Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 048
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 344
Миоки егати късмета,но поне си го нагодила.Ти нали имаше един клон и оригинал един,още един 3мини ли си поръча newsm78

# 91
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Е Миоки ти направо ме застреля  Joy. И аз се сдобих с оригинален К3. Проблеми нямам работи си като кайфун  Laughing.

# 92
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
 hahaha hahaha hahaha hahaha

Аз пък такива намотки си навин днес, че ме е срам да ги погледна. Ама не е чак толкова зле като за пръв път и 2 леви ръце.  hahaha hahaha hahaha

# 93
  • Мнения: 18 542
Eм много му е лабав въздуха на оригинала... ако стегна, започва да гъргори. Отврат...
Поне ги натъкмих. Така ще си карам, а оригиналната база ще си я пазя за части  hahaha

renji, да, трети поръчах и той дойде дефектен. Писах им на ония китайчетата, да видим какво ще ми предложат. Комин без отвори не ми върши никаква работа, ама пък базата му се оказа екстра та ще видим. Не мисля да им го връщам де. Ще си бия неразпробития комин в тиквата  Whistling

# 94
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 От къде го поръча? Диспут със снимки и искай рефънд.

# 95
  • Мнения: 18 542
От фаста. Вече им писах.
Не може да се регулира въздуха обаче с тая база. Не е много отпуснат, така че може да се ползва де, ама ни може да се затегне, ни да се отпусне.
А бе шитава клонка, само дето са успяли да уцелят размера на резбите с оригинала. Отвотире за въздух също са по-малки като диаметър в сравнени с другото клонче и оригинала.

# 96
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Пристигна ми рекойла. Много съм доволна.  Mr. Green


Скрит текст:

# 97
  • Мнения: 1 344
Момичета,кога сте ги напоръчвали тез неща,аз от фаста чакам разни дреболийки повече от месец newsm78И Миоки бърних още намотката,но гадния вкус си остава да не казвам на какво.Гадното е,че и предната след драй бърн пак така стана,та и да сменя файда.Уф много кофти,от какво да е ,а съм убедена,че е от намотката.Убива ми желанието да го ползвам.

# 98
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Моето не е от Фастата, а от UK сайт.

# 99
  • Мнения: 18 542
Каква ти е телта?. Супер странно как след ДБ има вкус. Все пак тая процедура е да изгори все що нагар има... Като направиш бърна остава ли нещо по намотката?

До УК от фаста идват доста бързо нещата. За около 10-15 дни.

# 100
  • Мнения: 1 344
Стомана 316,остава по намотката Миоки,остава си черна ,абе сякаш остава нагар.То и малко да е останал е достатъчно да развали вкуса.Замислям се проблема да не е в жицата,но кво да и има.Като са нови намотките сякаш няма този проблем.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Ако стоманата е от Маняка няма как проблема да е в нея. На гигов също е читава и двете са тествани многократно. Ренджи след драй -бърн няма как да очакваш намотката да е лъскава като нова,но не трябва да има нагар в противен случай смърди на чорапи.

# 102
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
И аз днес сложих стомана 316 и ми е същото като Ренджи.  Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 1 344
Принцеса то е ясно,че ползваната намотка стои леко почерняла и опушена,но миризмата я нацели,на чпрапи и още нещо Joy

# 104
  • Мнения: 18 542
А самата намотка мирише ли ти на нещо след обработката?

Общи условия

Активация на акаунт