалено дебел, че да си съсипеш намотката от напъване да вкараш всичкото отрязан памук.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Миоки ние сме с кайфуни. На тях и стружки и дреб да им сипеш ще бачкат. Joy. Това с рязането под 45гр #2gunfire. и точност до микрони го правя на феномена и айлоса. Те са с капризни гръцки площадки и искат прецизност. #2gunfire

# 73
  • Мнения: 18 542
Това с рязането под 45гр #2gunfire. и точност до микрони го правя на феномена и айлоса. Те са с капризни гръцки площадки и искат прецизност. #2gunfire
ужасТ
предпочитам да е просто...

# 74
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мерси. За днес се справих. Но следващият път ще пробвам и твоя начин.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт