Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 038
  • 754
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 344
Хаха,много правилно се изрази марката,най  вероятно тя е ключа.Аз не ползвам високи ватове но ме дразни ,че ги имам на мода,а реша ли да пробвам не се получава.В крайна сметка се оказва,че нямам избор  newsm78

# 121
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Утре ще звънна на Милен да го питам за диагностика. Може да е от течовете, които имах в началото.
Не смятам, че е от намотките, а от самия мод е проблема. 
Ренджи, ти имала ли си течове?

Принцеске, на телефона от сайта ли да търся Милен?  newsm78

# 122
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 0888 707276 телефона на Милен

 Ренджи не се вкарвай във филми. Ти си МТЛ изпарители и повече от 15 вата са ти противопоказни.
 И мен направо вкарахте във филм с тая смръдлива стомана  newsm78. Просто няма логика. Аз ползвам същата и грам проблем не съм имала никога. Пробвайте и с кантал-лошо няма,но ме съмнява проблемът да е в жицата..... Ренджи освен да ти врътна утре 10 намотки и да ти ги пратя  Laughing за друго не се сещам ама е резил  Laughing.

# 123
  • Мнения: 18 542
Аз не вдявам много от модове, ама ако е така както казваш Шоколадче, значи някой от модовете може да има проблем и да не пуска толкова колкото показва  Rolling Eyes
Аз такива резки разлики не съм имала.

# 124
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря.  Не е проблемът в стоманата. Явно някъде е влязла течност, проблемът дойде при мен след течовете. Като спряха взех да правя нагар на готовите глави на Короната, а сега и на намотките на рекойла, независимо дали са стомана или кантал.
С другия мод такива проблеми нямам.

# 125
  • Мнения: 1 344
Шоколадче,имала съм един по сериозен теч,но не мисля,че проблема е от там.Бялото пико ми е ново с него проблем съм нямала,но и с него пак същото.А и всъщност аз още в началото се оплаках,че го имам този проблем.Принцеса благодаря тиии,но няма нужда,ще си поръчам друга жица да видим.Хихи то проблема е,че не пада нагара не знам защо.И знам,че не ми трябват високи ватове,ноо се дразня защото и да ми трябват ги нямам #CrazyСега прочетох Шоколадче,не е от течовете,аз пробвах и с двата мода и нагара си седи пак ли стигаме до марката хаха егати.

Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 22:20 от renji

# 126
  • Мнения: 18 542
Щом намотката светва, няма как да е от мода това. Той е просто батерия кояато пали намотката.

# 127
  • Мнения: 1 344
Ами жицата е тогава,или хич не знам,след малко слагам резервната намотка,която Манияка ми изпрати с кахфуна,пазех си я ама слагам и ако пак има такъв вкус се отказвам да гадая на този етап.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Ренджи твоята жица не е ли от Милен? Нещо се омотах май  newsm78. Шоколадче говори с него и му засили тоя некоректен мод да го погледне. Ако е пийнал течност възможно е показанията на дисплея да не са коректни и да става мазало.

# 129
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Да, може да не подава правилното напрежение. Ще му звънна утре.

# 130
  • Мнения: 1 344
Принцеса жицата ми е от Милен,при драй бърн нагара не пада и не се пуши щото е смрад.Това е трета намотка,при която се получава така,днес понеже ми писна вдигнах ватовете на 25 и при първи опит за драй бърн намотката се стопи JoyВ момента обаче имам само тази жица затова казах ,че пробвам писледно и то с резервата ми пратена от Милен,ако пак замирише на чорапи вече се отказвам .Обърках се и аз вече,защото с Шоколадче два еднакви проблема имаме.

# 131
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Драй бърн аз правя на 10-12 вата . Нагрявам и под чешмата и така поне 3-4 пъти докато спре да пуши и да цвърчи. С тия 25 вта направо си стопила намотката.....

# 132
  • Мнения: 1 344
Е то и аз го правя на 10-13вата,ама реших,че щом не ства така ще увелича пък квото стане.И хаха и стана ,ама не баш.Все тая,не опитвайте това в къщи Joy

# 133
  • Мнения: 1 344
Да се похваля и мойте дреболийки от фаста започнаха да идват.Дойдоха ми намотките от кантал и ги пробвах,но и тук лекия аромат на чорапче го има.Леко е,но скапва вкуса.И въздуха нещо не мога да го нацеля,уж затягам почти до край,но удар йок,и въздушно,въздушно.И да питам защо подяволите,като развия централния пин и вътре плочицата на която е едното болче за което е захванат единя край на намотката започва да се движи на ляво на дясно. newsm78Това,като го видях паднах,защо пък така е направено.Надявам се да разбрахте за какво говоря,че така го обясних.Аз развивам пина да оправя въздуха,и накрая намотката вътре се разместила newsm78

# 134
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Ето ти го от къде е чорапения вкус. Плюсовия пин не трябва да мърда. Разглоби,измий с вряла вода и веро,подсуши и сглоби всичко . И.....за какъв бърникаш въздуха се чудя  newsm78. Беше ти настроен за МТЛ. Представям си какво се е събрало при тоя разхлабен пин и лоши контакти.

Общи условия

Активация на акаунт